Top obrázky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka saljtut 6 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Saljtut 6 ke kreslení pro chlapce. Omalovánka Saljtut 6 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Saljtut 6 - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Saljtut 6 - A5            Omalovánka - Saljtut 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saljtut 6 patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, zadarmo, omalovánky, Vesmír, k vybarvení, ke stáhnutí, dětské obrázky, vymalovánky, online, obrázek, k tisku, pro děti, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Saljtut 6 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Saljtut 6 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, akrylové barvy, voskové tužky, voskovky a uhly. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Obrázek Saljtut 6 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Saljtut 6 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, akrylové barvy nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i Saljtut 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, lidské profese a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Pejsek a kočička, Legenda o Mulan, Bugs Bunny případně Kniha džunglí. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: liška, auta, astronaut, lokomotiva nebo také drak. Ať si vaše dítko užije malování Saljtut 6.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů