Nejstahovanější


Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka iPad k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená iPad k omalování pro malé caparty. IPad je tablet od společnosti Apple. Omalovánka iPad je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek IPad - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - IPad - A5            Omalovánka - IPad - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění IPad patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: dětské obrázky, domalovánky, pro děti, obrázky, online, omalovánky, ke stáhnutí, IPad, elektronické omalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, omalovánka, ke stažení, Ostatní

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek IPad k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s iPadem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, pera, zvýrazňovače, tužky a pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro maminky k dispozici široká škála. Omalovánku iPad lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s iPadem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba voskovky, pera či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé sporty, druhy jídel a pochopitelně i iPad :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, sporty a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Flintstones, Ben 10, Princezna Leonora, Kung Fu Panda nebo také Lví král. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, kočka, Popeláři, traktor a nebo drak. Ať vám omalovánka iPad přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů