Top omalovánky


Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 1 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Číslo 1 k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 1 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, zadarmo, obrázky, ke stáhnutí, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, omalovánky, vymalovánky, dětské obrázky, online, domalovánky, Znaky, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 1 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, propisovací tužky, voskovky, akrylové barvy anebo voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Číslo 1 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Číslo 1 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, čas a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. tužky, propisovací tužky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různé kytky a dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Ace Ventura, Superčarodějnice, Diddl, Lego friends a nebo Princezna a žabák. Ty tu však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky které tady máme ke stažení jsou: Popeláři, mašinka, kočka, vláček či sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 1.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů