Nej pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nosiči k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená Nosiči k vybarvování pro nejmenší děcka. Nosiči - Osoby přenášející náklad, bagáž či přímo lidi. Omalovánka s historickým motivem. Omalovánka Nosiči je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosiči - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nosiči - A5            Omalovánka - Nosiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosiči patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, omalovánky, pro děti, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, vymalovánky, zadarmo, dětské obrázky, k vybarvení, elektronické omalovánky, Lidé, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Nosiči k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Nosiči je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, voskovky, akrylové barvy, uhly nebo pastelky. Potřeb na malování je pro prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Nosiči lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Nosiči má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. vodové barvy, voskovky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, sporty a pochopitelně i Nosiči :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, zvířata nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Roblox, Lví král, Ferda mravenec, Bugs Bunny a Batman. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, auta, čert, koně anebo Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Nosiči.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů