Nejstahovanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka motýl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná motýl k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka motýl je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, ke stažení, pro děti, Motýl, zdarma, online, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, Zvířata, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Motýl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s motýlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, pastelové tužky, grafitové tužky, uhlíky a pera. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku motýl lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s motýlem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, počítač nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, pastelové tužky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, květiny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, dopravní prostředky a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Zvonilka, Roblox, Jak vycvičit draka, Bugs Bunny nebo též princezna Sofie. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, mašinka, princezna, princezna a princ nebo Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s motýlem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů