Výběr obrázků


Obrázek psa k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka motýlek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem motýlek k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka motýlek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Motýlek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Motýlek - A5            Omalovánka - Motýlek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýlek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, k tisku, Zvířata, Motýlek, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Motýlek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s motýlekem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, pera, vodové barvy, uhlíky a tempery. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku motýlek lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s motýlekem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixky, pera případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, různé sporty, zvířata a pochopitelně i motýlek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Furby, Bratz panenky, pes Pluto, Kocour Garfield anebo Bezzubka. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: piráti, sněhulák, dinosauři, princezna nebo čert. Ať omalovánka motýlek přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů