Nejlepší


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka bábovka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem bábovka k obarvení pro kluky i holky. Omalovánka bábovka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Jídlo, obrázky, obrázek, k tisku, pro děti, k vytištění, Bábovka, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Bábovka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s bábovkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, fixky, akrylové barvy, vodové barvy nebo též uhly. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Obrázek bábovka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s bábovkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba voskové tužky, fixky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, rostliny a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Bezzubka, Medvídek Pú, Hot Wheels nebo Mimoni. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, auta, lokomotiva, auta a nebo auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s bábovkou líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů