Top pět


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pes k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem pes k omalování pro dívky i chlapce. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, zdarma, k tisku, Pes, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, online, obrázky, ke stažení, k vytištění, Zvířata

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Pes k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s psem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, voskovky, fixky, grafitové tužky či voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku pes lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s psem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, voskovky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, rostliny, hudební nástroje a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různé sporty nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Shrek, Ratatouille, Lego a Šmoulové. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, slon, liška, lokomotiva a koně. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka psa bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů