Nej obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka 2. kniha královská 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná 2. kniha královská 1 k vybarvování pro malé caparty. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. knihy královské 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 1 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, zdarma, obrázky, k vytisknutí, 2. kniha královská 1, online, ke stažení, obrázek, pro děti, Bible a křesťanství, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, fixky, pastelové tužky, vodové barvy a tempery. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku 2. kniha královská 1 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 1 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, fixky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, jednotlivá zvířata a pochopitelně i 2. kniha královská 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířátka nebo také písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Angry birds, Bambi, Zhu Zhu Pets, Shimmer a Shine a nebo Pinocchio. Je ale velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, slon, kočka, dinosauři případně auta. Věříme, že se vám obrázek 2. kniha královská 1 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů