Top pět


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka písmeno A k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem písmeno A k omalování pro holky. Omalovánka písmeno A je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno A, k vytištění, dětské obrázky, pro děti, omalovánka, omalovánky, k vybarvení, k tisku, zadarmo, obrázek, ke stažení, Znaky, zdarma, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno A k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmeno ou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhlíky, pastelky, olejové pastely a vodové barvy. Malovacích potřeb je pro ženy vskutku velmi mnoho. Omalovánku písmeno A lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmeno ou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. grafitové tužky, uhlíky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí, druhy jídel a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířata anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Pixel art, pes Pluto, Bambi, Lví hlídka a Gumídci. Ty zde však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tu máme k uložení jsou: raketa, kočka, traktor, sněhulák nebo netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno y.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů