Top pět


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Genesis 10 k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem Kniha Genesis 10 k vybarvení pro kluky a holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Genesis 12:10-20. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Genesis 10 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 10 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, ke stažení, online, Kniha Genesis 10, zdarma, Bible a křesťanství, obrázky, obrázek, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 10 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 10 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, vodové barvy, fixky, grafitové tužky nebo fixy. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Kniha Genesis 10 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 10 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například tempery, vodové barvy anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, rostliny, různé kytky a pochopitelně i Kniha Genesis 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Mašinka Tomáš, Ninjago, Sněhurka a Panenka Barbie. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, plachetnice, traktor, houby a auto. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Genesis 10.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů