Výběr omalovánek


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka motýl k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem motýl k obarvení pro předškoláky. Omalovánka motýl je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, Motýl, obrázky, k tisku, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, online, pro děti, k vytisknutí, zdarma, Zvířata

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Motýl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s motýlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, pastelky, propisovací tužky, křídy a umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Omalovánku motýl lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s motýlem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří čas, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, pastelky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, rostliny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, písmenka a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Superman, Ninjago, Toy Story, Aladin a Lion King. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stažení jsou: liška, vláček, dinosauři, netopýr anebo drak. Ať si vaše dítko užije malování motýlu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů