Nejstahovanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Trabant k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Trabant k omalování pro naše zlatíčka. Trabant je osobní automobil z bývalé NDR. Měl jednoduchou konstrukci s dvoutaktním dvouválcovým motorem s charakteristickým zvukem i zápachem. Občas se s ním ještě na silnici můžete setkat, ale už mnohem méně často než před třemi desítkami let. Omalovánka Trabant je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Trabant - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Trabant - A5            Omalovánka - Trabant - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trabant patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Auta, ke stažení, obrázek, zdarma, obrázky, k vytisknutí, Trabant, k vybarvení, online, k tisku, k vytištění, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Trabant k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Trabantem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, olejové pastely, pastelové tužky, voskovky případně temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce k dispozici ohromné množství. Omalovánku Trabant lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Trabantem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, olejové pastely a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, různá zvířátka a pochopitelně i Trabanta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, čísla a pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Mickey mouse, Batman, Princezna a žabák, Zhu Zhu Pets a panenka Winx. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, princezna a princ, lokomotiva s vagónky, astronaut a liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Trabanta.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů