Výběr omalovánek


Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Trabant k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Trabant k omalování pro malé i větší děti. Trabant je osobní automobil z bývalé NDR. Měl jednoduchou konstrukci s dvoutaktním dvouválcovým motorem s charakteristickým zvukem i zápachem. Občas se s ním ještě na silnici můžete setkat, ale už mnohem méně často než před třemi desítkami let. Omalovánka Trabant je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Trabant - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trabant - A5            Omalovánka - Trabant - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trabant patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, Trabant, k tisku, pro děti, online, Auta, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, zdarma, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Trabant k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Trabantem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, pastelové tužky, temperové barvy, akrylové barvy nebo též uhly. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku Trabant lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Trabantem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tempery, pastelové tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, písmenka a pochopitelně i Trabanta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, lidské profese anebo kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Fifi z Květíkova, panenka Winx, Bakugan nebo také Power Strangers. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, loď, piráti, auta nebo Santa Klaus. Užijte si omalovánku Trabanta, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů