Top pět


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zvonky k vytištění pro děti

Omalovánka označená zvonky k vybarvování pro prcky. Omalovánka zvonky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zvonky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Zvonky - A5            Omalovánka - Zvonky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvonky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: vymalovánky, ke stáhnutí, obrázky, k vytisknutí, online, dětské obrázky, k tisku, ke stažení, Zvonky, obrázek, k vybarvení, Květiny, k vytištění, elektronické omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvonky k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s zvonky je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pera, akrylové barvy, voskovky a vodové barvy. Možností je dnes pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku zvonky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s zvonky má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například umělecké tužky, pera nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i zvonky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zvířátka a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Indiana Jones, Simpsonovi, Littlest Pet Shop, Toy Story případně Myška Minie. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, kočka, lokomotiva s vagónky, princezna či draci. Ať si vaše dítko užije malování zvonců.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů