Nej omalovánky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pes k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod názvem pes k omalování pro starší děti. Pes - věrný přítel člověka - nesmí chybět v galerii našich obrázků. Omalovánka pes je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pes - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pes - A5            Omalovánka - Pes - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pes patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Pes, vymalovánky, pro děti, obrázek, k vybarvení, ke stažení, omalovánky, zdarma, k tisku, dětské obrázky, domalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, omalovánka

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Pes k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s psem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, temperové barvy, pastelky, umělecké tužky nebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku pes lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s psem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, oči dětí nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhly, temperové barvy či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, písmenka, druhy automobilů a pochopitelně i psa :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, jídla a zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Pošťák Pat, Ratatouille, Avengers, Bob a Bobek nebo také Equestria Girls. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tady máme k uložení jsou: sněhulák, draci, pes, lokomotiva případně liška. Užijte si omalovánku psa, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů