Nej šest


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka motýlek k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem motýlek k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka motýlek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Motýlek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Motýlek - A5            Omalovánka - Motýlek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýlek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Motýlek, obrázek, Zvířata, obrázky, zadarmo, ke stáhnutí, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, omalovánky, ke stažení, dětské obrázky, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Motýlek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s motýlekem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, uhlíky, temperové barvy, pera a fixky. Možností je pro slečny k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku motýlek lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s motýlekem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, uhlíky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání, různá zvířata a pochopitelně i motýlek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, čísla případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Dragon Ball Z, Petr Pan, Harry Potter nebo též Atlantida: Tajemná říše. Je však těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: princezna, loď, lokomotiva, lokomotiva s vagónky anebo plachetnice. Věříme, že se vám obrázek motýleku bude líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů