Nej obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno A k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená písmeno A k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka písmeno A je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, Písmeno A, pro děti, Znaky, online, k tisku, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno A k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s písmeno ou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, křídy, uhlíky, voskové tužky nebo také propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Obrázek písmeno A lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmeno ou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač případně peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba fixky, křídy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, pohádkové postavy, lidské profese a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, druhy automobilů nebo zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Monster High, Tom a Jerry, Littlest Pet Shop, Popelka případně princezna Sofie. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, kočka, lokomotiva, auta a slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmeno ou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů