Výběr omalovánek


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka motýl k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená motýl k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka motýl je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, k vytištění, online, obrázky, k vybarvení, obrázek, Zvířata, pro děti, k tisku, Motýl, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Motýl k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s motýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, pastelové tužky, akrylové barvy, grafitové tužky nebo též voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku motýl lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s motýlem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, peněženku a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tempery, pastelové tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, druhy sportů nebo také rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy My little pony, Asterix a Obelix, Krteček, Bugs Bunny a nebo Frozen. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: loď, plachetnice, slon, traktor a psi. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka motýlu bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů