Nejvyhledávanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 1 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem 2. kniha královská 1 k omalování pro seniory. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. knihy královské 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 1 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, dětské obrázky, omalovánky, vymalovánky, zdarma, ke stáhnutí, 2. kniha královská 1, online, obrázky, elektronické omalovánky, k tisku, obrázek, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, křídy, pera nebo též voskovky. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Obrázek 2. kniha královská 1 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 1 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, grafitové tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířata, druhy jídel a pochopitelně i 2. kniha královská 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, hudební nástroje či jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Ratatouille, Kamarád Timmy, Pokémon, panenka Winx a Among Us. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, netopýr, čert, princezna anebo Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem 2. kniha královská 1.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů