Top omalovánky


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 1 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Číslo 1 ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka Číslo 1 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, elektronické omalovánky, obrázky, Znaky, omalovánky, k vybarvení, Číslo 1, domalovánky, online, ke stažení, k vytištění, vymalovánky, pro děti, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, zvýrazňovače, grafitové tužky, křídy anebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro seniory k dispozici pestrá škála. Omalovánku Číslo 1 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Číslo 1 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tempery, zvýrazňovače nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, zaměstnání nebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Tarzan, Princezna a žabák, IronMan, Stašpytlík případně Littlest Pet Shop. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, miminko, piráti, drak a nebo pes. Nechť omalovánka s Číslo 1 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů