Doporučujeme


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 1 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Číslo 1 k obarvování pro prcky. Omalovánka Číslo 1 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, online, obrázky, Znaky, ke stažení, Číslo 1, obrázek, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytisknutí, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Číslo 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, voskové tužky, olejové pastely, pastelky a nebo akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku Číslo 1 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Číslo 1 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, počítač anebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, voskové tužky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, čísla, druhy sportů a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, květiny nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Požárník Sam, Život brouka, Princezna a žabák, Blesk McQueen anebo Kung Fu Panda. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tu máme ke stažení jsou: kočka, princezna a princ, netopýr, liška a princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 1.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů