Nej obrázky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zvonky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem zvonky k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka zvonky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zvonky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvonky - A5            Omalovánka - Zvonky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvonky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, k tisku, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázek, k vytisknutí, obrázky, Zvonky, Květiny, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvonky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s zvonky je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, tempery, křídy, temperové barvy případně grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku zvonky lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s zvonky má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. tužky, tempery nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, lidské profese, druhy jídel a pochopitelně i zvonky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, kytky a květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Tom a Jerry, Madagaskar, Bugs Bunny, Bob a Bobek a Bezzubka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: mašinka, hasiči, Santa Klaus, plachetnice anebo draci. Nechť vám omalovánka s zvonky přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů