Nejlepší


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pizza k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem pizza ke kreslení pro dívky i chlapce. Pizza je oblíbené jídlo pocházející z Itálie. Omalovánka pizza je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pizza - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pizza - A5            Omalovánka - Pizza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pizza patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vybarvení, Jídlo, k tisku, ke stažení, online, pro děti, obrázky, k vytisknutí, obrázek, Pizza, zdarma, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pizza k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s pizzou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, voskové tužky, fixky, grafitové tužky případně uhly. Možností je pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku pizza lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s pizzou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například vodové barvy, voskové tužky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, hudební nástroje, jednotlivá zvířata a pochopitelně i pizzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Paw patrol, Rumcajs, Bezzubka, Avatar a Kačer Donald. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, auto anebo lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování pizzy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů