Nejstahovanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka iPad zdarma k vytištění

Omalovánka s názvem iPad k obarvování pro školáky. IPad je tablet od společnosti Apple. Omalovánka iPad je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek IPad - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - IPad - A5            Omalovánka - IPad - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění IPad patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k tisku, zdarma, IPad, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, obrázky, Ostatní, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek IPad k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s iPadem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, vodové barvy, tužky, tempery a pera. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku iPad lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s iPadem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač anebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba křídy, vodové barvy a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i iPad :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, postavy z pohádek a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Doba ledová, Gormiti, Power Strangers anebo Mimoni. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, drak, hasiči, raketa či slon. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou iPadu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů