Nejlepší


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hraní na dudy zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná hraní na dudy k vybarvování pro učitelky. Omalovánka hraní na dudy je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hraní na dudy - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hraní na dudy - A5            Omalovánka - Hraní na dudy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hraní na dudy patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Hudba, online, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, obrázky, k vybarvení, obrázek, zdarma, Hraní na dudy, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hraní na dudy k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hraním na dudy je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, vodové barvy, pastelky a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro prcky k dispozici ohromující množství. Obrázek hraní na dudy lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hraním na dudy má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, pera případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, kytky a pochopitelně i hraní na dudy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, různé kytky a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy pes Pluto, Spongebob, Plamínek a čtyřkoláci, Plants vs. Zombies a princezna Sofie. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, čert, houby, liška nebo kočka. Nechť omalovánka s hraním na dudy přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů