Nej obrázky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka Číslo 1 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Číslo 1 k obarvování pro předškoláky. Omalovánka Číslo 1 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, k vybarvení, obrázky, pro děti, online, k tisku, obrázek, ke stažení, Číslo 1

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Číslo 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, voskovky, tempery, fixky či pera. Možností je dnes pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Číslo 1 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Číslo 1 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, elektřinu případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. uhlíky, voskovky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířata, druhy jídel a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, sporty anebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Princezna a žabák, IronMan, Krtek, Shrek případně Hot Wheels. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stažení jsou: koně, vláček, čert, lokomotiva a astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Číslo 1.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů