Nej omalovánky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka nosiči k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná Nosiči k obarvení pro nejmenší děti. Nosiči - Osoby přenášející náklad, bagáž či přímo lidi. Omalovánka s historickým motivem. Omalovánka Nosiči je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosiči - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Nosiči - A5            Omalovánka - Nosiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosiči patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, zdarma, Nosiči, online, obrázek, k vytisknutí, Lidé, pro děti, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Nosiči k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Nosiči je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pastelové tužky, voskové tužky, fixky případně uhly. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce fakt mnoho Omalovánku Nosiči lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Nosiči má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, zrak dětí nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, pastelové tužky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i Nosiči :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty a různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy My little pony, Požárník Sam, Kačer Donald, Krteček nebo Spiderman. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, astronaut, plachetnice, traktor a nebo drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Nosiči.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů