Top obrázky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka s vánočním stromem

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka motýl k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí označená motýl ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka motýl je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Motýl, pro děti, online, zdarma, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, k tisku, obrázek, Zvířata

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Motýl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s motýlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, tempery, voskové tužky, olejové pastely a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky opravdu mnoho. Omalovánku motýl lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s motýlem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pera, tempery nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, dopravní prostředky, písmenka a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zvířata či květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Želvy Ninja, Kačer Donald, panenka Winx, Myška Minie a nebo Madagaskar. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, psi, kočka, draci nebo také auta. Věříme, že se vám obrázek motýlu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů