Nejlepší


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka samuel 10 k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Samuel 10 k omalování pro předškoláky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Samuelovy 24:1-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 10 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 10 - A5            Omalovánka - Samuel 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, Samuel 10, k vytištění, Bible a křesťanství, ke stažení, obrázky, k tisku, obrázek, pro děti, online, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 10 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Samuel 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, tužky, křídy anebo akrylové barvy. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici celá škála. Omalovánku Samuel 10 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Samuel 10 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, grafitové tužky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, postavy z pohádek, různá zvířátka a pochopitelně i Samuel 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, rostliny a nebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Panenka Barbie, Bořek stavitel, Furby, Mašinka Tomáš a Adiboo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme k uložení jsou: kočka, koně, traktor, auta nebo též slon. Ať si vaše dítě užije obrázek Samuel 10.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů