Výběr obrázků


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem 2. kniha královská 1 k omalování pro holčičky i chlapečky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. knihy královské 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 1 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, online, Bible a křesťanství, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, k vytištění, obrázky, pro děti, 2. kniha královská 1, zdarma, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, křídy, pastelky, olejové pastely nebo také fixky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Obrázek 2. kniha královská 1 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 1 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peněženku nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. vodové barvy, křídy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, postavy z pohádek a pochopitelně i 2. kniha královská 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin anebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Duhová nevěsta, Kamarád Timmy, Shrek nebo též Aladin. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stažení jsou: princezna, psi, astronaut, liška a nebo koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s 2. kniha královská 1 líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů