Nejhledanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmonaut k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná kosmonaut k obarvování pro naše milé prcky. Člověk, který letěl ve Vesmíru je Kosmonaut. Termín kosmonaut vznikl v Sovětském svazu, v USA se místo kosmonaut používá slovo astronaut. Dětem s tím ale hlavu plést nemusíte, pošlete obrázek do tiskárny a nechte děti hrát si s pastelkami. Omalovánka kosmonaut je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmonaut - A5            Omalovánka - Kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, Kosmonaut, zdarma, obrázek, online, Vesmír, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kosmonaut k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s kosmonautem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pera, voskovky, olejové pastely nebo také křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku kosmonaut lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kosmonautem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba akrylové barvy, pera nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, jídla, hudební nástroje a pochopitelně i kosmonauta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, písmena a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Šmoulové, Ledové království, Spongebob, Paw patrol a Power Strangers. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme k uložení jsou: auto, mašinka, hasiči, piráti a loď. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kosmonaut.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů