Výběr obrázků


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka bábovka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem bábovka k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka bábovka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, ke stažení, online, obrázek, Jídlo, k vybarvení, obrázky, zdarma, Bábovka, k vytištění, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Bábovka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s bábovkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, olejové pastely, křídy, vodové barvy případně tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Omalovánku bábovka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s bábovkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, olejové pastely a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy, lidské profese a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, květiny nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Harry Potter, Ferda mravenec, Roblox, Princezna a žabák a Křemílek a Vochomůrka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: hasiči, liška, miminko, lokomotiva či traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou bábovka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů