Top pět


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka růže k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná růže k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka růže je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Růže - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Růže - A5            Omalovánka - Růže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růže patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, Růže, k vytisknutí, ke stažení, online, zdarma, k vybarvení, k tisku, obrázek, obrázky, pro děti, Květiny

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Růže k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s růží je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, propisovací tužky, olejové pastely, křídy případně uhly. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek růže lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s růží má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, propisovací tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, písmena, rostliny a pochopitelně i růži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, hudební nástroje anebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Indiana Jones, Šmoulové, Paw patrol, Pat a Mat nebo Batman. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, miminko, koně, mašinka nebo také hasiči. Nechť vám omalovánka s růží přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů