Top obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bábovka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná bábovka k obarvení pro školáky. Omalovánka bábovka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: vymalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení, zdarma, k vytištění, Bábovka, k vytisknutí, obrázky, online, pro děti, Jídlo, domalovánky, omalovánka, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Bábovka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s bábovkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelky, tužky, uhlíky či tempery. Potřeb na malování je pro nejmenší vskutku mnoho. Obrázek bábovka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s bábovkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. temperové barvy, pastelky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, kytky, hudební nástroje a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, pohádkové postavy případně květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy IronMan, Peter Pan, Frozen, Bezzubka anebo Krteček. Je ale velmi složité je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: lokomotiva, Santa Klaus, piráti, drak a netopýr. Ať omalovánka bábovka přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů