Nejvyhledávanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka motýl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem motýl k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka motýl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Motýl, zdarma, ke stažení, k tisku, pro děti, k vytištění, obrázek, Zvířata, online, k vybarvení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Motýl k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s motýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, fixy, uhly, olejové pastely či tempery. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku motýl lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s motýlem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. tužky, fixy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, sporty a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata případně různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Harry Potter, Madagaskar, Ninjago, Roblox a nebo Superman. Je ale těžké a složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: koně, princezna a princ, mašinka, auta nebo též plachetnice. Ať vám omalovánka motýl přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů