Výběr obrázků


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Trabant zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená Trabant k omalování pro malá děcka. Trabant je osobní automobil z bývalé NDR. Měl jednoduchou konstrukci s dvoutaktním dvouválcovým motorem s charakteristickým zvukem i zápachem. Občas se s ním ještě na silnici můžete setkat, ale už mnohem méně často než před třemi desítkami let. Omalovánka Trabant je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trabant - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Trabant - A5            Omalovánka - Trabant - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trabant patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, omalovánky, k tisku, ke stažení, obrázky, pro děti, k vytištění, domalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, zadarmo, k vytisknutí, dětské obrázky, elektronické omalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Trabant k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Trabantem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, akrylové barvy, pastelky, grafitové tužky anebo zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro děti vskutku mnoho. Omalovánku Trabant lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Trabantem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, akrylové barvy či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i Trabanta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy nebo také písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Simpsonovi, Diddl, 101 dalmatinů, Na vlásku nebo Duhová nevěsta. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: liška, houby, traktor, dinosauři nebo též sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Trabant.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů