Nejstahovanější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka motýl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená motýl k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka motýl je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, online, pro děti, zdarma, obrázek, ke stažení, Motýl, Zvířata

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Motýl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s motýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, uhlíky, křídy, pera anebo vodové barvy. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku motýl lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s motýlem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba fixy, uhlíky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání, kytky a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, druhy automobilů a hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Popelka, Bugs Bunny, Avengers, Křemílek a Vochomůrka a Batman. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: princezna, Santa Klaus, astronaut, psi či Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou motýl.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů