Nejoblíbenější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mávající kosmonaut k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem mávající kosmonaut k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka mávající kosmonaut je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mávající kosmonaut - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Mávající kosmonaut - A5            Omalovánka - Mávající kosmonaut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mávající kosmonaut patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytištění, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, elektronické omalovánky, Mávající kosmonaut, k tisku, Vesmír, omalovánka, k vybarvení, pro děti, omalovánky, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Mávající kosmonaut k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s mávajícím kosmonautem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, vodové barvy, pastelky, křídy nebo grafitové tužky. Možností je pro starší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku mávající kosmonaut lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s mávajícím kosmonautem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, počítač případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. olejové pastely, vodové barvy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, pohádkové postavy, postavy z pohádek a pochopitelně i mávající kosmonaut :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, zvířátka či lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Hello Kitty, Asterix a Obelix, Pat a Mat případně Bob a Bobek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, princezna a princ, loď, princezna a hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem mávající kosmonaut.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů