Top omalovánky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka motýl zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem motýl k vybarvování pro malé děti. Omalovánka motýl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytisknutí, pro děti, Motýl, ke stáhnutí, domalovánky, ke stažení, obrázek, elektronické omalovánky, dětské obrázky, obrázky, zadarmo, omalovánky, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Motýl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s motýlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, akrylové barvy, zvýrazňovače, temperové barvy anebo tužky. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici široká škála. Obrázek motýl lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s motýlem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, akrylové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, dopravní prostředky a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, rostliny a nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Angelína balerína, Indiana Jones, Avengers, Blesk McQueen a Máša a medvěd. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tu máme ke stažení jsou: houby, auto, hasiči, psi nebo také lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije obrázek motýlu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů