Nejvyhledávanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka micka k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem micka k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka micka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Micka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Micka - A5            Omalovánka - Micka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Micka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, zdarma, Micka, online, k vytištění, ke stažení, pro děti, k tisku, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Micka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s mickou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, vodové barvy, olejové pastely, tempery či voskovky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku micka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s mickou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, vodové barvy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, zaměstnání lidí a pochopitelně i micku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Sněhurka, Pan Včelka, Plants vs. Zombies a Shrek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stažení jsou: netopýr, hasiči, traktor, lokomotiva s vagónky případně piráti. Nechť omalovánka s mickou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů