Výběr obrázků


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 1 zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná Číslo 1 k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka Číslo 1 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, pro děti, k tisku, ke stažení, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, Číslo 1, Znaky, obrázky, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Číslo 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, zvýrazňovače, pera, fixky nebo také olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku Číslo 1 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 1 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. vodové barvy, zvýrazňovače či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy a nebo zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Simpsonovi, Příběh hraček, Frozen, U nás na farmě a Tlapková patrola. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, astronaut, miminko, draci nebo též princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Číslo 1.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů