Top obrázky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka kuřátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená kuřátko k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka kuřátko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuřátko - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kuřátko - A5            Omalovánka - Kuřátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátko patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, obrázky, Kuřátko, k vytištění, Ptáci, pro děti, k tisku, online, ke stažení, zdarma, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kuřátko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kuřátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, voskovky, křídy nebo také tempery. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici široká škála. Obrázek kuřátko lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kuřátkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, oči dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, propisovací tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i kuřátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, zvířátka anebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Kniha džunglí, Peter Pan, Monster high případně Ferda mravenec. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: auta, drak, princezna, piráti či lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka kuřátka bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů