Doporučené


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pes k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem pes k vybarvování pro malé caparty. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, zdarma, k vytištění, ke stažení, pro děti, k tisku, obrázky, Pes, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Pes k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s psem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, pastelové tužky, olejové pastely, akrylové barvy nebo též křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku pes lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s psem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, pastelové tužky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, postavy z pohádek nebo písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Scooby Doo, Angry birds, Rumcajs, Simpsonovi a nebo Mimoni. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: miminko, raketa, astronaut, čert a slon. Věříme, že se vám obrázek psa bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů