Výběr obrázků


Obrázek raketoplánu

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Matouš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná Matouš 1 k obarvování pro malé děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy evangelia podle Matouše 14:22-33 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Matouš 1 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Matouš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 1 - A5            Omalovánka - Matouš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, ke stažení, k tisku, Matouš 1, k vytisknutí, Bible a křesťanství, zdarma, pro děti, obrázek, online, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 1 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Matouš 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, propisovací tužky, tempery, pastelové tužky anebo fixy. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Matouš 1 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Matouš 1 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například temperové barvy, propisovací tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, druhy automobilů, čísla a pochopitelně i Matouš 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, dopravní prostředky či zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Teletubbies, Pinocchio, Gormiti a Angelína balerína. Je však nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, čert, kočka, drak případně netopýr. Nechť omalovánka s Matouš 1 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů