Nejhledanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zvonky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem zvonky k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka zvonky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zvonky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zvonky - A5            Omalovánka - Zvonky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvonky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, online, Květiny, k tisku, Zvonky, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, zdarma, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvonky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s zvonky je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pera, uhly, voskové tužky nebo fixy. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku zvonky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s zvonky má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peníze anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pera či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, postavy z pohádek, písmena a pochopitelně i zvonky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, hudební nástroje případně druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Šmoulové, Hello Kitty, Roblox, Avengers anebo Frozen. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: liška, psi, kočka, Santa Klaus a traktor. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka zvonců bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů