Top omalovánky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka král zvířat k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem král zvířat k obarvení pro malé caparty. Omalovánka král zvířat je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Král zvířat - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Král zvířat - A5            Omalovánka - Král zvířat - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Král zvířat patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, k vybarvení, zdarma, k tisku, ke stažení, domalovánky, Zvířata, obrázky, vymalovánky, omalovánka, obrázek, dětské obrázky, Král zvířat, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Král zvířat k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s králem zvířatem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako umělecké tužky, zvýrazňovače, pera, temperové barvy a pastelky. Pomůcek na malování je pro slečny k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku král zvířat lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s králem zvířatem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, zvýrazňovače a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i král zvířat :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy či písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Diddl, Gormiti, Asterix a Obelix, Království lesních strážců anebo Alf. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, kočka, vláček, auta nebo též piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou král zvířat.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů