Top šest


Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka pes k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem pes k obarvování pro děti. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, vymalovánky, obrázky, k vytisknutí, ke stáhnutí, online, omalovánka, elektronické omalovánky, k vybarvení, domalovánky, omalovánky, k vytištění, zdarma, zadarmo

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Pes k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s psem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, fixky, propisovací tužky, zvýrazňovače nebo též pera. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku pes lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s psem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, fixky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, různá zvířátka nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Bob a Bobek, Toy Story, Diddl a Pejsek a kočička. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, pes, dinosauři, princezna nebo piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pes.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů