Doporučené


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmonaut k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená kosmonaut k omalování pro dívky. Člověk, který letěl ve Vesmíru je Kosmonaut. Termín kosmonaut vznikl v Sovětském svazu, v USA se místo kosmonaut používá slovo astronaut. Dětem s tím ale hlavu plést nemusíte, pošlete obrázek do tiskárny a nechte děti hrát si s pastelkami. Omalovánka kosmonaut je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kosmonaut - A5            Omalovánka - Kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: vymalovánky, zdarma, domalovánky, zadarmo, k vytisknutí, omalovánka, Kosmonaut, ke stáhnutí, Vesmír, k vybarvení, omalovánky, online, ke stažení, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kosmonaut k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kosmonautem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhly, propisovací tužky, uhlíky, olejové pastely a fixy. Potřeb na malování je pro tatínky opravdu mnoho. Obrázek kosmonaut lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kosmonautem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhly, propisovací tužky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i kosmonauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, květiny nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Včelka Mája, Gormiti, Mašinka Tomáš, Flintstoneovi a Chuggington. Je ale těžké je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna a princ, kočka, netopýr nebo také drak. Ať vám omalovánka kosmonaut přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů