Výběr omalovánek


Omalovánka budovy k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka Číslo 1 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem Číslo 1 k omalování pro malé caparty. Omalovánka Číslo 1 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Číslo 1, obrázky, obrázek, ke stažení, k vybarvení, zdarma, online, k tisku, k vytisknutí, pro děti, Znaky, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, grafitové tužky, propisovací tužky, voskové tužky a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Číslo 1 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s Číslo 1 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektřinu případně počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, grafitové tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, čísla, druhy jídel a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, různé kytky anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Harry Potter, IronMan, Kniha džunglí, Locika případně Bob a Bobek. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, auta, astronaut, drak nebo také kočka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Číslo 1 líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů