Nejhledanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka pes k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem pes k vybarvování pro kluky i holky. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, online, zdarma, ke stažení, obrázky, Zvířata, Pes, pro děti, k vytištění, k tisku, obrázek, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Pes k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s psem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelky, uhly, propisovací tužky nebo také vodové barvy. Potřeb na malování je pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku pes lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s psem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, peníze případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, pastelky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, květiny, postavy z pohádek a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, pohádkové postavy nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Království lesních strážců, Chuggington, Jak vycvičit draka, Pinocchio případně Bugs Bunny. Je však problematické je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, plachetnice, astronaut, miminko či raketa. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s psem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů