Výběr obrázků


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka zvonky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pojmenovaná zvonky k vybarvení pro školáky. Omalovánka zvonky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zvonky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvonky - A5            Omalovánka - Zvonky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvonky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, Květiny, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, pro děti, obrázky, zdarma, k tisku, Zvonky, k vybarvení, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Zvonky k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s zvonky je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, umělecké tužky, fixky, voskovky nebo grafitové tužky. Možností je dnes pro naše ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku zvonky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s zvonky má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, čas nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, umělecké tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, druhy automobilů, jídla a pochopitelně i zvonky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, zaměstnání lidí nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Spongebob, Ferda mravenec, Toy Story, Stašpytlík nebo též panenka Winx. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme k uložení jsou: sněhulák, lokomotiva s vagónky, princezna, dinosauři případně drak. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem zvonky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů