Nejvyhledávanější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka karate zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená karate ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka karate je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Karate - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Karate - A5            Omalovánka - Karate - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Karate patří do kategorie Sport

Klíčová slova: ke stažení, vymalovánky, elektronické omalovánky, omalovánky, zadarmo, Karate, obrázky, k tisku, k vytisknutí, ke stáhnutí, online, Sport, k vybarvení, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Karate k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s karatem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, uhlíky, propisovací tužky a uhly. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku karate lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s karatem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, zvýrazňovače nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, písmena, zvířátka a pochopitelně i karate :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, kytky případně lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Lego příběh, Adiboo, Brawl stars, Pošťák Pat nebo Sněhurka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: auta, princezna, miminko, netopýr nebo též piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou karate.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů