Nej omalovánky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka badminton k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná badminton k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka badminton je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Badminton - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Badminton - A5            Omalovánka - Badminton - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Badminton patří do kategorie Sport

Klíčová slova: dětské obrázky, k vybarvení, zadarmo, pro děti, ke stažení, k tisku, elektronické omalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, vymalovánky, obrázek, omalovánky, zdarma, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Badminton k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s badmintonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, olejové pastely, pastelové tužky, tempery a pastelky. Možností je pro seniory k dispozici ohromné množství. Omalovánku badminton lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s badmintonem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, olejové pastely a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířátka, sporty a pochopitelně i badminton :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, různá zvířata nebo též jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Požárník Sam, Paw patrol, Pat a Mat, Furby nebo také Čaroděj Modromír. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auto, astronaut, pes anebo houby. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka badmintonu bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů