Doporučené


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka samuel 10 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem Samuel 10 k obarvení pro chlapce. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Samuelovy 24:1-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 10 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 10 - A5            Omalovánka - Samuel 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánka, zadarmo, zdarma, Samuel 10, ke stažení, vymalovánky, online, domalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, k vytištění, Bible a křesťanství, ke stáhnutí, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 10 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Samuel 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, tužky, pastelky, propisovací tužky nebo též voskové tužky. Malovacích potřeb je pro puberťáky fakt mnoho Omalovánku Samuel 10 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Samuel 10 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, tužky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Samuel 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, hudební nástroje a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Hulk, Alf, Příběh hraček, Furby a Simpsonovi. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stažení jsou: hasiči, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, čert anebo miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Samuel 10.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů