Doporučujeme


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka knihy k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená knihy k obarvení pro dospělé. Omalovánka knihy je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Knihy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Knihy - A5            Omalovánka - Knihy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Knihy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, Knihy, online, zdarma, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytištění, obrázky, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Knihy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s knihami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelové tužky, uhly, temperové barvy a nebo voskové tužky. Možností je dnes pro předškolní děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku knihy lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s knihami má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, pastelové tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, jídla a pochopitelně i knihy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, zaměstnání a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kniha džunglí, Plants vs. Zombies, Bratz panenky, Tarzan nebo také Bakugan. Ty tu však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, raketa, auta, mašinka případně princezna. Nechť omalovánka s knihami přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů