Výběr obrázků


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ohniště k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod jménem ohniště k obarvování pro malé ratolesti. Pěkné ohniště, ideální k vybarvení, jen by to chtělo špekáčky... Toto ohniště je na rozdíl o skutečného bezpečné - nespálíte se vy ani vaše děti a ani od nezasmrádne vaše oblečení. Omalovánka ohniště je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ohniště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ohniště - A5            Omalovánka - Ohniště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohniště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázky, pro děti, zdarma, k vytištění, Ostatní, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k tisku, Ohniště

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Ohniště k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s ohništětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, tempery, fixky případně voskovky. Malovacích potřeb je pro holku i kluka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek ohniště lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ohništětem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří čas, elektrickou energii a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, grafitové tužky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje a pochopitelně i ohniště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, lidské profese a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Locika, Avengers, Pan Včelka, Sněhurka a nebo Aladin. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, houby, hasiči, draci a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku ohniště.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů