Doporučujeme


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kuřátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kuřátko k obarvení pro ženy. Omalovánka kuřátko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuřátko - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kuřátko - A5            Omalovánka - Kuřátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátko patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, Kuřátko, k tisku, obrázky, Ptáci, pro děti, k vytisknutí, obrázek, online, k vytištění, ke stažení, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuřátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kuřátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, voskové tužky, olejové pastely, tempery případně umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku kuřátko lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kuřátkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, voskové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i kuřátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy rostlin anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Zvonilka, Fortnite, Lví hlídka či Kuře Calimero. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: princezna a princ, lokomotiva, princezna, draci nebo traktor. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka kuřátka bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů