Nejhledanější


Obrázek skůtru k vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bábovka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem bábovka ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka bábovka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, Jídlo, obrázky, zdarma, Bábovka, k vybarvení, online, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, obrázek, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Bábovka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s bábovkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, propisovací tužky, uhlíky, umělecké tužky anebo tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku bábovka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s bábovkou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, propisovací tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Mickey mouse, Monster high, Pocahontas, Doba ledová a Tarzan. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: auto, dinosauři, liška, plachetnice případně princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou bábovky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů