Nej pět


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek raketoplánu

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka baráček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem baráček k vybarvování pro školáky. Omalovánka baráček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Baráček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Baráček - A5            Omalovánka - Baráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Baráček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, zdarma, online, Budovy, pro děti, k vytištění, ke stažení, k tisku, Baráček, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Baráček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s baráčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, tužky, uhly, voskovky nebo grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku baráček lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s baráčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, počítač a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, tužky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířata, druhy sportů a pochopitelně i baráček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků či zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Teletubbies, Littlest Pet Shop, Equestria Girls, Hello Kitty a nebo Pixel art. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stažení jsou: draci, slon, Popeláři, astronaut nebo též pes. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou baráček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů