Nejvyhledávanější


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 1 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Číslo 1 ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka Číslo 1 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, obrázek, ke stažení, k vybarvení, zdarma, Znaky, Číslo 1, online, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslo 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, fixy, pera a zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Omalovánku Číslo 1 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Číslo 1 má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, čas a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například olejové pastely, pastelové tužky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, kytky a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, čísla a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Gormiti, Simpsonovi, Pinocchio, Včelka Mája a nebo Mimoni. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, princezna a princ, draci, traktor nebo též netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Číslo 1.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů