Nejstahovanější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zvonky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem zvonky k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka zvonky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zvonky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zvonky - A5            Omalovánka - Zvonky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvonky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, obrázek, Květiny, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, Zvonky, online, pro děti, k vytištění, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Zvonky k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s zvonky je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, pastelové tužky, uhly nebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku zvonky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s zvonky má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peněženku a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, křídy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i zvonky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, druhy sportů nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Minecraft, Lion King, Včelka Mája, Příšerky s.r.o. a nebo Spongebob. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: hasiči, miminko, drak, slon a loď. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s zvonky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů