Nejlepší


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem 2. kniha královská 1 k vybarvení pro chlapce i dívky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. knihy královské 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 1 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, k tisku, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, pro děti, Bible a křesťanství, ke stažení, 2. kniha královská 1, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, voskové tužky, pastelové tužky, křídy případně grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Obrázek 2. kniha královská 1 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 1 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pera, voskové tužky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i 2. kniha královská 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, zvířata a postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Equestria Girls, Kniha džunglí, Astroboy, Superman nebo také Šmoulové. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, koně, hasiči, Santa Klaus a auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem 2. kniha královská 1.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů