Top omalovánky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bábovka k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem bábovka ke kreslení pro slečny. Omalovánka bábovka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zadarmo, obrázek, k tisku, zdarma, elektronické omalovánky, Bábovka, k vybarvení, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, online, domalovánky, omalovánky, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Bábovka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s bábovkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, pera, zvýrazňovače, pastelové tužky anebo temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku bábovka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s bábovkou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, pera a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, kytky případně sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Gumídci, Doba ledová, Hot Wheels, Gormiti nebo také Popelka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, traktor, princezna, Popeláři a loď. Ať si vaše dítko užije malování bábovky.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů