Nejlepší


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno A k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená písmeno A ke kreslení pro dospělé. Omalovánka písmeno A je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, online, elektronické omalovánky, k vytisknutí, Písmeno A, zdarma, k tisku, obrázek, dětské obrázky, ke stáhnutí, k vybarvení, vymalovánky, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno A k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno ou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, zvýrazňovače, pastelky, fixky či olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku písmeno A lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s písmeno ou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. voskové tužky, zvýrazňovače případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, čísla, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, druhy sportů nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Pošťák Pat, Flintstoneovi, Spongebob a Angelína balerína. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky které zde máme ke stažení jsou: auto, čert, houby, dinosauři anebo lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmeno ou.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů