Nejstahovanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka kosmonaut k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem kosmonaut k obarvení pro slečny. Člověk, který letěl ve Vesmíru je Kosmonaut. Termín kosmonaut vznikl v Sovětském svazu, v USA se místo kosmonaut používá slovo astronaut. Dětem s tím ale hlavu plést nemusíte, pošlete obrázek do tiskárny a nechte děti hrát si s pastelkami. Omalovánka kosmonaut je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmonaut - A5            Omalovánka - Kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, vymalovánky, zdarma, dětské obrázky, online, zadarmo, Kosmonaut, ke stáhnutí, k vybarvení, Vesmír, k vytištění, omalovánky, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kosmonaut k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kosmonautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, temperové barvy, olejové pastely anebo pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek kosmonaut lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s kosmonautem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixky, uhlíky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, pohádkové postavy, písmenka a pochopitelně i kosmonauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zvířátka nebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Pokémon, Pixel art, Ferda mravenec, Kung Fu Panda nebo také Mickey mouse. Je však hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stažení jsou: pes, psi, čert, traktor a nebo draci. Ať vám omalovánka kosmonaut přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů