Nejstahovanější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka samuel 10 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Samuel 10 k vybarvení pro malé ratolesti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Samuelovy 24:1-12. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 10 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 10 - A5            Omalovánka - Samuel 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k vytištění, k tisku, obrázky, Samuel 10, online, Bible a křesťanství, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 10 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Samuel 10 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, temperové barvy, fixky, umělecké tužky a olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku Samuel 10 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Samuel 10 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, temperové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Samuel 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, druhy ptáků anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Hot Wheels, Princezna Leonora, Harley Quinn nebo též Toy Story. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stažení jsou: loď, hasiči, koně, Santa Klaus a houby. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Samuel 10.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů