Nejvyhledávanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nosiči k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná Nosiči k obarvování pro holku i kluka. Nosiči - Osoby přenášející náklad, bagáž či přímo lidi. Omalovánka s historickým motivem. Omalovánka Nosiči je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosiči - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Nosiči - A5            Omalovánka - Nosiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosiči patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Nosiči, ke stažení, k vytisknutí, online, obrázek, obrázky, k tisku, k vytištění, pro děti, zdarma, Lidé, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Nosiči k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Nosiči je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, vodové barvy, zvýrazňovače, temperové barvy a nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Nosiči lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Nosiči má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelové tužky, vodové barvy nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání lidí, rostliny a pochopitelně i Nosiči :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, jednotlivé druhy ptáků či kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bob a Bobek, Aladin, princezna Sofie, Tlapková patrola a Kocour Garfield. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, dinosauři, Santa Klaus, hasiči anebo kočka. Nechť vám omalovánka s Nosiči přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů