Top pět


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka růže k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená růže k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka růže je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Růže - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Růže - A5            Omalovánka - Růže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Růže patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, pro děti, obrázek, obrázky, k vybarvení, Růže, online, k vytisknutí, Květiny, k vytištění, zdarma, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Růže k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s růží je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, voskovky, umělecké tužky, fixky a tužky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku růže lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s růží má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, voskovky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, postavy z pohádek a pochopitelně i růži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, různé sporty a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Pixel art, panenka Winx, Lego příběh, Hello Kitty nebo též Popelka. Je však složité je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: plachetnice, lokomotiva s vagónky, raketa, auto případně piráti. Věříme, že se vám obrázek růže bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů