Nej pět


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka knihy k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem knihy ke kreslení pro holky. Omalovánka knihy je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Knihy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Knihy - A5            Omalovánka - Knihy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Knihy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Knihy, vymalovánky, ke stažení, dětské obrázky, k tisku, omalovánky, online, pro děti, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, ke stáhnutí, zadarmo, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Knihy k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s knihami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, fixy, uhlíky, pastelové tužky a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku knihy lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s knihami má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, fixy či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i knihy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy ptáků nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Frozen, Bambi, Jak vycvičit draka, Lví král a nebo Angry birds. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, slon, drak, kočka nebo také miminko. Nechť omalovánka s knihami přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů