Výběr omalovánek


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bernardýn k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená bernardýn k vybarvení pro nejmenší děti. Psí omalovánka s bernardýnem. Omalovánka s pejskem pro děti. Pes je nejlepším přítelem člověka. Omalovánka bernardýn je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bernardýn - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Bernardýn - A5            Omalovánka - Bernardýn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bernardýn patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, online, zdarma, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, pro děti, Bernardýn, Zvířata, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Bernardýn k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s bernardýnem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pera, grafitové tužky, temperové barvy, vodové barvy a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro starší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek bernardýn lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s bernardýnem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pera, grafitové tužky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířata, květiny a pochopitelně i bernardýna :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Superman, Lego, Pixel art, Méďa Béďa nebo Mimoni. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: auto, Santa Klaus, princezna, pes a dinosauři. Užijte si omalovánku bernardýna, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů