Nej pět


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka bábovka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší se jménem bábovka ke kreslení pro kluky i holky. Omalovánka bábovka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, Bábovka, online, obrázek, k vytištění, k vybarvení, zdarma, pro děti, k vytisknutí, obrázky, Jídlo

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Bábovka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s bábovkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, umělecké tužky, fixy, pastelové tužky a pera. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku bábovka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s bábovkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. fixky, umělecké tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, písmenka, čísla a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, dopravní prostředky nebo také rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Pan Včelka, Marvel Rocket, Kocour Garfield a nebo Mickey mouse. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, dinosauři, kočka, loď a auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s bábovkou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů