Nej obrázky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pes k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem pes k obarvování pro naše zlatíčka. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, omalovánka, zadarmo, Zvířata, obrázky, omalovánky, domalovánky, k vytištění, pro děti, ke stažení, zdarma, vymalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Pes k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s psem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, křídy, voskové tužky, tempery a pera. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek pes lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s psem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, křídy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, jídla anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Zvonilka, Hulk, Plamínek a čtyřkoláci, Power Strangers nebo také Prasátko peppa. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, auta, pes, čert a psi. Ať vám omalovánka pes přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů