Nejoblíbenější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Genesis 10 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Kniha Genesis 10 k obarvení pro ratolesti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Genesis 12:10-20. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Genesis 10 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 10 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, pro děti, Kniha Genesis 10, obrázky, ke stažení, online, k tisku, k vytištění, Bible a křesťanství, zdarma, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 10 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, olejové pastely, pastelky, tužky či temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Kniha Genesis 10 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 10 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, oči dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, olejové pastely a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i Kniha Genesis 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, zaměstnání nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Popelka, Bugs Bunny, Ratatouille anebo Lion King. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: netopýr, piráti, auto, psi nebo také astronaut. Užijte si omalovánku Kniha Genesis 10, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů