Nejstahovanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka baráček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem baráček k omalování pro maminky. Omalovánka baráček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Baráček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Baráček - A5            Omalovánka - Baráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Baráček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, ke stažení, Budovy, k tisku, zdarma, online, Baráček, pro děti, obrázek, k vytisknutí, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Baráček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s baráčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixy, fixky, olejové pastely anebo temperové barvy. Možností je pro učitelky fakt mnoho Omalovánku baráček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s baráčkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, fixy nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, druhy automobilů, rostliny a pochopitelně i baráček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Tom a Jerry, Mickey mouse, Kung Fu Panda, Mimoni a nebo Prasátko peppa. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna, mašinka, psi případně čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou baráčku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů