Nejoblíbenější


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 1 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Číslo 1 k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka Číslo 1 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, online, Znaky, ke stažení, obrázky, pro děti, k vytištění, zdarma, Číslo 1, obrázek, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Číslo 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, propisovací tužky, grafitové tužky případně voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Obrázek Číslo 1 lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 1 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. vodové barvy, fixy nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, zvířata nebo také zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Toy Story, Littlest Pet Shop, Krtek a nebo Equestria Girls. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, Santa Klaus, astronaut, psi a houby. Věříme, že se vám obrázek Číslo 1 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů