Výběr obrázků


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka ohniště k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná ohniště k obarvení pro puberťáky. Pěkné ohniště, ideální k vybarvení, jen by to chtělo špekáčky... Toto ohniště je na rozdíl o skutečného bezpečné - nespálíte se vy ani vaše děti a ani od nezasmrádne vaše oblečení. Omalovánka ohniště je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ohniště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ohniště - A5            Omalovánka - Ohniště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohniště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, omalovánka, zdarma, domalovánky, k vybarvení, online, obrázek, Ohniště, elektronické omalovánky, Ostatní, ke stažení, zadarmo, obrázky, ke stáhnutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohniště k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s ohništětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, voskovky, temperové barvy, pastelové tužky a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku ohniště lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ohništětem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peníze, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. umělecké tužky, voskovky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i ohniště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy jídel a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Equestria Girls, Šmoulové, Včelka Mája, Království lesních strážců nebo také Littlest Pet Shop. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: kočka, koně, slon, hasiči případně princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ohništětem.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů