Doporučujeme


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kosmonaut zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem kosmonaut k vybarvení pro předškolní děti. Člověk, který letěl ve Vesmíru je Kosmonaut. Termín kosmonaut vznikl v Sovětském svazu, v USA se místo kosmonaut používá slovo astronaut. Dětem s tím ale hlavu plést nemusíte, pošlete obrázek do tiskárny a nechte děti hrát si s pastelkami. Omalovánka kosmonaut je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kosmonaut - A5            Omalovánka - Kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: dětské obrázky, pro děti, omalovánka, ke stažení, obrázek, Vesmír, k vybarvení, k vytištění, elektronické omalovánky, k vytisknutí, k tisku, online, omalovánky, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kosmonaut k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kosmonautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pera, tužky, grafitové tužky anebo voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro starší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kosmonaut lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kosmonautem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. propisovací tužky, pera nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i kosmonauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, rostliny případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Teletubbies, Prasátko peppa, Pinocchio, Angelína balerína a Madagaskar. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, princezna, kočka, princezna a princ a astronaut. Ať si vaše dítě užije obrázek kosmonauta.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů