Top pět


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka mávající kosmonaut zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku označená mávající kosmonaut k vybarvování pro dospělé. Omalovánka mávající kosmonaut je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Mávající kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mávající kosmonaut - A5            Omalovánka - Mávající kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mávající kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, pro děti, Mávající kosmonaut, zdarma, Vesmír, k vybarvení, obrázky, k tisku, k vytištění, online, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Mávající kosmonaut k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s mávajícím kosmonautem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, pera, propisovací tužky, pastelové tužky či olejové pastely. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku mávající kosmonaut lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mávajícím kosmonautem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelky, pera anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i mávající kosmonaut :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, různé kytky nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Roblox, Princezna Leonora, Popelka, Zvonilka a Kamarád Timmy. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, dinosauři, princezna, psi nebo také princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mávající kosmonaut.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů