Nej omalovánky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pes k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná pes k obarvení pro dospělé. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Pes, online, k vytištění, obrázky, obrázek, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Zvířata, pro děti, k vytisknutí, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Pes k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s psem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixy, křídy, voskovky nebo uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky k dispozici široká škála. Omalovánku pes lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s psem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, fixy nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířátka, zvířátka a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Avatar, Doba ledová, Myška Minie, Bratz panenky a Krtek. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, lokomotiva s vagónky, sněhulák, princezna a princ a traktor. Ať si vaše dítko užije malování psa.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů