Nejlepší


Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka bicykl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem bicykl k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka bicykl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bicykl - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Bicykl - A5            Omalovánka - Bicykl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bicykl patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zdarma, Dopravní prostředky, obrázek, obrázky, online, ke stažení, k vytištění, pro děti, Bicykl, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Bicykl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s bicyklem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, pera, fixky případně umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Omalovánku bicykl lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s bicyklem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, uhlíky nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i bicykl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, lidské profese a různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Blesk McQueen, Pinocchio, Kuře Calimero, Gumídci nebo též Plants vs. Zombies. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, drak, čert, auta a nebo slon. Ať si vaše dítě užije omalovánku bicyklu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů