Doporučené


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka motýlek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk s názvem motýlek k obarvení pro malá děcka. Omalovánka motýlek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Motýlek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Motýlek - A5            Omalovánka - Motýlek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýlek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, zdarma, Zvířata, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytištění, online, Motýlek, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Motýlek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s motýlekem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelové tužky, voskovky, zvýrazňovače a vodové barvy. Možností je pro školáky k dispozici široká škála. Omalovánku motýlek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s motýlekem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pastelové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, kytky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i motýlek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, rostliny a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Monster high, Ledové království, Superman, Myška Minie případně Lego příběh. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: miminko, čert, koně, kočka či auta. Nechť omalovánka s motýlekem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů