Nejhledanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka písmeno A k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená písmeno A k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka písmeno A je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k vytištění, k vybarvení, zdarma, Písmeno A, obrázek, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, obrázky, k tisku, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno A k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmeno ou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskové tužky, vodové barvy, pastelové tužky anebo fixy. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek písmeno A lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmeno ou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba grafitové tužky, voskové tužky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, druhy automobilů a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, písmena a pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Shrek, Batman, Jak vycvičit draka, Peter Pan nebo také Angelína balerína. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: auto, miminko, netopýr, princezna a princ případně mašinka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno A.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů