Výběr obrázků


Omalovánka s nemocným pejskem

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Číslo 1 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Číslo 1 k vybarvení pro kluky. Omalovánka Číslo 1 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytištění, omalovánka, pro děti, vymalovánky, obrázek, zdarma, Číslo 1, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stáhnutí, k vytisknutí, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslo 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, temperové barvy, fixky, umělecké tužky a olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro slečny k dispozici celá škála. Omalovánku Číslo 1 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Číslo 1 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, temperové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, druhy ptáků anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Kačer Donald, Hot Wheels, Princezna Leonora, Harley Quinn nebo též Toy Story. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: loď, hasiči, koně, Santa Klaus a houby. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 1.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů