Nej omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pes k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem pes k obarvení pro malé caparty. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, pro děti, k tisku, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, zdarma, online, k vybarvení, Zvířata, Pes

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Pes k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s psem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, temperové barvy, uhlíky a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku pes lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s psem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba tužky, zvýrazňovače či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, lidské profese, dopravní prostředky a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, druhy automobilů nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Aladin, Superman, Angelína balerína nebo také Roblox. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, čert, vláček, plachetnice a nebo drak. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pes.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů