Nejoblíbenější


Obrázek jukeboxu

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka písmeno A k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem písmeno A ke kreslení pro prcky. Omalovánka písmeno A je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, online, k vytištění, ke stažení, pro děti, obrázky, zdarma, obrázek, Znaky, k vybarvení, Písmeno A

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno A k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s písmeno ou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, fixy, grafitové tužky, fixky případně pastelky. Možností je dnes pro větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku písmeno A lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s písmeno ou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, fixy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, zaměstnání či druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Myška Minie, Frozen, Doba ledová a nebo Rio. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: liška, vláček, koně, draci nebo též raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou písmeno A.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů