Top obrázky


Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno A k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem písmeno A k omalování pro kluky. Omalovánka písmeno A je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, vymalovánky, Písmeno A, Znaky, pro děti, omalovánka, ke stáhnutí, obrázky, omalovánky, online, k vytištění, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno A k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s písmeno ou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, olejové pastely, umělecké tužky, pera nebo vodové barvy. Potřeb na malování je pro seniory vskutku mnoho. Omalovánku písmeno A lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s písmeno ou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například zvýrazňovače, olejové pastely případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, písmenka, rostliny a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Angelína balerína, Bratz panenky, Šmoulové a Dragon Ball Z. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: astronaut, drak, lokomotiva, koně nebo také auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno A.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů