Nejoblíbenější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Číslo 1 k vybarvení pro slečny. Omalovánka Číslo 1 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, zadarmo, dětské obrázky, k vytištění, domalovánky, obrázek, omalovánky, omalovánka, pro děti, k tisku, k vybarvení, obrázky, Číslo 1

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Číslo 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, voskovky, grafitové tužky a uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici pestrá škála. Obrázek Číslo 1 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 1 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, dětské oči či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba tempery, vodové barvy nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Ferda mravenec, Krtek, Shrek či Frozen. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, lokomotiva, vláček, hasiči a nebo astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Číslo 1.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů