Doporučujeme


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka samuel 10 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Samuel 10 k vybarvování pro malé ratolesti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Samuelovy 24:1-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 10 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 10 - A5            Omalovánka - Samuel 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, Samuel 10, k vybarvení, k vytištění, pro děti, online, obrázek, obrázky, k tisku, k vytisknutí, Bible a křesťanství, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 10 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Samuel 10 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, pera, umělecké tužky a fixky. Kreslících potřeb je dnes pro maminky k dispozici celá škála. Obrázek Samuel 10 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Samuel 10 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například voskovky, akrylové barvy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, lidské profese, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Samuel 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů případně zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Spongebob, Flintstoneovi, Království lesních strážců, Na vlásku a Among Us. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro prcky které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, netopýr, pes, Santa Klaus a hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Samuel 10.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů