Výběr obrázků


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka micka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená micka k omalování pro dospělé. Omalovánka micka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Micka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Micka - A5            Omalovánka - Micka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Micka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Micka, obrázek, zdarma, ke stažení, obrázky, k vybarvení, Zvířata, pro děti, k vytištění, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Micka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s mickou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, umělecké tužky, pastelové tužky a pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti vskutku mnoho. Obrázek micka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s mickou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, zvýrazňovače anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, čísla, sporty a pochopitelně i micku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, zvířátka a zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Zootropolis, Pan Včelka, Harley Quinn, Paw patrol nebo též Plants vs. Zombies. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, auto, plachetnice, astronaut nebo čert. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka micky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů