Top obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka motýlek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem motýlek k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka motýlek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Motýlek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Motýlek - A5            Omalovánka - Motýlek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýlek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytištění, zdarma, pro děti, k tisku, omalovánka, Motýlek, omalovánky, dětské obrázky, ke stažení, domalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Motýlek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s motýlekem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, vodové barvy, uhly, voskovky nebo také uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek motýlek lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s motýlekem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pastelové tužky, vodové barvy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, zaměstnání lidí a pochopitelně i motýlek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, zvířata anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Minecraft, Lví hlídka, princezna Sofie, Kim Possible nebo též IronMan. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro slečny které zde máme k uložení jsou: netopýr, astronaut, houby, mašinka a princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s motýlekem líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů