Výběr omalovánek


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hraní na dudy zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená hraní na dudy k vybarvení pro učitelky. Omalovánka hraní na dudy je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hraní na dudy - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hraní na dudy - A5            Omalovánka - Hraní na dudy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hraní na dudy patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, online, Hudba, k tisku, k vytisknutí, Hraní na dudy, pro děti, obrázky, k vytištění, obrázek, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hraní na dudy k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s hraním na dudy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, umělecké tužky, tužky, voskovky či pastelové tužky. Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku hraní na dudy lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hraním na dudy má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, umělecké tužky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, různé kytky a pochopitelně i hraní na dudy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy automobilů anebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Astroboy, Batman, Shrek, Želvy Ninja a nebo Angelína balerína. Je ale náročné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro prcky které tu máme ke stažení jsou: loď, princezna, piráti, kočka a astronaut. Ať omalovánka hraní na dudy přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů