Top obrázky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka růže k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem růže k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka růže je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Růže - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Růže - A5            Omalovánka - Růže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růže patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Růže, online, ke stažení, k vybarvení, pro děti, zdarma, Květiny, k vytištění, obrázky, k tisku, obrázek, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Růže k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s růží je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, pastelové tužky, olejové pastely, voskové tužky anebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku růže lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s růží má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, počítač případně peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixky, pastelové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířátka, různé kytky a pochopitelně i růži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, hudební nástroje a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Littlest Pet Shop, Peter Pan, panenka Winx případně Rumcajs. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: psi, Popeláři, plachetnice, sněhulák nebo loď. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka růže bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů