Výběr omalovánek


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmonaut k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem kosmonaut k vybarvení pro maminky. Člověk, který letěl ve Vesmíru je Kosmonaut. Termín kosmonaut vznikl v Sovětském svazu, v USA se místo kosmonaut používá slovo astronaut. Dětem s tím ale hlavu plést nemusíte, pošlete obrázek do tiskárny a nechte děti hrát si s pastelkami. Omalovánka kosmonaut je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmonaut - A5            Omalovánka - Kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, Vesmír, k vybarvení, zdarma, pro děti, Kosmonaut, k tisku, online, obrázky, k vytisknutí, obrázek, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kosmonaut k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kosmonautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, pastelky, pera, grafitové tužky a umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kosmonaut lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s kosmonautem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixy, pastelky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, různá zvířata, kytky a pochopitelně i kosmonauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, pohádkové postavy anebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Křemílek a Vochomůrka, Hledá se Dory, Toy Story nebo Bratz panenky. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: raketa, kočka, vláček, auta a lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kosmonauta.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů