Nej omalovánky


Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka micka k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem micka k vybarvování pro maminky. Omalovánka micka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Micka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Micka - A5            Omalovánka - Micka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Micka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, k vytištění, vymalovánky, zdarma, online, obrázek, elektronické omalovánky, dětské obrázky, domalovánky, ke stažení, pro děti, obrázky, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Micka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s mickou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, fixky, vodové barvy případně pera. Pomůcek na malování je pro slečny k dispozici ohromné množství. Obrázek micka lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s mickou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, uhlíky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, jídla a pochopitelně i micku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, zvířátka či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Action man, princezna Sofie, Fifi z Květíkova, Equestria Girls a Příběh hraček. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, raketa, miminko, princezna a plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku micka.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů