Nej pět


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nosiči k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku označená Nosiči k vybarvování pro naše zlatíčka. Nosiči - Osoby přenášející náklad, bagáž či přímo lidi. Omalovánka s historickým motivem. Omalovánka Nosiči je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nosiči - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nosiči - A5            Omalovánka - Nosiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosiči patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, k tisku, online, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k vytištění, pro děti, Nosiči, obrázek, Lidé

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Nosiči k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Nosiči je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, pastelové tužky, grafitové tužky, pastelky a nebo fixky. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku Nosiči lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Nosiči má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba voskové tužky, pastelové tužky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, dopravní prostředky, druhy sportů a pochopitelně i Nosiči :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, druhy jídel či písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Medvídek Pú, Blesk McQueen, Aladin nebo Bořek stavitel. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, auto, traktor, princezna a Santa Klaus. Užijte si omalovánku Nosiči, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů