Nej obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mořská víla k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší se jménem mořská víla k vybarvení pro holky. Omalovánka mořská víla je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mořská víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Mořská víla - A5            Omalovánka - Mořská víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mořská víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, Mořská víla, k vybarvení, Pohádky, obrázek, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, ke stažení, zdarma, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Mořská víla k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s mořskou vílou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, propisovací tužky, akrylové barvy, křídy a pastelky. Možností je pro starší děti fakt mnoho Obrázek mořská víla lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s mořskou vílou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tužky, propisovací tužky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, čísla, druhy jídel a pochopitelně i mořskou vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, postavy z pohádek a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Ninjago, Indiana Jones, Zhu Zhu Pets, Kouzelná beruška a černý kocour nebo Duhová nevěsta. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: liška, raketa, astronaut, slon případně plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku mořská víla.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů