Nej obrázky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka písmeno A k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem písmeno A ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka písmeno A je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, Písmeno A, obrázek, k tisku, Znaky, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, online, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno A k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmeno ou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, tempery, zvýrazňovače, voskové tužky anebo pastelky. Možností je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku písmeno A lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s písmeno ou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektrickou energii případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba uhly, tempery a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmenka, různá zvířata a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, písmena či různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Batman, Ratatouille, panenka Winx, Avengers případně Sněhurka. Je však hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, houby, pes, liška a hasiči. Věříme, že se vám obrázek písmeno y bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů