Doporučujeme


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka badminton zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem badminton k omalování pro předškoláky. Omalovánka badminton je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Badminton - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Badminton - A5            Omalovánka - Badminton - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Badminton patří do kategorie Sport

Klíčová slova: domalovánky, Badminton, pro děti, ke stažení, online, omalovánka, k tisku, obrázky, omalovánky, zdarma, Sport, zadarmo, ke stáhnutí, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Badminton k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s badmintonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tempery, vodové barvy, grafitové tužky nebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku badminton lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s badmintonem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například propisovací tužky, tempery případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i badminton :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy automobilů a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Bambi, Kačer Donald, U nás na farmě, Ninjago a Kuře Calimero. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stáhnutí jsou: auto, houby, kočka, dinosauři anebo hasiči. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka badmintonu bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů