Top omalovánky


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ohniště k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná ohniště k omalování pro malá děcka. Pěkné ohniště, ideální k vybarvení, jen by to chtělo špekáčky... Toto ohniště je na rozdíl o skutečného bezpečné - nespálíte se vy ani vaše děti a ani od nezasmrádne vaše oblečení. Omalovánka ohniště je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ohniště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ohniště - A5            Omalovánka - Ohniště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohniště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, zdarma, ke stažení, Ohniště, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytištění, online, k tisku, Ostatní

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohniště k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ohništětem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, pastelové tužky, uhly, vodové barvy a grafitové tužky. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Obrázek ohniště lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s ohništětem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. fixky, pastelové tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i ohniště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, druhy sportů nebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Lego, Pat a Mat, Krtek, Hannah Montana či princezna Sofie. Ty zde však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: drak, houby, auto, miminko anebo auta. Užijte si omalovánku ohništěte, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů