Top šest


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka pizza k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem pizza k obarvení pro starší děti. Pizza je oblíbené jídlo pocházející z Itálie. Omalovánka pizza je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pizza - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Pizza - A5            Omalovánka - Pizza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pizza patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: domalovánky, online, pro děti, omalovánka, k tisku, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, omalovánky, obrázek, ke stažení, Jídlo, k vytištění, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pizza k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s pizzou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, fixky, tužky anebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro větší děti k dispozici celá škála. Obrázek pizza lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s pizzou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, čas nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pera, vodové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, jídla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i pizzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zvířata nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Anabela: Vánoční přání, Rákosníček, Equestria Girls, Zootropolis nebo Bob a Bobek. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, princezna a princ, auto, loď a nebo princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou pizzy.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů