Top omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka kosmonaut zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem kosmonaut k omalování pro malá děcka. Člověk, který letěl ve Vesmíru je Kosmonaut. Termín kosmonaut vznikl v Sovětském svazu, v USA se místo kosmonaut používá slovo astronaut. Dětem s tím ale hlavu plést nemusíte, pošlete obrázek do tiskárny a nechte děti hrát si s pastelkami. Omalovánka kosmonaut je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmonaut - A5            Omalovánka - Kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, online, domalovánky, Vesmír, vymalovánky, obrázek, dětské obrázky, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, ke stáhnutí, zadarmo, Kosmonaut, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kosmonaut k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kosmonautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, křídy, tempery a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek kosmonaut lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kosmonautem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelky, vodové barvy nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i kosmonauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, lidské profese či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Lego, Blesk McQueen, Šmoulové, Toy Story a nebo princezna Sofie. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, pes, vláček, kočka anebo loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kosmonaut.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů