Výběr omalovánek


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka Trabant k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Trabant k omalování pro naše ratolesti. Trabant je osobní automobil z bývalé NDR. Měl jednoduchou konstrukci s dvoutaktním dvouválcovým motorem s charakteristickým zvukem i zápachem. Občas se s ním ještě na silnici můžete setkat, ale už mnohem méně často než před třemi desítkami let. Omalovánka Trabant je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Trabant - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trabant - A5            Omalovánka - Trabant - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trabant patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Auta, obrázek, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, obrázky, zdarma, k vybarvení, ke stažení, pro děti, online, Trabant

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Trabant k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Trabantem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tempery, akrylové barvy, voskovky nebo pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Trabant lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Trabantem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, počítač či peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskové tužky, tempery a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, zaměstnání, zvířátka a pochopitelně i Trabanta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, různá zvířátka a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Princezna Leonora, Frozen, Kamarád Timmy, Madagaskar či Furby. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: dinosauři, astronaut, princezna a princ, piráti a slon. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Trabant.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů