Nejoblíbenější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kosmonaut k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem kosmonaut ke kreslení pro předškoláky. Člověk, který letěl ve Vesmíru je Kosmonaut. Termín kosmonaut vznikl v Sovětském svazu, v USA se místo kosmonaut používá slovo astronaut. Dětem s tím ale hlavu plést nemusíte, pošlete obrázek do tiskárny a nechte děti hrát si s pastelkami. Omalovánka kosmonaut je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmonaut - A5            Omalovánka - Kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, online, zdarma, k vytisknutí, k tisku, obrázky, Kosmonaut, ke stažení, k vybarvení, pro děti, obrázek, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kosmonaut k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kosmonautem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, voskové tužky, fixky, propisovací tužky a uhlíky. Možností je dnes pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku kosmonaut lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kosmonautem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, voskové tužky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, květiny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kosmonauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, jednotlivá zvířata nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Krteček, Hannah Montana, Tlapková patrola, Duhová nevěsta nebo též Kamarád Timmy. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, miminko, piráti, loď či drak. Ať si vaše dítko užije malování kosmonauta.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů