Nejhledanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mávající kosmonaut zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem mávající kosmonaut k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka mávající kosmonaut je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mávající kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mávající kosmonaut - A5            Omalovánka - Mávající kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mávající kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Mávající kosmonaut, online, k vytisknutí, zdarma, obrázek, Vesmír, obrázky, k vybarvení, k tisku, pro děti, ke stažení, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Mávající kosmonaut k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s mávajícím kosmonautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, zvýrazňovače, olejové pastely, pera nebo též vodové barvy. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku mávající kosmonaut lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s mávajícím kosmonautem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, zvýrazňovače anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé sporty, kytky a pochopitelně i mávající kosmonaut :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, zvířátka a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Anna a Elsa, Červená Karkulka, Včelka Mája, Zootropolis a nebo Fortnite. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, netopýr, auta, Popeláři či houby. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mávající kosmonaut.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů