Nejhledanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka iPad zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná iPad k vybarvení pro malé caparty. IPad je tablet od společnosti Apple. Omalovánka iPad je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek IPad - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - IPad - A5            Omalovánka - IPad - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění IPad patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, online, zdarma, Ostatní, obrázky, k tisku, k vybarvení, ke stažení, IPad, k vytisknutí, k vytištění, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení IPad k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s iPadem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, fixky, umělecké tužky, akrylové barvy či pastelové tužky. Možností je pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku iPad lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s iPadem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, fixky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, druhy automobilů, zvířátka a pochopitelně i iPad :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, jídla a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Aladin, Kung Fu Panda, Ninjago a Lion King. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, drak, lokomotiva s vagónky, kočka nebo princezna. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka iPadu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů