Výběr omalovánek


Omalovánka Rakety určená k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka motýl k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná motýl k obarvování pro malé caparty. Omalovánka motýl je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, zadarmo, k vybarvení, obrázky, ke stáhnutí, online, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, Motýl, pro děti, omalovánky, domalovánky, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Motýl k vytištění pro děti

Omalovánka s motýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pastelky, fixky, vodové barvy a fixy. Možností je pro větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku motýl lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s motýlem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, oči dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba tužky, pastelky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, druhy automobilů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, rostliny a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pošťák Pat, Malá mořská víla, Rumcajs, Želvy Ninja případně Sněhurka. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna, vláček, drak a nebo liška. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s motýlem líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů