Nejlepší


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek jukeboxu

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka zvonky k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená zvonky ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka zvonky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zvonky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zvonky - A5            Omalovánka - Zvonky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvonky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Zvonky, pro děti, k vybarvení, online, obrázek, k tisku, ke stažení, Květiny, domalovánky, zdarma, omalovánky, k vytisknutí, obrázky, elektronické omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvonky k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s zvonky je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, tužky, olejové pastely či voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka vskutku mnoho. Obrázek zvonky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s zvonky má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, pastelové tužky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, sporty, druhy ptáků a pochopitelně i zvonky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, rostliny anebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Petr Pan, Požárník Sam, Příběh hraček, Lví hlídka případně Budulínek. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, Popeláři, psi, kočka a astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou zvonců.


Prohledat web


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů