Výběr omalovánek


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno A k tisku, vytisknutí

Omalovánka s názvem písmeno A k obarvení pro malá děcka. Omalovánka písmeno A je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, ke stáhnutí, omalovánky, obrázky, k vytištění, k tisku, dětské obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, k vybarvení, obrázek, pro děti, ke stažení, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno A k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmeno ou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, propisovací tužky, pastelové tužky, vodové barvy a zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku písmeno A lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s písmeno ou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, peníze nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pastelky, propisovací tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, kytky, druhy jídel a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, různé sporty a nebo písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Aladin, Angry birds, Ferda mravenec, Bakugan nebo Čaroděj Modromír. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, slon, netopýr, raketa nebo též koně. Ať si vaše dítě užije obrázek písmeno y.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů