Výběr obrázků


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka motýlek zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná motýlek ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka motýlek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Motýlek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Motýlek - A5            Omalovánka - Motýlek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýlek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, obrázky, ke stažení, vymalovánky, pro děti, domalovánky, zadarmo, obrázek, k vytištění, ke stáhnutí, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Motýlek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s motýlekem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, grafitové tužky, umělecké tužky, fixy a voskové tužky. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku motýlek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s motýlekem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tužky, grafitové tužky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, čísla, zvířátka a pochopitelně i motýlek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, jídla nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Popelka, Jonas Brothers, Dragon Ball Z a nebo Littlest Pet Shop. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, astronaut, slon, houby případně princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou motýleku.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů