Výběr omalovánek


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ohniště k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se jménem ohniště k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Pěkné ohniště, ideální k vybarvení, jen by to chtělo špekáčky... Toto ohniště je na rozdíl o skutečného bezpečné - nespálíte se vy ani vaše děti a ani od nezasmrádne vaše oblečení. Omalovánka ohniště je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ohniště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ohniště - A5            Omalovánka - Ohniště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohniště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, Ohniště, obrázky, online, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, obrázek, ke stažení, Ostatní, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohniště k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s ohništětem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, tužky, uhly, umělecké tužky nebo též akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro kluky a holky vskutku velmi mnoho. Obrázek ohniště lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ohništětem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peníze či počítač. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pera, tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ohniště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jídla a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Včelka Mája, Hledá se Nemo, Fifi z Květíkova, Paw patrol či Kuře Calimero. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: plachetnice, netopýr, draci, princezna a astronaut. Nechť vám omalovánka s ohništětem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů