Výběr obrázků


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek psa k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bábovka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená bábovka k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka bábovka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, Jídlo, k vytisknutí, obrázek, k tisku, obrázky, zdarma, online, Bábovka, pro děti, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Bábovka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s bábovkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, fixy, křídy, uhlíky a tempery. Možností je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku bábovka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s bábovkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. tužky, fixy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, druhy jídel, zaměstnání lidí a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy rostlin nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy IronMan, Mickey mouse, Aladin, Lego příběh či Tarzan. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, princezna, drak, princezna a princ a nebo plachetnice. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou bábovka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů