Nejstahovanější


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno A k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem písmeno A k vybarvování pro kluky a holky. Omalovánka písmeno A je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno A - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno A - A5            Omalovánka - Písmeno A - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno A patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, Písmeno A, online, k vytištění, Znaky, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, obrázky, k tisku, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno A k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno ou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, pera, zvýrazňovače, grafitové tužky a nebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Obrázek písmeno A lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmeno ou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například fixky, pera nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, lidské profese a pochopitelně i písmeno u :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, květiny a druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Harley Quinn, Princezna a žabák, Power Strangers anebo Krtek. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, plachetnice, slon, psi nebo drak. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku písmeno A.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů