Top omalovánky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem 2. kniha královská 1 k obarvení pro holčičky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. knihy královské 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 1 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, obrázky, pro děti, online, k tisku, obrázek, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení, 2. kniha královská 1

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 1 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s 2. kniha královská 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, tempery, fixky, uhly či grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku 2. kniha královská 1 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 1 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například voskovky, tempery případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, rostliny, zvířátka a pochopitelně i 2. kniha královská 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání lidí nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Lego příběh, Příběh hraček, Alf nebo Peter Pan. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: liška, drak, raketa, loď a hasiči. Nechť omalovánka s 2. kniha královská 1 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů