Top obrázky


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka zvonky k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená zvonky ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka zvonky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zvonky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvonky - A5            Omalovánka - Zvonky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvonky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, k vytištění, Zvonky, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, obrázky, k tisku, Květiny, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvonky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s zvonky je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, tempery, temperové barvy, umělecké tužky nebo též uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku zvonky lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s zvonky má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, tempery a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, sporty, druhy automobilů a pochopitelně i zvonky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, čísla nebo také kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Šmoulové, Superman, Harley Quinn a Superčarodějnice. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, mašinka, astronaut, Santa Klaus případně princezna. Nechť omalovánka s zvonky přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů