Top obrázky


Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka motýlek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná motýlek k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka motýlek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Motýlek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Motýlek - A5            Omalovánka - Motýlek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýlek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, k tisku, obrázek, k vytištění, zdarma, obrázky, online, ke stažení, pro děti, k vybarvení, Motýlek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Motýlek k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s motýlekem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, pastelky, pastelové tužky, umělecké tužky či vodové barvy. Možností je pro dívky i chlapce opravdu mnoho. Obrázek motýlek lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s motýlekem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. tempery, pastelky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, čísla, zaměstnání lidí a pochopitelně i motýlek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek anebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Ratatouille, U nás na farmě, Fifi z Květíkova, princezna Sofie a Batman. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, dinosauři, traktor, kočka nebo také netopýr. Ať omalovánka motýlek přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů