Nej obrázky


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka srdce k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem srdce k omalování pro tatínky. Omalovánka srdce je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Srdce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Srdce - A5            Omalovánka - Srdce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, dětské obrázky, ke stažení, Ostatní, k vytištění, zdarma, omalovánka, pro děti, obrázky, k vybarvení, k tisku, online, domalovánky, zadarmo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Srdce k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s srdcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, uhly, tempery, pastelky a fixy. Možností je dnes pro maminky fakt mnoho Omalovánku srdce lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s srdcem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pastelové tužky, uhly případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, lidské profese, kytky a pochopitelně i sdrce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, zvířátka a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Bratz panenky, 101 dalmatinů, Kouzelná beruška a černý kocour, Pinocchio a Ratatouille. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auta, princezna, liška a nebo koně. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka srdce bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů