Nej omalovánky


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kuřátko k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem kuřátko k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka kuřátko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kuřátko - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřátko - A5            Omalovánka - Kuřátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátko patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, online, pro děti, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, k tisku, Kuřátko, Ptáci, zdarma, obrázek, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuřátko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kuřátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, temperové barvy, tužky, uhly a grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Omalovánku kuřátko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kuřátkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, čas nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, temperové barvy případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i kuřátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, dopravní prostředky anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Příběh hraček, Marvel Rocket, Batman, Pinocchio nebo Bezzubka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, astronaut, netopýr, Santa Klaus či kočka. Ať si vaše dítko užije malování kuřátka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů