Doporučujeme


Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka saljtut 6 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená Saljtut 6 ke kreslení pro dívky. Omalovánka Saljtut 6 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Saljtut 6 - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Saljtut 6 - A5            Omalovánka - Saljtut 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saljtut 6 patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, obrázek, domalovánky, omalovánky, online, k vybarvení, zadarmo, obrázky, Vesmír, pro děti, k vytisknutí, vymalovánky, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Saljtut 6 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Saljtut 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, vodové barvy, pastelové tužky, pastelky a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Saljtut 6 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Saljtut 6 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, čas nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba akrylové barvy, vodové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy automobilů, druhy ptáků a pochopitelně i Saljtut 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, různé sporty případně lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Máša a medvěd, Spongebob, Kung Fu Panda, Peter Pan nebo také princezna Sofie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, netopýr, liška, miminko nebo též houby. Nechť omalovánka s Saljtut 6 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů