Nejoblíbenější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Trabant k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Trabant k vybarvování pro větší děti. Trabant je osobní automobil z bývalé NDR. Měl jednoduchou konstrukci s dvoutaktním dvouválcovým motorem s charakteristickým zvukem i zápachem. Občas se s ním ještě na silnici můžete setkat, ale už mnohem méně často než před třemi desítkami let. Omalovánka Trabant je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Trabant - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trabant - A5            Omalovánka - Trabant - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trabant patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, Auta, omalovánky, k vytisknutí, obrázky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, pro děti, zadarmo, vymalovánky, zdarma, omalovánka, online, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Trabant k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Trabantem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, pera, vodové barvy, uhlíky a tempery. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Trabant lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Trabantem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixky, pera případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, různé sporty, zvířata a pochopitelně i Trabanta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Furby, Bratz panenky, pes Pluto, Kocour Garfield anebo Bezzubka. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: piráti, sněhulák, dinosauři, princezna nebo čert. Ať omalovánka Trabant přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů