Doporučujeme


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka nosiči k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Nosiči ke kreslení pro naše milé prcky. Nosiči - Osoby přenášející náklad, bagáž či přímo lidi. Omalovánka s historickým motivem. Omalovánka Nosiči je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosiči - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosiči - A5            Omalovánka - Nosiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosiči patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, pro děti, Nosiči, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, k vytištění, online, obrázky, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Nosiči k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Nosiči je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, propisovací tužky, vodové barvy, uhly případně fixy. Možností je dnes pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Obrázek Nosiči lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Nosiči má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, propisovací tužky nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jídla, rostliny a pochopitelně i Nosiči :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, písmena a písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hot Wheels, Chuggington, Power Strangers, Medvídek Pú nebo Myška Minie. Je však velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, čert, princezna, kočka či netopýr. Ať omalovánka Nosiči přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů