Nej obrázky


Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nosiči k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná Nosiči k omalování pro starší děti. Nosiči - Osoby přenášející náklad, bagáž či přímo lidi. Omalovánka s historickým motivem. Omalovánka Nosiči je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nosiči - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosiči - A5            Omalovánka - Nosiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosiči patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázky, k vytisknutí, pro děti, omalovánka, zdarma, obrázek, omalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, dětské obrázky, Nosiči, k tisku, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Nosiči k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Nosiči je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, tužky, umělecké tužky, akrylové barvy či fixy. Výtvarných potřeb je pro prcky vskutku velmi mnoho. Obrázek Nosiči lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Nosiči má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro prcky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například křídy, tužky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, květiny, druhy jídel a pochopitelně i Nosiči :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zvířátka nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Atlantida: Tajemná říše, Locika, Madagaskar případně Kung Fu Panda. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, raketa, astronaut, netopýr anebo piráti. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Nosiči líbit.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů