Výběr omalovánek


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka knihy k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem knihy k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka knihy je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Knihy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Knihy - A5            Omalovánka - Knihy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Knihy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, k tisku, zdarma, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, k vybarvení, pro děti, Ostatní, online, Knihy

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Knihy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s knihami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, zvýrazňovače, grafitové tužky, křídy nebo též temperové barvy. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku knihy lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s knihami má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu nebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, zvýrazňovače a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, písmenka, jídla a pochopitelně i knihy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, květiny a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Medvídek Pú, Frozen, Roblox, Anna a Elsa nebo Jak vycvičit draka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, mašinka, plachetnice, pes anebo koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou knihy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů