Doporučujeme


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka baráček zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku označená baráček k omalování pro seniory. Omalovánka baráček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Baráček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Baráček - A5            Omalovánka - Baráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Baráček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: dětské obrázky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, omalovánky, obrázky, ke stažení, Baráček, Budovy, k vybarvení, pro děti, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Baráček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s baráčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, olejové pastely, umělecké tužky, fixky případně uhlíky. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku baráček lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s baráčkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například voskové tužky, olejové pastely a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, čísla, druhy ptáků a pochopitelně i baráček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, zaměstnání nebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy panenka Winx, Trollové, Astroboy, Asterix a Obelix a Lego friends. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: koně, drak, Santa Klaus, sněhulák či princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek baráčku.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů