Výběr obrázků


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka baráček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem baráček k obarvování pro naše ratolesti. Omalovánka baráček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Baráček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Baráček - A5            Omalovánka - Baráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Baráček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, online, Baráček, ke stažení, obrázek, zdarma, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, obrázky, Budovy

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Baráček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s baráčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, tempery, grafitové tužky, fixy případně vodové barvy. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek baráček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s baráčkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pera, tempery a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, rostliny, druhy sportů a pochopitelně i baráček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, písmenka či různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Krteček, Bořek stavitel, Hannah Montana, Angry birds anebo Power Strangers. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, pes, princezna a princ, Santa Klaus nebo princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku baráček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů