Top obrázky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka pes k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem pes k omalování pro nejmenší děcka. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, Zvířata, k vytisknutí, obrázek, omalovánky, pro děti, ke stažení, obrázky, vymalovánky, Pes, domalovánky, zadarmo, k vytištění, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Pes k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s psem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhlíky, pera, olejové pastely a grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek pes lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s psem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze nebo čas. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, uhlíky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, jednotlivá zvířata, lidské profese a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, květiny a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Diddl, Superčarodějnice, Power Strangers nebo Superman. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které tady máme k uložení jsou: draci, raketa, vláček, sněhulák či astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou psa.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů