Výběr omalovánek


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka briga k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná briga k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka briga je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Briga - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Briga - A5            Omalovánka - Briga - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Briga patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, obrázek, zdarma, obrázky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, online, Dopravní prostředky, Briga, ke stažení

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Briga k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s brigou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pera, tužky, akrylové barvy či uhlíky. Možností je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku briga lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s brigou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. fixy, pera a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, zvířata a pochopitelně i brigu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, písmenka a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Avatar, Power Strangers, Mašinka Tomáš, Krteček nebo také Frozen. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, houby, sněhulák, psi nebo též piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou brigy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů