Nej pět


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka hraní na dudy k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem hraní na dudy k vybarvení pro prcky. Omalovánka hraní na dudy je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hraní na dudy - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hraní na dudy - A5            Omalovánka - Hraní na dudy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hraní na dudy patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázek, k tisku, obrázky, k vytištění, omalovánka, k vytisknutí, vymalovánky, zadarmo, Hudba, elektronické omalovánky, Hraní na dudy, domalovánky, ke stažení, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Hraní na dudy k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s hraním na dudy je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, křídy, olejové pastely a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro slečny k dispozici celá škála. Omalovánku hraní na dudy lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s hraním na dudy má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo počítač. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, tužky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání, různé kytky a pochopitelně i hraní na dudy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, druhy automobilů a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Frozen, Rumcajs, Zhu Zhu Pets, Hulk nebo Mimoni. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, lokomotiva, drak, kočka případně houby. Nechť omalovánka s hraním na dudy přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů