Doporučené


Obrázek slepice k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka bicykl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem bicykl ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka bicykl je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bicykl - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bicykl - A5            Omalovánka - Bicykl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bicykl patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázky, online, k vytištění, k tisku, zdarma, obrázek, Bicykl, pro děti, k vybarvení, Dopravní prostředky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Bicykl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s bicyklem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, voskovky, uhlíky, zvýrazňovače a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku bicykl lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s bicyklem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, zrak dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, voskovky a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, různá zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i bicykl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy rostlin nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Budulínek, Avatar, Hledá se Nemo, Bambi nebo také Princezna a žabák. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, miminko, princezna, astronaut anebo sněhulák. Ať si vaše dítě užije omalovánku bicyklu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů