Nej omalovánky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Obrázek štěněte

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka samuel 10 k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná Samuel 10 k obarvení pro chlapce i dívky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Samuelovy 24:1-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 10 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 10 - A5            Omalovánka - Samuel 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, online, k vytištění, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, Bible a křesťanství, zdarma, obrázky, Samuel 10, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 10 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Samuel 10 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, fixky, pastelky, grafitové tužky a fixy. Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Samuel 10 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Samuel 10 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, fixky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy automobilů, písmenka a pochopitelně i Samuel 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, lidské profese a rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Equestria Girls, Shrek, Fortnite, Krtek a Barbie. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, traktor, dinosauři nebo plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Samuel 10.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů