Top omalovánky


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka briga k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem briga ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka briga je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Briga - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Briga - A5            Omalovánka - Briga - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Briga patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, online, vymalovánky, omalovánka, ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytištění, k tisku, ke stáhnutí, k vytisknutí, domalovánky, obrázek, Dopravní prostředky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Briga k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s brigou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelky, grafitové tužky, uhly, tempery a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky opravdu mnoho. Obrázek briga lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s brigou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, grafitové tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání, jídla a pochopitelně i brigu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, lidské profese případně hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Hello Kitty, Méďa Béďa, Ratatouille, Harry Potter a Mašinka Tomáš. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, Popeláři, dinosauři, astronaut anebo lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou brigy.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů