Výběr obrázků


Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bernardýn k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem bernardýn k vybarvování pro dívky i chlapce. Psí omalovánka s bernardýnem. Omalovánka s pejskem pro děti. Pes je nejlepším přítelem člověka. Omalovánka bernardýn je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bernardýn - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bernardýn - A5            Omalovánka - Bernardýn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bernardýn patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Bernardýn, k vytisknutí, Zvířata, obrázky, k vytištění, ke stažení, online, k tisku, pro děti, k vybarvení, obrázek, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Bernardýn k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s bernardýnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, tempery, voskové tužky, vodové barvy a akrylové barvy. Potřeb na malování je pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek bernardýn lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s bernardýnem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tužky, tempery nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, rostliny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i bernardýna :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, druhy jídel a nebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Bezzubka, Plants vs. Zombies, Stašpytlík anebo Mickey mouse. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: netopýr, liška, vláček, dinosauři a astronaut. Nechť vám omalovánka s bernardýnem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů