Nej omalovánky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno A k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem písmeno A k vybarvování pro děti. Omalovánka písmeno A je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, Písmeno A, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, online, obrázky, Znaky, pro děti, k vybarvení, k tisku, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno A k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s písmeno ou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, fixky, grafitové tužky, fixy nebo také olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Omalovánku písmeno A lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmeno ou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pastelky, fixky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivá zvířata, sporty a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, zvířata nebo též zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Spiderman, Equestria Girls, Harry Potter, Pinocchio a Brawl stars. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: auto, kočka, čert, auta či lokomotiva. Ať si vaše dítě užije obrázek písmeno y.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů