Nejvyhledávanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka iPad zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem iPad k vybarvení pro naše ratolesti. IPad je tablet od společnosti Apple. Omalovánka iPad je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek IPad - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - IPad - A5            Omalovánka - IPad - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění IPad patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, k vytisknutí, Ostatní, IPad, k vybarvení, obrázky, k tisku, zdarma, pro děti, online, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení IPad k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s iPadem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, olejové pastely, tužky, zvýrazňovače nebo též voskovky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku iPad lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s iPadem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, olejové pastely nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, čísla, sporty a pochopitelně i iPad :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pixel art, Fifi z Květíkova, Locika, Peter Pan a Bambi. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, vláček, houby, drak a Santa Klaus. Ať omalovánka iPad přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů