Výběr obrázků


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno A k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná písmeno A ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka písmeno A je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, pro děti, ke stažení, zdarma, Písmeno A, Znaky, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázky, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno A k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s písmeno ou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, temperové barvy, pera nebo fixy. Malovacích potřeb je pro kluky i holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku písmeno A lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmeno ou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří čas, dětské oči či počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. vodové barvy, olejové pastely a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, postavy z pohádek, dopravní prostředky a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků anebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kim Possible, Bořek stavitel, Kniha džunglí, Požárník Sam či Tarzan. Je ale velmi složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, koně, sněhulák, netopýr nebo také čert. Nechť omalovánka s písmeno ou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů