Nej pět


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka motýl k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná motýl k vybarvování pro malé děti. Omalovánka motýl je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, obrázek, k vybarvení, Zvířata, online, Motýl, k vytištění, k tisku, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Motýl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s motýlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, grafitové tužky, akrylové barvy, zvýrazňovače a propisovací tužky. Možností je dnes pro slečny k dispozici dlouhá řada. Omalovánku motýl lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s motýlem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku a nebo čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba voskovky, grafitové tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, kytky a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy princezna Sofie, Lego friends, Požárník Sam, Bratz panenky a nebo Fifi z Květíkova. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, houby, lokomotiva s vagónky, plachetnice anebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou motýl.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů