Nejoblíbenější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka panenka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem panenka ke kreslení pro malé děti. Panenka je ideální omalovánku pro všechny hodné holčičky. Omalovánka panenka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Panenka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Panenka - A5            Omalovánka - Panenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Panenka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, Panenka, Ostatní, k vybarvení, k vytisknutí, online, ke stažení, k tisku, pro děti, zdarma, obrázky, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Panenka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s panenkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, pastelky, zvýrazňovače, pera či fixky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku panenka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s panenkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, pastelky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy jídel, různé sporty a pochopitelně i panenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, kytky a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Popelka, Blesk McQueen, Gumídci, Chuggington a Kim Possible. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: liška, Popeláři, princezna, princezna nebo též netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s panenkou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů