Nejvyhledávanější


Obrázek psa k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kuřátko zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem kuřátko k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka kuřátko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuřátko - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřátko - A5            Omalovánka - Kuřátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátko patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, Kuřátko, zadarmo, obrázky, k tisku, ke stáhnutí, vymalovánky, ke stažení, omalovánka, k vybarvení, dětské obrázky, k vytisknutí, zdarma, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuřátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s kuřátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, umělecké tužky, propisovací tužky, pastelové tužky nebo také křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky k dispozici pestrá škála. Omalovánku kuřátko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s kuřátkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peníze či čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, umělecké tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, dopravní prostředky a pochopitelně i kuřátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, druhy sportů a nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy princezna Sofie, Plamínek a čtyřkoláci, Elena z Avaloru, Pat a Mat či Brawl stars. Je však problematické je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, plachetnice, psi, netopýr případně princezna. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka kuřátka bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů