Top pět


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kosmonaut k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná kosmonaut k obarvení pro děti. Člověk, který letěl ve Vesmíru je Kosmonaut. Termín kosmonaut vznikl v Sovětském svazu, v USA se místo kosmonaut používá slovo astronaut. Dětem s tím ale hlavu plést nemusíte, pošlete obrázek do tiskárny a nechte děti hrát si s pastelkami. Omalovánka kosmonaut je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Kosmonaut - A5            Omalovánka - Kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, online, k vytisknutí, Kosmonaut, zdarma, ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytištění, obrázek, k tisku, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kosmonaut k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kosmonautem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, fixy, tempery, křídy anebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kosmonaut lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kosmonautem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, fixy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy ptáků, sporty a pochopitelně i kosmonauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, rostliny a čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Avatar, Život brouka, Lion King, Gumídci případně Medvídek Pú. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, Santa Klaus, sněhulák, drak či princezna. Nechť omalovánka s kosmonautem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů