Top obrázky


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Číslo 1 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Číslo 1 ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka Číslo 1 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, online, obrázky, k tisku, Znaky, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, zdarma, Číslo 1, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 1 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Číslo 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, fixy, voskové tužky případně propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku Číslo 1 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 1 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, peněženku a nebo čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například temperové barvy, vodové barvy nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, zaměstnání a písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Madagaskar, princezna Sofie, Ferda mravenec a nebo Včelka Mája. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: houby, princezna, lokomotiva, kočka a sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 1.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů