Doporučujeme


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hrad k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem hrad k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka hrad je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrad - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrad - A5            Omalovánka - Hrad - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrad patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k tisku, Hrad, online, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, obrázek, k vybarvení, Budovy, pro děti, zdarma, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Hrad k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s hradem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, uhly, tužky, pastelové tužky nebo také umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše milé prcky opravdu mnoho. Omalovánku hrad lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hradem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, uhly případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, zaměstnání lidí a pochopitelně i hrad :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, rostliny nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Indiana Jones, Mašinka Tomáš, Simpsonovi, Hledá se Nemo a Angry birds. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tu máme k uložení jsou: princezna, princezna, liška, lokomotiva anebo pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hrad.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů