Doporučujeme


Obrázek slepice k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka panenka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná panenka k omalování pro předškolní děti. Panenka je ideální omalovánku pro všechny hodné holčičky. Omalovánka panenka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Panenka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Panenka - A5            Omalovánka - Panenka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Panenka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, obrázky, online, dětské obrázky, ke stažení, k vytištění, domalovánky, elektronické omalovánky, Ostatní, Panenka, pro děti, k vytisknutí, ke stáhnutí, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Panenka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s panenkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, zvýrazňovače, uhlíky, pastelové tužky nebo též vodové barvy. Pomůcek na malování je pro kluky k dispozici celá škála. Omalovánku panenka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s panenkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, zvýrazňovače či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, druhy jídel a pochopitelně i panenku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zvířátka anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Simpsonovi, Krteček, Příšerky s.r.o., Křemílek a Vochomůrka případně Lego friends. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, vláček, kočka, slon nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s panenkou.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů