Nejhledanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bábovka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem bábovka ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka bábovka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, obrázek, online, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, k tisku, obrázky, pro děti, Bábovka, k vytištění, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Bábovka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s bábovkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, křídy, fixky, propisovací tužky nebo též olejové pastely. Možností je pro menší i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku bábovka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s bábovkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, počítač případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, křídy nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různé kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, jídla a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Marvel Rocket, Krteček, Lego případně Ninjago. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, hasiči, loď, auto anebo sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou bábovky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů