Výběr omalovánek


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kuřátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem kuřátko k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka kuřátko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuřátko - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřátko - A5            Omalovánka - Kuřátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátko patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, online, Ptáci, k vybarvení, obrázky, obrázek, Kuřátko, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, zdarma, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuřátko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kuřátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelky, fixky, zvýrazňovače nebo též křídy. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek kuřátko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kuřátkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pastelky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jídla, kytky a pochopitelně i kuřátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, rostliny a nebo různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Teletubbies, Na vlásku, Panenka Barbie a Toy Story. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: raketa, lokomotiva, mašinka, astronaut a loď. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kuřátko.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů