Doporučujeme


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka nosiči k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená Nosiči ke kreslení pro školáky. Nosiči - Osoby přenášející náklad, bagáž či přímo lidi. Omalovánka s historickým motivem. Omalovánka Nosiči je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosiči - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nosiči - A5            Omalovánka - Nosiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosiči patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, Lidé, pro děti, k vytištění, k tisku, ke stažení, k vybarvení, obrázek, obrázky, Nosiči, zdarma, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Nosiči k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Nosiči je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, fixy, propisovací tužky, zvýrazňovače případně pera. Možností je pro puberťáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Nosiči lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Nosiči má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například grafitové tužky, fixy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka, květiny a pochopitelně i Nosiči :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, čísla nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Gormiti, Alf, Hulk, Mickey mouse a Trollové. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, čert, draci, loď anebo kočka. Užijte si omalovánku Nosiči, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů