Nej obrázky


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kuřátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem kuřátko k vybarvování pro seniory. Omalovánka kuřátko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kuřátko - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kuřátko - A5            Omalovánka - Kuřátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátko patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánka, obrázky, k tisku, online, k vytištění, Kuřátko, ke stáhnutí, vymalovánky, zadarmo, pro děti, Ptáci, omalovánky, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuřátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kuřátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, fixy, uhlíky a křídy. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kuřátko lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kuřátkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba olejové pastely, temperové barvy nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, zvířátka a pochopitelně i kuřátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, písmenka nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Mario, Astroboy, Kuře Calimero, Kráska a zvíře případně Aladin. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, slon, Santa Klaus, pes anebo netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kuřátko.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů