Top obrázky


Obrázek psa k tisku

Obrázek jukeboxu

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka motýlek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená motýlek k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka motýlek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Motýlek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Motýlek - A5            Omalovánka - Motýlek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýlek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, Zvířata, zdarma, pro děti, obrázky, online, k vytisknutí, obrázek, Motýlek, k tisku, ke stažení, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Motýlek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s motýlekem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, zvýrazňovače, umělecké tužky, voskovky nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku motýlek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s motýlekem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba olejové pastely, zvýrazňovače či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, různá zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i motýlek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, kytky případně druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Teletubbies, Mimoni, Pošťák Pat, Gumídci nebo také U nás na farmě. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, auta, koně, drak a nebo raketa. Nechť omalovánka s motýlekem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů