Top pět


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka baráček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem baráček k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka baráček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Baráček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Baráček - A5            Omalovánka - Baráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Baráček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, online, obrázek, ke stažení, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, k tisku, Baráček, Budovy, obrázky, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Baráček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s baráčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, olejové pastely, fixky a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici široká škála. Omalovánku baráček lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s baráčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, elektřinu a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, pastelové tužky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i baráček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, kytky nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Rio, Tarzan, Ninjago a nebo Hledá se Dory. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, lokomotiva s vagónky, koně, lokomotiva a pes. Nechť omalovánka s baráčkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů