Doporučené


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hrad k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná hrad k vybarvení pro holku i kluka. Omalovánka hrad je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrad - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Hrad - A5            Omalovánka - Hrad - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrad patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, k tisku, Budovy, Hrad, k vytisknutí, k vybarvení, online, ke stažení, zdarma, pro děti, k vytištění, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Hrad k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s hradem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, fixy, pastelové tužky, olejové pastely a propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku hrad lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hradem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba temperové barvy, fixy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání, postavy z pohádek a pochopitelně i hrad :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, rostliny a hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Scooby Doo, Lego, Indiana Jones, Zootropolis nebo také Blesk McQueen. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: kočka, loď, čert, auta a nebo dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou hrad.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů