Nejoblíbenější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka 2. kniha královská 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná 2. kniha královská 1 k obarvování pro naše zlatíčka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. knihy královské 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 1 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: 2. kniha královská 1, obrázek, Bible a křesťanství, ke stažení, online, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, k tisku, k vytištění, obrázky, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 1 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, zvýrazňovače, uhly, fixky nebo také akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro učitelky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku 2. kniha královská 1 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 1 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, dětské oči anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, zvýrazňovače nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i 2. kniha královská 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, písmenka či lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Na vlásku, Duhová nevěsta, Kuře Calimero, Harley Quinn anebo Pixel art. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, liška, lokomotiva s vagónky, pes a plachetnice. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou 2. kniha královská 1.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů