Doporučujeme


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pes k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená pes ke kreslení pro naše milé prcky. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, pro děti, Pes, ke stažení, zdarma, Zvířata, k tisku, k vybarvení, obrázek, obrázky, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Pes k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s psem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, pastelové tužky, uhlíky, voskovky a nebo voskové tužky. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku pes lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s psem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhly, pastelové tužky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, druhy automobilů, druhy sportů a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, květiny či různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Harley Quinn, Méďa Béďa, Rio, Pat a Mat a Fifi z Květíkova. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, loď, hasiči, traktor nebo Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou pes.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů