Nejhledanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hrad k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem hrad k vybarvení pro starší děti. Omalovánka hrad je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrad - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Hrad - A5            Omalovánka - Hrad - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrad patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Hrad, online, k tisku, k vytištění, zdarma, Budovy, pro děti, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Hrad k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s hradem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, tužky, temperové barvy, pastelové tužky případně pera. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hrad lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s hradem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, tužky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i hrad :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různá zvířata nebo též jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Simpsonovi, Stašpytlík, Bugs Bunny, Příšerky s.r.o. či princezna Sofie. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, dinosauři, auta, piráti a kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hrad.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů