Top pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka motýl k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem motýl k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka motýl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, ke stažení, online, k vytisknutí, obrázek, pro děti, k vybarvení, k tisku, Motýl, k vytištění, zdarma, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Motýl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s motýlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, uhly, grafitové tužky, pastelky anebo temperové barvy. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku motýl lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s motýlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, peníze nebo čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, uhly nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, různé sporty či různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Ninjago, Bambi, Littlest Pet Shop, Bořek stavitel nebo Kuře Calimero. Je ale složité je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: slon, lokomotiva s vagónky, raketa, koně a auta. Ať omalovánka motýl přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů