Nejstahovanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Genesis 10 k vytisknutí

Omalovánka označená Kniha Genesis 10 k obarvení pro menší i větší děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Genesis 12:10-20. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Genesis 10 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 10 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, k tisku, obrázek, online, k vytištění, Bible a křesťanství, zdarma, pro děti, ke stažení, Kniha Genesis 10

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 10 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Kniha Genesis 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, voskovky, uhly, olejové pastely či pastelky. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku Kniha Genesis 10 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 10 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, voskovky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Kniha Genesis 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, květiny nebo též písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Monster High, Bugs Bunny, Kung Fu Panda, Fifi z Květíkova a Lví král. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme k uložení jsou: princezna, astronaut, plachetnice, dinosauři a draci. Věříme, že se vám obrázek Kniha Genesis 10 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů