Doporučujeme


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ohniště k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ohniště k vybarvování pro slečny. Pěkné ohniště, ideální k vybarvení, jen by to chtělo špekáčky... Toto ohniště je na rozdíl o skutečného bezpečné - nespálíte se vy ani vaše děti a ani od nezasmrádne vaše oblečení. Omalovánka ohniště je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ohniště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Ohniště - A5            Omalovánka - Ohniště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohniště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k tisku, k vytištění, k vybarvení, Ostatní, online, obrázky, Ohniště, pro děti, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Ohniště k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s ohništětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, voskové tužky, zvýrazňovače, fixy nebo umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro holčičky k dispozici ohromné množství. Omalovánku ohniště lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ohništětem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, voskové tužky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i ohniště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, hudební nástroje či druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Zootropolis, Život brouka, Pinocchio, Království lesních strážců a Monster High. Je však velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, lokomotiva s vagónky, traktor, mašinka a nebo Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ohništětem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů