Nejvyhledávanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zvonky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná zvonky k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka zvonky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zvonky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Zvonky - A5            Omalovánka - Zvonky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvonky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, obrázky, online, obrázek, ke stažení, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, Zvonky, pro děti, k vytištění, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Zvonky k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s zvonky je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, uhlíky, voskovky, voskové tužky anebo tužky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku zvonky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s zvonky má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelky, uhlíky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, postavy z pohádek, květiny a pochopitelně i zvonky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, písmenka nebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Furby, Roblox, panenka Winx a Power Strangers. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: liška, astronaut, sněhulák, princezna případně princezna. Ať si vaše dítko užije malování zvonců.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů