Nejstahovanější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bábovka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem bábovka ke kreslení pro seniory. Omalovánka bábovka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: vymalovánky, dětské obrázky, domalovánky, obrázky, zdarma, k vytisknutí, Bábovka, obrázek, pro děti, omalovánky, k tisku, Jídlo, ke stažení, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Bábovka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s bábovkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, umělecké tužky, fixky, temperové barvy a vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek bábovka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s bábovkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, elektřinu či čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, umělecké tužky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, zvířata a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, různé sporty a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Kim Possible, Bořek stavitel, Avengers, Astroboy či Madagaskar. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, lokomotiva s vagónky, hasiči, astronaut a lokomotiva. Ať omalovánka bábovka přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů