Nej pět


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pes k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem pes k obarvení pro větší děti. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, Pes, domalovánky, ke stáhnutí, zdarma, elektronické omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, Zvířata, pro děti, vymalovánky, dětské obrázky, ke stažení, k vytištění

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Pes k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s psem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, akrylové barvy, tužky, voskové tužky anebo olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku pes lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s psem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například vodové barvy, akrylové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, písmena, zaměstnání a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, různé sporty a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Lego, Křemílek a Vochomůrka, Spongebob, Jak vycvičit draka a nebo Hledá se Dory. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auta, princezna, Popeláři nebo koně. Užijte si omalovánku psa, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů