Výběr omalovánek


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hrad k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem hrad k omalování pro holky i kluky. Omalovánka hrad je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrad - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrad - A5            Omalovánka - Hrad - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrad patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Hrad, k tisku, obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytištění, pro děti, ke stažení, zdarma, Budovy

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Hrad k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s hradem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, fixky, vodové barvy, olejové pastely nebo též pera. Kreslících potřeb je dnes pro kluky a holky k dispozici ohromné množství. Obrázek hrad lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hradem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peněženku případně peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, fixky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i hrad :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků anebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Sněhurka, Shrek, Hello Kitty, Pan Včelka případně Indiana Jones. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stažení jsou: koně, drak, houby, astronaut či princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku hrad.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů