Výběr omalovánek


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Genesis 10 k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Kniha Genesis 10 ke kreslení pro naše milé prcky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Genesis 12:10-20. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Genesis 10 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 10 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k vytištění, k vybarvení, zdarma, online, Bible a křesťanství, k tisku, k vytisknutí, pro děti, Kniha Genesis 10, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 10 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Kniha Genesis 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, olejové pastely, vodové barvy, fixy anebo křídy. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kniha Genesis 10 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 10 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například uhly, olejové pastely případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, postavy z pohádek, kytky a pochopitelně i Kniha Genesis 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků nebo také květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Harry Potter, Madagaskar, Hledá se Nemo, pes Pluto a Křemílek a Vochomůrka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, piráti, auto, čert a nebo slon. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Genesis 10.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů