Nej omalovánky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek štěněte

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka králíka k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bábovka k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem bábovka k obarvení pro školáky. Omalovánka bábovka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k tisku, pro děti, obrázky, online, k vybarvení, obrázek, domalovánky, ke stažení, Bábovka, Jídlo, omalovánka, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Bábovka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s bábovkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pera, propisovací tužky, temperové barvy nebo akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro větší děti fakt mnoho Omalovánku bábovka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s bábovkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, pera nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, různé kytky a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Včelka Mája, Méďa Béďa, Anabela: Vánoční přání, Krteček nebo též Angelína balerína. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, liška, plachetnice, psi případně princezna a princ. Ať vám omalovánka bábovka přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů