Nejhledanější


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka micka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná micka k obarvování pro starší děti. Omalovánka micka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Micka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Micka - A5            Omalovánka - Micka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Micka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, obrázky, dětské obrázky, k vytištění, zdarma, obrázek, vymalovánky, k vybarvení, ke stažení, ke stáhnutí, Zvířata, domalovánky, k vytisknutí, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Micka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s mickou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, voskové tužky, umělecké tužky, pastelové tužky a pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku micka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s mickou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, dětské oči nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, voskové tužky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, květiny a pochopitelně i micku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, lidské profese či různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Shrek, Bugs Bunny, Pocahontas nebo také King Kong. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, netopýr, loď, psi nebo astronaut. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka micky bude líbit.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů