Nejvyhledávanější


Omalovánka tenistky

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka micka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem micka k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka micka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Micka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Micka - A5            Omalovánka - Micka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Micka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, online, obrázky, k tisku, obrázek, pro děti, Zvířata, k vybarvení, k vytisknutí, Micka, ke stažení, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Micka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s mickou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskovky, olejové pastely, temperové barvy nebo též fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku micka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s mickou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. uhly, voskovky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivá zvířata, jídla a pochopitelně i micku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, květiny případně zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Pat a Mat, Frozen, Avengers, Pocahontas a My little pony. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: pes, traktor, lokomotiva, auta anebo dinosauři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s mickou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů