Výběr obrázků


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pes k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná pes k omalování pro nejmenší děti. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, k vytištění, obrázek, Pes, ke stažení, k tisku, obrázky, k vytisknutí, zdarma, pro děti, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Pes k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s psem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, uhly, grafitové tužky, pera a zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku pes lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s psem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peněženku a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, uhly a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, sporty nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Lví král, Příšerky s.r.o., Marvel Rocket, Astroboy a nebo Pinocchio. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme k uložení jsou: astronaut, vláček, netopýr, plachetnice anebo psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem pes.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů