Výběr obrázků


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno A zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená písmeno A k obarvení pro holčičky. Omalovánka písmeno A je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: domalovánky, zadarmo, obrázky, omalovánka, k vytištění, omalovánky, Písmeno A, Znaky, obrázek, ke stažení, dětské obrázky, online, elektronické omalovánky, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno A k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s písmeno ou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, křídy, voskové tužky, pera a zvýrazňovače. Možností je dnes pro předškolní děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku písmeno A lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno ou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, křídy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, květiny a nebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bakugan, Astroboy, Pošťák Pat, Aladin nebo Kocour Garfield. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, miminko, netopýr, houby nebo též slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmeno ou.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů