Nejoblíbenější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka saljtut 6 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Saljtut 6 ke kreslení pro tatínky. Omalovánka Saljtut 6 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Saljtut 6 - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Saljtut 6 - A5            Omalovánka - Saljtut 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saljtut 6 patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, online, zdarma, Saljtut 6, ke stažení, k vybarvení, obrázky, Vesmír, pro děti, obrázek, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Saljtut 6 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Saljtut 6 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, zvýrazňovače, pastelky, pastelové tužky případně temperové barvy. Možností je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Saljtut 6 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Saljtut 6 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například fixky, zvýrazňovače a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Saljtut 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, pohádkové postavy a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Sněhurka, Kuře Calimero, Angelína balerína, Na vlásku a Ratatouille. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které tu máme ke stažení jsou: Santa Klaus, princezna, koně, čert nebo také slon. Nechť omalovánka s Saljtut 6 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů