Nejvyhledávanější


Obrázek raketoplánu

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka mávající kosmonaut zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem mávající kosmonaut k omalování pro slečny. Omalovánka mávající kosmonaut je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Mávající kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mávající kosmonaut - A5            Omalovánka - Mávající kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mávající kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, online, Mávající kosmonaut, obrázek, pro děti, k vytisknutí, dětské obrázky, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, obrázky, omalovánka, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Mávající kosmonaut k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s mávajícím kosmonautem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, tempery, propisovací tužky nebo voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky k dispozici široká škála. Obrázek mávající kosmonaut lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s mávajícím kosmonautem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro kluky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, fixy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, sporty, písmena a pochopitelně i mávající kosmonaut :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, hudební nástroje nebo též písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Power Strangers, Princezna Leonora, Atlantida: Tajemná říše nebo také King Kong. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, koně, astronaut, princezna a princ a nebo netopýr. Užijte si omalovánku mávajícího kosmonautu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů