Nejlepší


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kuřátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem kuřátko ke kreslení pro předškoláky. Omalovánka kuřátko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuřátko - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kuřátko - A5            Omalovánka - Kuřátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátko patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, obrázek, online, k vytištění, Kuřátko, obrázky, ke stažení, pro děti, Ptáci, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kuřátko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s kuřátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, grafitové tužky, umělecké tužky, fixky nebo také uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku kuřátko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kuřátkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, grafitové tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i kuřátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy jídel anebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Želvy Ninja, Gumídci, Flintstoneovi, Sněhurka případně Ratatouille. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: Santa Klaus, netopýr, princezna, mašinka a loď. Ať vám omalovánka kuřátko přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů