Nej omalovánky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka motýl k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem motýl k obarvování pro nejmenší. Omalovánka motýl je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, obrázky, vymalovánky, k tisku, ke stažení, domalovánky, k vybarvení, elektronické omalovánky, pro děti, omalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Motýl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s motýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, umělecké tužky, fixy, křídy nebo též zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro puberťáky k dispozici široká škála. Omalovánku motýl lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s motýlem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, počítač nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, umělecké tužky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků, kytky a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, písmenka a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Panenka Barbie, Kráska a zvíře, Sněhurka, Princezna a žabák nebo také Teletubbies. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, princezna, auto, houby nebo vláček. Ať omalovánka motýl přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů