Doporučujeme


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka iPad zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem iPad k vybarvení pro školáky. IPad je tablet od společnosti Apple. Omalovánka iPad je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek IPad - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - IPad - A5            Omalovánka - IPad - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění IPad patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, IPad, obrázky, Ostatní, k vybarvení, pro děti, ke stažení, k tisku, zdarma, obrázek, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek IPad k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s iPadem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, propisovací tužky, fixky, fixy případně akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Omalovánku iPad lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s iPadem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, propisovací tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, lidské profese, rostliny a pochopitelně i iPad :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, květiny a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Indiana Jones, Pinocchio, Harry Potter, Ferda mravenec nebo také Krtek. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, princezna, slon, auta a astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s iPadem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů