Top pět


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pes k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem pes k obarvování pro nejmenší děti. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, obrázek, pro děti, k vytisknutí, online, Zvířata, obrázky, k vybarvení, k tisku, Pes, k vytištění, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Pes k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s psem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, zvýrazňovače, akrylové barvy, fixky a grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro kluky i holky opravdu mnoho. Omalovánku pes lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s psem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektřinu nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba fixy, zvýrazňovače nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé kytky, písmenka a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, pohádkové postavy a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Zootropolis, Pan Včelka, Astroboy, Shimmer a Shine nebo též Paw patrol. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: loď, plachetnice, drak, kočka případně psi. Užijte si omalovánku psa, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů