Top obrázky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Trabant zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná Trabant k vybarvování pro nejmenší děti. Trabant je osobní automobil z bývalé NDR. Měl jednoduchou konstrukci s dvoutaktním dvouválcovým motorem s charakteristickým zvukem i zápachem. Občas se s ním ještě na silnici můžete setkat, ale už mnohem méně často než před třemi desítkami let. Omalovánka Trabant je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trabant - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trabant - A5            Omalovánka - Trabant - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trabant patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k tisku, k vytisknutí, omalovánky, ke stažení, dětské obrázky, obrázky, pro děti, k vybarvení, online, omalovánka, Auta, domalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Trabant k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Trabantem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pera, tempery, zvýrazňovače či temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro puberťáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Trabant lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Trabantem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač nebo také čas. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, pera a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy sportů, lidské profese a pochopitelně i Trabanta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, postavy z pohádek nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Minecraft, U nás na farmě, Zvonilka, Batman nebo také Mickey mouse. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, loď, lokomotiva, astronaut a nebo koně. Ať omalovánka Trabant přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů