Top pět


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka král zvířat k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná král zvířat k obarvení pro chlapce. Omalovánka král zvířat je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Král zvířat - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Král zvířat - A5            Omalovánka - Král zvířat - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Král zvířat patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, obrázky, k vytištění, Zvířata, online, zdarma, obrázek, k tisku, k vybarvení, Král zvířat, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Král zvířat k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s králem zvířatem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, olejové pastely, temperové barvy, uhlíky a voskové tužky. Možností je pro ženy k dispozici vskutku hodně. Omalovánku král zvířat lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s králem zvířatem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii či peníze. Omalovánky nejsou pro ženy jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například křídy, olejové pastely nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, písmenka, druhy jídel a pochopitelně i král zvířat :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, různá zvířata nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Spiderman, Kung Fu Panda, pes Pluto, Prasátko peppa či Littlest Pet Shop. Je však náročné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, kočka, houby, lokomotiva s vagónky nebo vláček. Nechť omalovánka s králem zvířatem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů