Nejvyhledávanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka saljtut 6 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Saljtut 6 k obarvování pro učitelky. Omalovánka Saljtut 6 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Saljtut 6 - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Saljtut 6 - A5            Omalovánka - Saljtut 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saljtut 6 patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, Vesmír, obrázky, omalovánka, omalovánky, online, elektronické omalovánky, zadarmo, k vybarvení, vymalovánky, k tisku, k vytištění, ke stažení, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Saljtut 6 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Saljtut 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, temperové barvy, voskovky, akrylové barvy a vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku Saljtut 6 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Saljtut 6 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například pastelky, temperové barvy nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Saljtut 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, zvířata a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Pinocchio, Zvonilka, Avatar, Pan Včelka a Tom a Jerry. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, Santa Klaus, plachetnice, slon a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Saljtut 6.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů