Top pět


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Matouš 1 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk s názvem Matouš 1 k obarvení pro malé ratolesti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy evangelia podle Matouše 14:22-33 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Matouš 1 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 1 - A5            Omalovánka - Matouš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, pro děti, omalovánky, ke stáhnutí, Bible a křesťanství, online, obrázky, omalovánka, k tisku, domalovánky, k vytištění, obrázek, Matouš 1, dětské obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Matouš 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, olejové pastely, tužky, pastelky či grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro větší děti opravdu mnoho. Obrázek Matouš 1 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Matouš 1 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, olejové pastely nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, písmena, květiny a pochopitelně i Matouš 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, čísla a různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Šmoulové, Bakugan, Kim Possible, Lego příběh a nebo Méďa Béďa. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tu máme k uložení jsou: kočka, pes, auto, princezna a princ anebo raketa. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Matouš 1 bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů