Doporučené


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Trabant k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem Trabant ke kreslení pro kluky a holky. Trabant je osobní automobil z bývalé NDR. Měl jednoduchou konstrukci s dvoutaktním dvouválcovým motorem s charakteristickým zvukem i zápachem. Občas se s ním ještě na silnici můžete setkat, ale už mnohem méně často než před třemi desítkami let. Omalovánka Trabant je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trabant - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trabant - A5            Omalovánka - Trabant - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trabant patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, k tisku, ke stažení, Trabant, zdarma, Auta, online, k vybarvení, obrázek, obrázky, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Trabant k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Trabantem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhly, voskovky, voskové tužky nebo grafitové tužky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Trabant lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Trabantem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, peníze nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například temperové barvy, uhly a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Trabanta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, druhy jídel a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Rumcajs, Červená Karkulka, Avatar, Budulínek nebo také Stašpytlík. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme k uložení jsou: slon, draci, liška, dinosauři anebo plachetnice. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Trabantem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů