Top obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka Číslo 1 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Číslo 1 k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka Číslo 1 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, k vytištění, online, obrázek, obrázky, k tisku, Číslo 1, k vybarvení, pro děti, Znaky, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Číslo 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, temperové barvy, tempery, pera a pastelky. Možností je dnes pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Číslo 1 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Číslo 1 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, temperové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířátka, různé sporty a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé kytky nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Avatar, Panenka Barbie, Angry birds, Lví král anebo panenka Winx. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, dinosauři, lokomotiva, auta případně princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Číslo 1.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů