Nej pět


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka pizza k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem pizza k obarvení pro naše zlatíčka. Pizza je oblíbené jídlo pocházející z Itálie. Omalovánka pizza je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pizza - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Pizza - A5            Omalovánka - Pizza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pizza patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: omalovánky, vymalovánky, domalovánky, elektronické omalovánky, Jídlo, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, k tisku, zadarmo, online, dětské obrázky, pro děti, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Pizza k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s pizzou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskovky, fixky, uhlíky, olejové pastely a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici pestrá škála. Obrázek pizza lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pizzou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, fixky a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i pizzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, druhy sportů nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Indiana Jones, Zhu Zhu Pets, Littlest Pet Shop anebo Méďa Béďa. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, drak, Popeláři, koně a psi. Ať si vaše dítko užije malování pizzy.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů