Top pět


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka iPad k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem iPad ke kreslení pro seniory. IPad je tablet od společnosti Apple. Omalovánka iPad je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek IPad - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - IPad - A5            Omalovánka - IPad - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění IPad patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, online, domalovánky, k vytisknutí, pro děti, zdarma, Ostatní, omalovánka, obrázek, k tisku, omalovánky, vymalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek IPad k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s iPadem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, grafitové tužky, pastelové tužky, tempery anebo pera. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku iPad lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s iPadem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, čas nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, grafitové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, dopravní prostředky, zvířata a pochopitelně i iPad :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, druhy jídel nebo také lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bakugan, Avatar, Paw patrol, Gormiti nebo Fifi z Květíkova. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme k uložení jsou: piráti, raketa, houby, princezna a princ případně dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s iPadem líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů