Nej pět


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kosmonaut k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená kosmonaut k vybarvení pro malé i větší děti. Člověk, který letěl ve Vesmíru je Kosmonaut. Termín kosmonaut vznikl v Sovětském svazu, v USA se místo kosmonaut používá slovo astronaut. Dětem s tím ale hlavu plést nemusíte, pošlete obrázek do tiskárny a nechte děti hrát si s pastelkami. Omalovánka kosmonaut je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kosmonaut - A5            Omalovánka - Kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, zdarma, online, Kosmonaut, obrázky, k vytisknutí, Vesmír, k tisku, k vytištění, ke stažení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kosmonaut k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kosmonautem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, grafitové tužky, akrylové barvy, voskovky nebo též temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici celá škála. Obrázek kosmonaut lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kosmonautem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhlíky, grafitové tužky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata a pochopitelně i kosmonauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, sporty nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Budulínek, princezna Sofie, Pinocchio, Požárník Sam a Křemílek a Vochomůrka. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, astronaut, lokomotiva, pes případně auta. Věříme, že se vám obrázek kosmonauta bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů