Nej pět


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka saljtut 6 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Saljtut 6 k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka Saljtut 6 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Saljtut 6 - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Saljtut 6 - A5            Omalovánka - Saljtut 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saljtut 6 patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, Vesmír, online, k vytisknutí, obrázky, obrázek, k tisku, zdarma, Saljtut 6, ke stažení, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Saljtut 6 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Saljtut 6 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, temperové barvy, pastelové tužky, voskové tužky nebo též uhlíky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Saljtut 6 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Saljtut 6 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tempery, temperové barvy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Saljtut 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, rostliny nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Pocahontas, Zhu Zhu Pets, Superčarodějnice, Asterix a Obelix a Gormiti. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, princezna, loď, piráti a nebo princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Saljtut 6.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů