Doporučené


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka srdce k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná srdce k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka srdce je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Srdce - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Srdce - A5            Omalovánka - Srdce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdce patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, online, k tisku, Ostatní, obrázky, k vybarvení, pro děti, Srdce, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Srdce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s srdcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, uhlíky, pastelové tužky, pera a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky opravdu mnoho. Omalovánku srdce lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s srdcem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhly, uhlíky a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i sdrce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy U nás na farmě, Rumcajs, Medvídek Pú, Bořek stavitel a Tom a Jerry. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, Popeláři, čert, auta nebo také mašinka. Užijte si omalovánku srdce, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů