Nejlepší


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka zvonky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená zvonky ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka zvonky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zvonky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Zvonky - A5            Omalovánka - Zvonky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvonky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, pro děti, Zvonky, Květiny, k vybarvení, online, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvonky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s zvonky je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, pera, fixky, pastelové tužky a olejové pastely. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku zvonky lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s zvonky má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixy, pera a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, kytky a pochopitelně i zvonky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Peter Pan, Popelka, Kniha džunglí nebo také Myška Minie. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: astronaut, lokomotiva s vagónky, princezna a princ, auto či Santa Klaus. Ať si vaše dítko užije malování zvonců.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů