Výběr omalovánek


Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka knihy k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem knihy k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka knihy je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Knihy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Knihy - A5            Omalovánka - Knihy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Knihy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, zdarma, obrázek, k vytištění, k tisku, ke stažení, Knihy, Ostatní, online, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Knihy k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s knihami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhly, grafitové tužky, pastelky, akrylové barvy nebo též voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku knihy lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s knihami má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, grafitové tužky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, hudební nástroje, pohádkové postavy a pochopitelně i knihy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Superčarodějnice, Simpsonovi, Princezna a žabák a nebo Avengers. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, Santa Klaus, lokomotiva, traktor a pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou knihy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů