Nej obrázky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka badminton k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti se jménem badminton k vybarvení pro malé děti. Omalovánka badminton je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Badminton - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Badminton - A5            Omalovánka - Badminton - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Badminton patří do kategorie Sport

Klíčová slova: zdarma, pro děti, Sport, Badminton, online, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, k vytištění, obrázky, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Badminton k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s badmintonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, uhlíky, grafitové tužky, tužky nebo také fixy. Možností je pro malé holčičky a chlapečky opravdu mnoho. Obrázek badminton lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s badmintonem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tempery, uhlíky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířátka, kytky a pochopitelně i badminton :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, postavy z pohádek a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Barbie, Myška Minie, Anna a Elsa a Hello Kitty. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, princezna, lokomotiva s vagónky, mašinka nebo draci. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s badmintonem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů