Top obrázky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka motýlek k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná motýlek k obarvení pro malé caparty. Omalovánka motýlek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Motýlek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Motýlek - A5            Omalovánka - Motýlek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýlek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, pro děti, Motýlek, online, obrázky, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázek, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Motýlek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s motýlekem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, akrylové barvy, pastelové tužky anebo propisovací tužky. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Obrázek motýlek lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s motýlekem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, čas nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, fixky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různé kytky, různé sporty a pochopitelně i motýlek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, čísla nebo písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy My little pony, Krteček, Ledové království nebo také Batman. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: hasiči, miminko, lokomotiva, mašinka a princezna a princ. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem motýlek.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů