Top obrázky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka karate k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem karate k obarvení pro malé děti. Omalovánka karate je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Karate - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Karate - A5            Omalovánka - Karate - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Karate patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, zdarma, obrázky, online, k vytištění, ke stažení, Sport, pro děti, k tisku, Karate

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Karate k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s karatem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, fixy, pastelové tužky, pera a temperové barvy. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku karate lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s karatem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, čas anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba uhly, fixy nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i karate :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, lidské profese nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Bezzubka, Peter Pan, Krteček, Avengers anebo Kocour Garfield. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: raketa, netopýr, princezna, vláček či hasiči. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou karate.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů