Nej šest


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mořská víla k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná mořská víla k vybarvování pro dospělé. Omalovánka mořská víla je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mořská víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mořská víla - A5            Omalovánka - Mořská víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mořská víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: dětské obrázky, k tisku, k vytisknutí, Pohádky, obrázek, obrázky, omalovánky, elektronické omalovánky, pro děti, zadarmo, zdarma, domalovánky, online, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Mořská víla k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mořskou vílou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixy, uhlíky, tužky a pastelky. Pomůcek na malování je pro holky opravdu mnoho. Omalovánku mořská víla lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s mořskou vílou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu či peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, fixy nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, různé kytky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i mořskou vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, dopravní prostředky a nebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Šmoulové, Dumbo, 101 dalmatinů, Tom a Jerry či Lego. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, slon, miminko, hasiči nebo sněhulák. Nechť vám omalovánka s mořskou vílou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů