Nejstahovanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Matouš 1 k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem Matouš 1 k obarvení pro malé ratolesti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy evangelia podle Matouše 14:22-33 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Matouš 1 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Matouš 1 - A5            Omalovánka - Matouš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vybarvení, obrázek, omalovánky, Matouš 1, omalovánka, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, pro děti, online, dětské obrázky, obrázky, vymalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 1 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Matouš 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tužky, tempery, vodové barvy, pastelky anebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Matouš 1 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Matouš 1 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peněženku nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. tužky, tempery nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i Matouš 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, květiny či různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Mickey mouse, Čaroděj Modromír, Frozen, Prasátko peppa nebo též Princezna a žabák. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna a princ, slon, sněhulák a loď. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Matouš 1.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů