Top pět


Obrázek skůtru k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kuřátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná kuřátko ke kreslení pro malé děti. Omalovánka kuřátko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuřátko - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kuřátko - A5            Omalovánka - Kuřátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátko patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, Ptáci, obrázek, zdarma, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, online, k vytištění, pro děti, Kuřátko

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuřátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kuřátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, grafitové tužky, fixy, vodové barvy a umělecké tužky. Možností je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek kuřátko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kuřátkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. voskové tužky, grafitové tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, písmena, sporty a pochopitelně i kuřátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, hudební nástroje či květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Budulínek, Batman, Madagaskar, Roblox nebo také Indiana Jones. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, dinosauři, lokomotiva, koně nebo astronaut. Ať si vaše dítě užije obrázek kuřátka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů