Nejlepší


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmonaut k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem kosmonaut k obarvování pro holčičky i chlapečky. Člověk, který letěl ve Vesmíru je Kosmonaut. Termín kosmonaut vznikl v Sovětském svazu, v USA se místo kosmonaut používá slovo astronaut. Dětem s tím ale hlavu plést nemusíte, pošlete obrázek do tiskárny a nechte děti hrát si s pastelkami. Omalovánka kosmonaut je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kosmonaut - A5            Omalovánka - Kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Kosmonaut, pro děti, zdarma, k tisku, ke stažení, Vesmír, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kosmonaut k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s kosmonautem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako vodové barvy, pera, fixy, voskovky nebo také uhly. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Obrázek kosmonaut lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kosmonautem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, pera anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání, zaměstnání lidí a pochopitelně i kosmonauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, čísla či písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Superman, Fortnite, IronMan, Bugs Bunny nebo Lion King. Ty zde však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: pes, loď, princezna, draci a slon. Užijte si omalovánku kosmonauta, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů