Nejvyhledávanější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka motýlek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem motýlek k obarvování pro puberťáky. Omalovánka motýlek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Motýlek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Motýlek - A5            Omalovánka - Motýlek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýlek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, obrázek, k vybarvení, Motýlek, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, Zvířata, ke stažení, obrázky, pro děti, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Motýlek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s motýlekem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskové tužky, uhlíky, olejové pastely a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky vskutku mnoho. Obrázek motýlek lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s motýlekem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, čas a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, voskové tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i motýlek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Flintstoneovi, Na vlásku, Lion King a nebo Hulk. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: pes, hasiči, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky anebo draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s motýlekem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů