Nejvyhledávanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Matouš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem Matouš 1 k vybarvení pro malá děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy evangelia podle Matouše 14:22-33 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Matouš 1 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 1 - A5            Omalovánka - Matouš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Bible a křesťanství, obrázek, obrázky, pro děti, k vybarvení, k tisku, zdarma, Matouš 1, k vytištění, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Matouš 1 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Matouš 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, zvýrazňovače, uhly, fixy a uhlíky. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Matouš 1 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Matouš 1 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, zvýrazňovače nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, rostliny, pohádkové postavy a pochopitelně i Matouš 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy rostlin a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy U nás na farmě, Angry birds, Asterix a Obelix, Život brouka a Littlest Pet Shop. Je však těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stažení jsou: plachetnice, astronaut, psi, vláček či slon. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka Matouš 1 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů