Nej omalovánky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mávající kosmonaut zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná mávající kosmonaut k omalování pro malé děti. Omalovánka mávající kosmonaut je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mávající kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Mávající kosmonaut - A5            Omalovánka - Mávající kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mávající kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, k vytištění, pro děti, online, k tisku, zdarma, Mávající kosmonaut, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, obrázek, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Mávající kosmonaut k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s mávajícím kosmonautem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, umělecké tužky, akrylové barvy, pastelové tužky nebo uhlíky. Pomůcek na malování je pro holku i kluka vskutku mnoho. Omalovánku mávající kosmonaut lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s mávajícím kosmonautem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, oči dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba fixy, umělecké tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, druhy automobilů, zvířata a pochopitelně i mávající kosmonaut :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, písmena nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Myška Minie, Krteček, Toy Story či Tlapková patrola. Je ale složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, drak, pes, plachetnice a netopýr. Ať vám omalovánka mávající kosmonaut přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů