Nejlepší


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka baráček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná baráček k obarvení pro děti. Omalovánka baráček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Baráček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Baráček - A5            Omalovánka - Baráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Baráček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, zdarma, pro děti, Baráček, Budovy, k vytisknutí, zadarmo, k tisku, omalovánky, dětské obrázky, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Baráček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s baráčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhly, křídy, pastelky či akrylové barvy. Možností je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek baráček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s baráčkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, uhly nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, květiny, čísla a pochopitelně i baráček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, sporty a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Furby, Zootropolis, Ratatouille, Plamínek a čtyřkoláci a nebo Křemílek a Vochomůrka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, princezna, slon, pes nebo též psi. Nechť omalovánka s baráčkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů