Výběr obrázků


Obrázek raketoplánu

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Genesis 10 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná Kniha Genesis 10 k obarvování pro tatínky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Genesis 12:10-20. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Genesis 10 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 10 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, Bible a křesťanství, zdarma, vymalovánky, obrázky, omalovánky, omalovánka, k tisku, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, online, pro děti, domalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 10 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, akrylové barvy, pera, olejové pastely a temperové barvy. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kniha Genesis 10 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 10 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například uhlíky, akrylové barvy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmena, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Kniha Genesis 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, květiny a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Grinch, U nás na farmě, Jak vycvičit draka, Harley Quinn a nebo Indiana Jones. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: houby, princezna a princ, princezna, slon nebo draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Genesis 10.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů