Doporučujeme


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Trabant k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem Trabant k obarvování pro nejmenší. Trabant je osobní automobil z bývalé NDR. Měl jednoduchou konstrukci s dvoutaktním dvouválcovým motorem s charakteristickým zvukem i zápachem. Občas se s ním ještě na silnici můžete setkat, ale už mnohem méně často než před třemi desítkami let. Omalovánka Trabant je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trabant - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Trabant - A5            Omalovánka - Trabant - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trabant patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázek, Trabant, zdarma, k vytisknutí, obrázky, pro děti, k tisku, k vybarvení, online, ke stažení, k vytištění, Auta

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Trabant k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Trabantem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, zvýrazňovače, grafitové tužky, fixky nebo také voskovky. Malovacích potřeb je pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku Trabant lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Trabantem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, čas anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. fixy, zvýrazňovače nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, lidské profese a pochopitelně i Trabanta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy automobilů či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Želvy Ninja, Marvel Rocket, Pošťák Pat, Lví král anebo Bořek stavitel. Ty zde však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, piráti, astronaut, pes nebo čert. Nechť omalovánka s Trabantem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů