Doporučené


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka badminton k vytištění pro děti

Omalovánka pojmenovaná badminton ke kreslení pro dívky. Omalovánka badminton je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Badminton - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Badminton - A5            Omalovánka - Badminton - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Badminton patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, obrázek, online, k vytisknutí, k tisku, Sport, ke stažení, obrázky, Badminton, zdarma, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Badminton k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s badmintonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, tempery, pastelové tužky, uhlíky nebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky k dispozici široká škála. Obrázek badminton lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s badmintonem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, počítač nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixky, tempery a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, rostliny, zvířátka a pochopitelně i badminton :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, čísla případně jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Mimoni, Harry Potter, Grinch, Superman nebo také Power Strangers. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: Popeláři, loď, princezna, draci a nebo liška. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku badminton.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů