Nejstahovanější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Matouš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem Matouš 1 k vybarvování pro nejmenší děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy evangelia podle Matouše 14:22-33 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Matouš 1 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Matouš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 1 - A5            Omalovánka - Matouš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, Matouš 1, online, k tisku, zdarma, obrázky, Bible a křesťanství, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Matouš 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, voskové tužky, fixy, umělecké tužky a pastelky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Matouš 1 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Matouš 1 má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba tempery, voskové tužky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, sporty, písmenka a pochopitelně i Matouš 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, druhy sportů nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Bugs Bunny, Zhu Zhu Pets, Pocahontas a nebo Chuggington. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stažení jsou: auta, netopýr, mašinka, auto anebo koně. Věříme, že se vám obrázek Matouš 1 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů