Top obrázky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem 2. kniha královská 1 k obarvení pro holku i kluka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. knihy královské 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 1 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k tisku, zdarma, pro děti, k vybarvení, obrázky, 2. kniha královská 1, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, fixky, temperové barvy, voskovky nebo voskové tužky. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek 2. kniha královská 1 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s 2. kniha královská 1 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pastelky, fixky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, rostliny, druhy jídel a pochopitelně i 2. kniha královská 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zvířata či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Spongebob, pes Pluto, Zootropolis a Frozen. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: auto, Santa Klaus, slon, astronaut nebo také princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem 2. kniha královská 1.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů