Doporučené


Obrázek s elfem k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pes k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem pes ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, ke stažení, k vytištění, k tisku, obrázek, pro děti, obrázky, Zvířata, k vytisknutí, online, Pes

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Pes k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s psem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskovky, temperové barvy, olejové pastely a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro děti fakt mnoho Omalovánku pes lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s psem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například zvýrazňovače, voskovky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zvířata a nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Popelka, Marvel Rocket, Frozen, Aladin a Superman. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: princezna, houby, Santa Klaus, slon a liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem pes.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů