Top šest


Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka nosiči k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená Nosiči k obarvování pro ženy. Nosiči - Osoby přenášející náklad, bagáž či přímo lidi. Omalovánka s historickým motivem. Omalovánka Nosiči je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nosiči - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nosiči - A5            Omalovánka - Nosiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosiči patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, k vybarvení, Lidé, Nosiči, k vytištění, vymalovánky, dětské obrázky, domalovánky, k vytisknutí, zdarma, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Nosiči k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Nosiči je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, křídy, zvýrazňovače, umělecké tužky či pera. Možností je dnes pro holky k dispozici celá škála. Omalovánku Nosiči lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Nosiči má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, křídy nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, písmena a pochopitelně i Nosiči :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, druhy sportů a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Sněhurka, Flintstoneovi, Dragon Ball Z, Minecraft případně Asterix a Obelix. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, houby, draci a astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Nosiči.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů