Nej pět


Obrázek raketoplánu

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka knihy k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná knihy k vybarvení pro naše ratolesti. Omalovánka knihy je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Knihy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Knihy - A5            Omalovánka - Knihy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Knihy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, Knihy, online, obrázky, pro děti, zdarma, Ostatní, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Knihy k vytištění pro děti

Omalovánka s knihami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, fixky, zvýrazňovače nebo také akrylové barvy. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku knihy lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s knihami má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, grafitové tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, písmena, pohádkové postavy a pochopitelně i knihy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, postavy z pohádek a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Krtek, U nás na farmě, Bob a Bobek, Pinocchio a Simpsonovi. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: psi, Popeláři, astronaut, pes anebo netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem knihy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů