Nejoblíbenější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka karate k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem karate k obarvování pro naše ratolesti. Omalovánka karate je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Karate - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Karate - A5            Omalovánka - Karate - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Karate patří do kategorie Sport

Klíčová slova: online, zdarma, ke stažení, Karate, k vytisknutí, obrázek, Sport, k vytištění, k tisku, k vybarvení, pro děti, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Karate k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s karatem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, pastelové tužky, olejové pastely, uhlíky nebo fixy. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek karate lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s karatem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například fixky, pastelové tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i karate :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, druhy jídel a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Avengers, IronMan, Bugs Bunny, Pošťák Pat nebo též Bambi. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: vláček, Popeláři, čert, hasiči anebo loď. Nechť vám omalovánka s karatem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů