Nejhledanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka baráček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem baráček k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka baráček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Baráček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Baráček - A5            Omalovánka - Baráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Baráček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, Budovy, k vybarvení, Baráček, zdarma, obrázek, online, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Baráček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s baráčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, voskovky, voskové tužky nebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro kluky a holky k dispozici ohromné množství. Obrázek baráček lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s baráčkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. olejové pastely, pastelové tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i baráček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, zvířátka a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Myška Minie, Ferda mravenec, panenka Winx, Avengers a Rumcajs. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: koně, auto, lokomotiva, miminko anebo psi. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka baráčku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů