Nej obrázky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka karate k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem karate k obarvování pro naše ratolesti. Omalovánka karate je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Karate - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Karate - A5            Omalovánka - Karate - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Karate patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, Karate, online, k tisku, obrázky, ke stažení, Sport, k vybarvení, obrázek, zdarma, pro děti, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Karate k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s karatem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, olejové pastely, akrylové barvy, fixy případně propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku karate lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s karatem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například umělecké tužky, olejové pastely nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i karate :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, různé sporty nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lion King, Gormiti, Kocour Garfield, Krtek a nebo Mickey mouse. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, lokomotiva s vagónky, auta, astronaut a miminko. Ať si vaše dítko užije malování karate.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů