Top pět


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka mávající kosmonaut zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená mávající kosmonaut k obarvování pro ratolesti. Omalovánka mávající kosmonaut je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mávající kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Mávající kosmonaut - A5            Omalovánka - Mávající kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mávající kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, Vesmír, zdarma, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, obrázky, pro děti, online, Mávající kosmonaut

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Mávající kosmonaut k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s mávajícím kosmonautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, umělecké tužky, uhlíky, pera a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky opravdu mnoho. Omalovánku mávající kosmonaut lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s mávajícím kosmonautem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například tempery, umělecké tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, různé sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i mávající kosmonaut :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, kytky a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Lego příběh, Pinocchio, Anna a Elsa, Madagaskar nebo také IronMan. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: houby, slon, miminko, lokomotiva s vagónky nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s mávajícím kosmonautem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů