Top pět


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bábovka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem bábovka k obarvování pro prcky. Omalovánka bábovka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k vybarvení, obrázky, obrázek, Jídlo, k vytištění, pro děti, k tisku, online, Bábovka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Bábovka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s bábovkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, grafitové tužky, pastelky, voskovky a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek bábovka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s bábovkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. olejové pastely, grafitové tužky a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, druhy ptáků a čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Lví král, Království lesních strážců, Ledové království, Hello Kitty nebo též Stašpytlík. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, vláček, pes, sněhulák či Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku bábovka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů