Top šest


Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka knihy k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená knihy k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka knihy je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Knihy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Knihy - A5            Omalovánka - Knihy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Knihy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: vymalovánky, zdarma, online, ke stažení, k vytisknutí, zadarmo, Knihy, k vybarvení, k vytištění, domalovánky, dětské obrázky, omalovánky, obrázky, omalovánka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Knihy k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s knihami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, temperové barvy, tempery, umělecké tužky nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku knihy lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s knihami má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, temperové barvy případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, písmenka, zaměstnání a pochopitelně i knihy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, sporty nebo též jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Ace Ventura, Hvězdné války, Shimmer a Shine, Myška Minie a Anna a Elsa. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, pes, astronaut, kočka a nebo auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou knihy.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů