Nejstahovanější


Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka iPad zdarma k vytištění

Omalovánka s názvem iPad k vybarvení pro větší děti. IPad je tablet od společnosti Apple. Omalovánka iPad je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek IPad - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - IPad - A5            Omalovánka - IPad - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění IPad patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, zdarma, obrázky, ke stažení, obrázek, IPad, k vytisknutí, k vytištění, Ostatní, k tisku, pro děti, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek IPad k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s iPadem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, akrylové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky a pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Obrázek iPad lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s iPadem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peněženku či čas. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba tužky, akrylové barvy nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i iPad :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, druhy ptáků anebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Lego příběh, Pocahontas, Avengers, Blesk McQueen či Plamínek a čtyřkoláci. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které tady máme k uložení jsou: astronaut, drak, mašinka, houby a hasiči. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka iPadu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů