Nej pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka baráček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná baráček k obarvování pro školáky. Omalovánka baráček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Baráček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Baráček - A5            Omalovánka - Baráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Baráček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k vytištění, zadarmo, omalovánky, online, zdarma, obrázek, omalovánka, pro děti, ke stažení, k tisku, vymalovánky, Budovy

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Baráček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s baráčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, fixky, akrylové barvy, křídy nebo také umělecké tužky. Možností je pro dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku baráček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s baráčkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, fixky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, čísla a pochopitelně i baráček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání lidí nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Roblox, Power Strangers, Pošťák Pat, Kung Fu Panda a Popelka. Je však velmi složité je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, astronaut, auta, princezna a princ či Popeláři. Ať omalovánka baráček přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů