Nej pět


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka panenka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem panenka k vybarvování pro dívky. Panenka je ideální omalovánku pro všechny hodné holčičky. Omalovánka panenka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Panenka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Panenka - A5            Omalovánka - Panenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Panenka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, obrázek, zdarma, k vytištění, Panenka, obrázky, k tisku, online, Ostatní, ke stažení, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Panenka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s panenkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, olejové pastely, vodové barvy, uhlíky případně grafitové tužky. Potřeb na malování je pro chlapce k dispozici ohromné množství. Obrázek panenka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s panenkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, olejové pastely anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i panenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířátka a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Mickey mouse, Pan Včelka, Bratz panenky a nebo U nás na farmě. Je však velmi složité je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, draci, princezna a princ, piráti a miminko. Nechť omalovánka s panenkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů