Nej omalovánky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka badminton k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná badminton k obarvení pro kluky a holky. Omalovánka badminton je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Badminton - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Badminton - A5            Omalovánka - Badminton - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Badminton patří do kategorie Sport

Klíčová slova: online, pro děti, obrázky, k tisku, Badminton, k vytištění, Sport, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, obrázek, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Badminton k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s badmintonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, olejové pastely, uhly nebo pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti fakt mnoho Obrázek badminton lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s badmintonem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, oči dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, uhlíky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, hudební nástroje, kytky a pochopitelně i badminton :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zaměstnání lidí nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Frozen, Hledá se Nemo, Blesk McQueen a nebo Pixel art. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, plachetnice, princezna, loď a netopýr. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku badminton.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů