Výběr omalovánek


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená 2. kniha královská 1 k vybarvování pro menší i větší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. knihy královské 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 1 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, 2. kniha královská 1, pro děti, obrázky, online, obrázek, Bible a křesťanství, k tisku, zdarma, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s 2. kniha královská 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, uhly, tužky, křídy a fixy. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici ohromné množství. Omalovánku 2. kniha královská 1 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 1 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, čas nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. tempery, uhly a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmenka, sporty a pochopitelně i 2. kniha královská 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, druhy ptáků nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Avatar, Méďa Béďa, Pixel art nebo My little pony. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, liška, auta, koně či traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 1.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů