Doporučené


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka motýlek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná motýlek k omalování pro předškolní děti. Omalovánka motýlek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Motýlek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Motýlek - A5            Omalovánka - Motýlek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýlek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k tisku, pro děti, zdarma, online, vymalovánky, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, Motýlek, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Motýlek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s motýlekem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, pera, voskové tužky a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku motýlek lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s motýlekem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například grafitové tužky, propisovací tužky nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i motýlek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, druhy jídel a sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Fortnite, Tlapková patrola, Teletubbies, Zvonilka anebo Locika. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme ke stažení jsou: hasiči, princezna, princezna a princ, plachetnice nebo též mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s motýlekem.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů