Nej omalovánky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka karate k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená karate k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka karate je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Karate - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Karate - A5            Omalovánka - Karate - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Karate patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, zdarma, k vytištění, obrázky, Karate, k tisku, ke stažení, pro děti, Sport, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Karate k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s karatem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, tužky, uhlíky, pastelové tužky a uhly. Možností je dnes pro malá děcka vskutku mnoho. Omalovánku karate lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s karatem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač či čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. fixy, tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, kytky, písmenka a pochopitelně i karate :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, čísla nebo také lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Barbie, Madagaskar, Hello Kitty či Zootropolis. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, čert, draci, raketa nebo lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou karate.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů