Nejvyhledávanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Trabant zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Trabant ke kreslení pro holčičky. Trabant je osobní automobil z bývalé NDR. Měl jednoduchou konstrukci s dvoutaktním dvouválcovým motorem s charakteristickým zvukem i zápachem. Občas se s ním ještě na silnici můžete setkat, ale už mnohem méně často než před třemi desítkami let. Omalovánka Trabant je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trabant - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Trabant - A5            Omalovánka - Trabant - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trabant patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, dětské obrázky, Auta, k vybarvení, zadarmo, online, zdarma, ke stažení, domalovánky, Trabant, obrázky, omalovánky, obrázek, ke stáhnutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Trabant k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Trabantem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, pastelky, temperové barvy, tužky či křídy. Možností je pro učitelky opravdu mnoho. Obrázek Trabant lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Trabantem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. pera, pastelky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i Trabanta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, jednotlivá zvířata nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Astroboy, Shimmer a Shine, Rexík, Anime a Kocour Garfield. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, traktor, draci, drak a astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Trabantem líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů