Doporučujeme


Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka budovy k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka nosiči k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná Nosiči k vybarvování pro naše zlatíčka. Nosiči - Osoby přenášející náklad, bagáž či přímo lidi. Omalovánka s historickým motivem. Omalovánka Nosiči je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nosiči - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosiči - A5            Omalovánka - Nosiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosiči patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Nosiči, online, zdarma, Lidé, obrázek, obrázky, k vytištění, k tisku, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Nosiči k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Nosiči je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, voskovky, zvýrazňovače, pera nebo voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Nosiči lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Nosiči má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. akrylové barvy, voskovky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí, dopravní prostředky a pochopitelně i Nosiči :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, květiny a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Locika, Kamarád Timmy, Pošťák Pat, Popelka a Stašpytlík. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, houby, sněhulák, hasiči nebo též lokomotiva s vagónky. Užijte si omalovánku Nosiči, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů