Doporučujeme


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka bernardýn k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem bernardýn k vybarvování pro naše ratolesti. Psí omalovánka s bernardýnem. Omalovánka s pejskem pro děti. Pes je nejlepším přítelem člověka. Omalovánka bernardýn je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bernardýn - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bernardýn - A5            Omalovánka - Bernardýn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bernardýn patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k tisku, Bernardýn, zdarma, ke stažení, Zvířata, obrázek, k vybarvení, pro děti, online, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Bernardýn k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s bernardýnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, umělecké tužky, olejové pastely, pastelky a fixky. Pomůcek na malování je pro menší i větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek bernardýn lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s bernardýnem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, umělecké tužky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i bernardýna :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, různá zvířátka případně druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Mimoni, Marvel Rocket, Power Strangers, Scooby Doo a Superčarodějnice. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stažení jsou: raketa, princezna, auta, piráti či Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek bernardýna bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů