Nejstahovanější


Obrázek psa k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ohniště k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem ohniště k obarvení pro maminky. Pěkné ohniště, ideální k vybarvení, jen by to chtělo špekáčky... Toto ohniště je na rozdíl o skutečného bezpečné - nespálíte se vy ani vaše děti a ani od nezasmrádne vaše oblečení. Omalovánka ohniště je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ohniště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ohniště - A5            Omalovánka - Ohniště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohniště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stažení, omalovánky, Ohniště, domalovánky, k vytisknutí, pro děti, ke stáhnutí, obrázky, k tisku, dětské obrázky, omalovánka, obrázek, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohniště k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ohništětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, tempery, fixky a tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku ohniště lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s ohništětem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, počítač nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhlíky, olejové pastely a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, různá zvířata, kytky a pochopitelně i ohniště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, postavy z pohádek nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Harry Potter, U nás na farmě, Bořek stavitel, Čaroděj Modromír nebo také Království lesních strážců. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, piráti, mašinka, draci nebo též auta. Ať si vaše dítě užije obrázek ohništěte.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů