Nejvyhledávanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mávající kosmonaut k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná mávající kosmonaut k obarvování pro dívky. Omalovánka mávající kosmonaut je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mávající kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mávající kosmonaut - A5            Omalovánka - Mávající kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mávající kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, omalovánka, domalovánky, zdarma, obrázky, obrázek, omalovánky, k tisku, Vesmír, online, elektronické omalovánky, Mávající kosmonaut, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Mávající kosmonaut k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s mávajícím kosmonautem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, uhlíky, voskové tužky, fixky nebo též propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku mávající kosmonaut lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s mávajícím kosmonautem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, uhlíky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, květiny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i mávající kosmonaut :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, kytky a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Šmoulové, Pan Včelka, pes Pluto, Příšerky s.r.o. nebo Power Strangers. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, plachetnice, astronaut, loď případně kočka. Užijte si omalovánku mávajícího kosmonautu, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů