Nejstahovanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka badminton k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená badminton k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka badminton je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Badminton - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Badminton - A5            Omalovánka - Badminton - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Badminton patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, online, ke stažení, Sport, obrázek, zdarma, Badminton, obrázky, k vybarvení, pro děti, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Badminton k vytištění pro děti

Omalovánka s badmintonem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, vodové barvy, akrylové barvy a fixy. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku badminton lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s badmintonem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, květiny, druhy automobilů a pochopitelně i badminton :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, písmena anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Batman, Hello Kitty, Doba ledová, Kocour Garfield nebo také Kniha džunglí. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, čert, drak, vláček a slon. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s badmintonem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů