Nejvyhledávanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bábovka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem bábovka k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka bábovka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k vytištění, online, obrázky, Bábovka, obrázek, k vybarvení, k tisku, Jídlo, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Bábovka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s bábovkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, voskovky, uhly, fixky a nebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek bábovka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s bábovkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, dětské oči či počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, voskovky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, jednotlivá zvířata, písmenka a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, druhy automobilů a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Pan Včelka, Madagaskar, Brawl stars či Spongebob. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, čert, princezna, lokomotiva případně drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou bábovky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů