Výběr omalovánek


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Trabant k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená Trabant k omalování pro ratolesti. Trabant je osobní automobil z bývalé NDR. Měl jednoduchou konstrukci s dvoutaktním dvouválcovým motorem s charakteristickým zvukem i zápachem. Občas se s ním ještě na silnici můžete setkat, ale už mnohem méně často než před třemi desítkami let. Omalovánka Trabant je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trabant - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trabant - A5            Omalovánka - Trabant - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trabant patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, online, Auta, obrázky, k vybarvení, k vytištění, zdarma, obrázek, pro děti, ke stažení, Trabant, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Trabant k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Trabantem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tempery, uhlíky, vodové barvy případně fixky. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti vskutku mnoho. Omalovánku Trabant lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Trabantem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, oči dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, tempery a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, rostliny a pochopitelně i Trabanta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, druhy sportů a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Avatar, Tlapková patrola, Pinocchio, Tom a Jerry nebo též Křemílek a Vochomůrka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, miminko, lokomotiva s vagónky, Santa Klaus a draci. Ať si vaše dítko užije malování Trabanta.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů