Doporučené


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka motýlek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná motýlek k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka motýlek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Motýlek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Motýlek - A5            Omalovánka - Motýlek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýlek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, zdarma, Motýlek, k tisku, pro děti, Zvířata, online, ke stažení, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Motýlek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s motýlekem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, uhly, fixy anebo křídy. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku motýlek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s motýlekem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, propisovací tužky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy, zvířata a pochopitelně i motýlek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, jídla a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy princezna Sofie, Ledové království, Paw patrol, Avengers nebo Bořek stavitel. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stažení jsou: draci, astronaut, koně, piráti nebo také auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou motýlek.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů