Výběr obrázků


Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka pizza zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená pizza k vybarvování pro nejmenší. Pizza je oblíbené jídlo pocházející z Itálie. Omalovánka pizza je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pizza - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pizza - A5            Omalovánka - Pizza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pizza patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, obrázky, obrázek, domalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, k tisku, Jídlo, k vybarvení, k vytištění, omalovánka, k vytisknutí, ke stažení, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Pizza k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s pizzou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhly, grafitové tužky, akrylové barvy, křídy nebo též pera. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku pizza lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s pizzou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například uhly, grafitové tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířátka, jídla a pochopitelně i pizzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, druhy ptáků anebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Hvězdné války, Pan Včelka, Marvel Rocket a Bugs Bunny. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna, liška, piráti a traktor. Ať si vaše dítě užije omalovánku pizzy.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů