Výběr obrázků


Obrázek raketoplánu

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kuřátko zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem kuřátko k obarvení pro dívky. Omalovánka kuřátko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuřátko - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kuřátko - A5            Omalovánka - Kuřátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátko patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, omalovánky, omalovánka, ke stažení, Ptáci, elektronické omalovánky, pro děti, k vytištění, ke stáhnutí, domalovánky, online, zadarmo, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuřátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kuřátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, pastelky, uhlíky, vodové barvy anebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku kuřátko lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s kuřátkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například křídy, pastelky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, květiny, čísla a pochopitelně i kuřátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy ptáků nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Astroboy, Ninjago, Simpsonovi, Hannah Montana a Příšerky s.r.o.. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, slon, mašinka, pes nebo též traktor. Ať si vaše dítě užije obrázek kuřátka.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů