Výběr obrázků


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka karate k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná karate k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka karate je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Karate - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Karate - A5            Omalovánka - Karate - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Karate patří do kategorie Sport

Klíčová slova: online, k vytisknutí, Karate, pro děti, zdarma, k vybarvení, Sport, k vytištění, obrázek, ke stažení, k tisku, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Karate k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s karatem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskovky, tužky, tempery nebo též vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Obrázek karate lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s karatem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba umělecké tužky, voskovky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, druhy automobilů a pochopitelně i karate :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zvířata a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Tarzan, Medvídek Pú, Angry birds, Monster High a Lego. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, netopýr, astronaut, auta anebo drak. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka karate bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů