Nej omalovánky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zvonky k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná zvonky k omalování pro školáky. Omalovánka zvonky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zvonky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zvonky - A5            Omalovánka - Zvonky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvonky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, domalovánky, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, zadarmo, obrázek, obrázky, online, dětské obrázky, Zvonky, elektronické omalovánky, vymalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Zvonky k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s zvonky je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, propisovací tužky, zvýrazňovače, olejové pastely či vodové barvy. Možností je pro dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku zvonky lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s zvonky má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pera, propisovací tužky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, pohádkové postavy, květiny a pochopitelně i zvonky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, čísla nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Rumcajs, Život brouka, Roblox, Monster High a Pokémon. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: miminko, čert, piráti, traktor a hasiči. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou zvonky.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů