Nej pět


Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka nosiči k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Nosiči k vybarvení pro předškolní děti. Nosiči - Osoby přenášející náklad, bagáž či přímo lidi. Omalovánka s historickým motivem. Omalovánka Nosiči je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosiči - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Nosiči - A5            Omalovánka - Nosiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosiči patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, online, Lidé, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, pro děti, Nosiči, k vytištění, zdarma, k tisku

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Nosiči k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Nosiči je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, uhly, zvýrazňovače, vodové barvy či temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici široká škála. Obrázek Nosiči lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Nosiči má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. tempery, uhly a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Nosiči :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, čísla a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Astroboy, Tlapková patrola, Angry birds, Lego friends případně Lví hlídka. Je však problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, astronaut, Santa Klaus, čert a psi. Ať vám omalovánka Nosiči přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů