Výběr obrázků


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka král zvířat k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem král zvířat k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka král zvířat je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Král zvířat - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Král zvířat - A5            Omalovánka - Král zvířat - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Král zvířat patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, domalovánky, k vytištění, elektronické omalovánky, omalovánka, k tisku, vymalovánky, obrázek, zadarmo, pro děti, zdarma, online, ke stažení, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Král zvířat k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s králem zvířatem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, olejové pastely, akrylové barvy, tužky a nebo pastelové tužky. Možností je pro předškolní děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku král zvířat lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s králem zvířatem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. uhly, olejové pastely a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířátka, písmena a pochopitelně i král zvířat :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, zvířata nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Grinch, Scooby Doo, Bob a Bobek, Kačer Donald a Frozen. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: mašinka, hasiči, čert, kočka nebo netopýr. Ať si vaše dítě užije obrázek králu zvířatu.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů