Nejvyhledávanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kuřátko zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kuřátko k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka kuřátko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuřátko - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kuřátko - A5            Omalovánka - Kuřátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátko patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánka, k vytištění, k vytisknutí, Kuřátko, obrázek, dětské obrázky, elektronické omalovánky, zdarma, online, k vybarvení, omalovánky, Ptáci, k tisku, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuřátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kuřátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako křídy, pastelky, voskovky, fixy anebo vodové barvy. Pomůcek na malování je pro chlapce fakt mnoho Obrázek kuřátko lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kuřátkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. křídy, pastelky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i kuřátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, písmenka a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Angry birds, Locika, Frozen, Hot Wheels nebo Hledá se Nemo. Je však hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stažení jsou: Popeláři, princezna, miminko, drak a astronaut. Ať omalovánka kuřátko přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů