Nejlepší


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka saljtut 6 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem Saljtut 6 k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka Saljtut 6 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Saljtut 6 - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Saljtut 6 - A5            Omalovánka - Saljtut 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saljtut 6 patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zadarmo, dětské obrázky, k tisku, online, Vesmír, obrázek, k vytištění, omalovánka, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, pro děti, k vybarvení, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Saljtut 6 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Saljtut 6 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskovky, propisovací tužky, akrylové barvy a nebo voskové tužky. Malovacích potřeb je pro malé děti opravdu mnoho. Obrázek Saljtut 6 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Saljtut 6 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, voskovky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, různé sporty, písmena a pochopitelně i Saljtut 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bob a Bobek, Na vlásku, Pinocchio, Pan Včelka nebo též Šmoulové. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: kočka, houby, princezna a princ, astronaut anebo Santa Klaus. Užijte si omalovánku Saljtut 6, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů