Nej omalovánky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka micka k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem micka k vybarvování pro starší děti. Omalovánka micka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Micka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Micka - A5            Omalovánka - Micka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Micka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Micka, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, omalovánky, ke stáhnutí, domalovánky, dětské obrázky, vymalovánky, k vybarvení, obrázky, elektronické omalovánky, k vytištění, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Micka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s mickou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskové tužky, propisovací tužky, pera a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro děti opravdu mnoho. Obrázek micka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mickou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, voskové tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířata, sporty a pochopitelně i micku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, druhy automobilů případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Roblox, Harley Quinn, Krteček, Flintstoneovi a Paw patrol. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, draci, psi, astronaut nebo také dinosauři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s mickou.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů