Nej omalovánky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka srdce k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná srdce k obarvování pro naše milé prcky. Omalovánka srdce je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Srdce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Srdce - A5            Omalovánka - Srdce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Ostatní, Srdce, obrázek, obrázky, k vybarvení, online, k tisku, pro děti, ke stažení, zdarma, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Srdce k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s srdcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, vodové barvy, pastelové tužky, akrylové barvy nebo fixky. Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku srdce lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s srdcem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, vodové barvy nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i sdrce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, čísla a nebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Angry birds, Ratatouille, Princezna a žabák, Flintstoneovi případně Pat a Mat. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, sněhulák, miminko anebo raketa. Užijte si omalovánku srdce, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů