Nejhledanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ohniště k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem ohniště k obarvení pro malá děcka. Pěkné ohniště, ideální k vybarvení, jen by to chtělo špekáčky... Toto ohniště je na rozdíl o skutečného bezpečné - nespálíte se vy ani vaše děti a ani od nezasmrádne vaše oblečení. Omalovánka ohniště je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ohniště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ohniště - A5            Omalovánka - Ohniště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohniště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ohniště, k vytisknutí, vymalovánky, domalovánky, zdarma, k vybarvení, k vytištění, dětské obrázky, pro děti, elektronické omalovánky, Ostatní, omalovánka, omalovánky, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Ohniště k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s ohništětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, zvýrazňovače, propisovací tužky, uhly a nebo tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku ohniště lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ohništětem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskové tužky, zvýrazňovače či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, druhy automobilů, druhy ptáků a pochopitelně i ohniště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířata a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Ferda mravenec, Kačer Donald, Kocour Garfield nebo Furby. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, Popeláři, slon, vláček nebo též Santa Klaus. Nechť omalovánka s ohništětem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů