Výběr obrázků


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka zvonky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená zvonky ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka zvonky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zvonky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvonky - A5            Omalovánka - Zvonky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvonky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázky, Květiny, k vytištění, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k tisku, pro děti, Zvonky, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvonky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s zvonky je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, pera, fixky, pastelové tužky a olejové pastely. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku zvonky lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s zvonky má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixy, pera a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, kytky a pochopitelně i zvonky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Peter Pan, Popelka, Kniha džunglí nebo také Myška Minie. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: astronaut, lokomotiva s vagónky, princezna a princ, auto či Santa Klaus. Ať si vaše dítko užije malování zvonců.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů