Top šest


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ledňák obrovský k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná ledňák obrovský k obarvování pro děti. Omalovánka ledňák obrovský je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ledňák obrovský - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ledňák obrovský - A5            Omalovánka - Ledňák obrovský - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ledňák obrovský patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, omalovánky, k vytištění, domalovánky, online, zadarmo, zdarma, Ledňák obrovský, ke stažení, obrázek, omalovánka, pro děti, elektronické omalovánky, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Ledňák obrovský k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ledňákem obrovským je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, temperové barvy, fixy, tempery a pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ledňák obrovský lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ledňákem obrovským má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči anebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, temperové barvy nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ledňák obrovský :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířátka či rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Kráska a zvíře, Zvonilka, Červená Karkulka, Stašpytlík anebo Boule a Bill. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stažení jsou: vláček, auta, liška, mašinka a nebo slon. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ledňáku obrovského.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů