Top obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka knihy k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená knihy k vybarvení pro seniory. Omalovánka knihy je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Knihy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Knihy - A5            Omalovánka - Knihy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Knihy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánka, k vybarvení, zadarmo, ke stažení, k tisku, vymalovánky, zdarma, dětské obrázky, pro děti, elektronické omalovánky, domalovánky, omalovánky, obrázek, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Knihy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s knihami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, vodové barvy, olejové pastely, pastelky a pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku knihy lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s knihami má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii anebo čas. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, vodové barvy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, různá zvířata a pochopitelně i knihy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, čísla případně rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Toy Story, Popelka, Trollové anebo Rio. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které zde máme k uložení jsou: auto, netopýr, traktor, koně či raketa. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka knih bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů