Výběr omalovánek


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ohniště k vytištění pro děti

Omalovánka s názvem ohniště k vybarvení pro malé i větší děti. Pěkné ohniště, ideální k vybarvení, jen by to chtělo špekáčky... Toto ohniště je na rozdíl o skutečného bezpečné - nespálíte se vy ani vaše děti a ani od nezasmrádne vaše oblečení. Omalovánka ohniště je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ohniště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ohniště - A5            Omalovánka - Ohniště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohniště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k tisku, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, online, Ohniště, k vytištění, pro děti, obrázky, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohniště k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ohništětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, pera, propisovací tužky, uhly případně fixky. Možností je pro chlapce i dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ohniště lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ohništětem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, pera nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, hudební nástroje, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ohniště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, květiny nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Spongebob, My little pony, Asterix a Obelix, Plants vs. Zombies a Krtek. Je však problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, kočka, draci, piráti anebo traktor. Ať omalovánka ohniště přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů