Nejlepší


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka motýl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem motýl k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka motýl je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, online, elektronické omalovánky, omalovánka, k tisku, Motýl, Zvířata, domalovánky, pro děti, obrázky, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Motýl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s motýlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, temperové barvy, pastelové tužky, fixy a pera. Možností je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku motýl lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s motýlem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. uhlíky, temperové barvy nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, různá zvířátka a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Šmoulové, Méďa Béďa, Angelína balerína a Požárník Sam. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stažení jsou: netopýr, auto, vláček, loď či hasiči. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka motýlu bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů