Nejhledanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zvonky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná zvonky k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka zvonky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zvonky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Zvonky - A5            Omalovánka - Zvonky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvonky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, zdarma, ke stažení, Květiny, k tisku, k vybarvení, online, obrázek, Zvonky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvonky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s zvonky je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, olejové pastely, křídy, voskové tužky nebo také fixy. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku zvonky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s zvonky má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii či peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například vodové barvy, olejové pastely a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání, pohádkové postavy a pochopitelně i zvonky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivá zvířata a zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Sněhurka, Mašinka Tomáš, Kačer Donald či Simpsonovi. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: auta, mašinka, liška, slon nebo lokomotiva s vagónky. Nechť vám omalovánka s zvonky přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů