Nej obrázky


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 1 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná Číslo 1 k vybarvení pro chlapečky. Omalovánka Číslo 1 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 1 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 1 - A5            Omalovánka - Číslo 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 1 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vytisknutí, Číslo 1, omalovánky, domalovánky, k vytištění, obrázek, vymalovánky, dětské obrázky, online, elektronické omalovánky, obrázky, Znaky, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 1 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, voskové tužky, fixky, pera a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro ženy opravdu mnoho. Omalovánku Číslo 1 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 1 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, zrak dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pastelky, voskové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířátka, zvířata a pochopitelně i Číslo 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje nebo také kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Na vlásku, Panenka Barbie, Krtek, Fortnite nebo též Gormiti. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, kočka, vláček, netopýr případně plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 1.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů