Nejvyhledávanější


Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Omalovánka mořská víla zdarma k vytištění

Omalovánka s názvem mořská víla k omalování pro starší děti. Omalovánka mořská víla je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Mořská víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mořská víla - A5            Omalovánka - Mořská víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mořská víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: domalovánky, k vytištění, ke stažení, dětské obrázky, Pohádky, elektronické omalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, pro děti, obrázek, k tisku, omalovánky, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Mořská víla k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s mořskou vílou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhly, propisovací tužky, fixy a pera. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek mořská víla lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mořskou vílou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, peněženku nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například grafitové tužky, uhly anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin, sporty a pochopitelně i mořskou vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, různá zvířátka a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Kačer Donald, Bob a Bobek, Shrek nebo též Lego. Je však velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, mašinka, Popeláři, auta případně astronaut. Ať vám omalovánka mořská víla přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů