Nejvyhledávanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Matouš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Matouš 1 k omalování pro menší i větší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy evangelia podle Matouše 14:22-33 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Matouš 1 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 1 - A5            Omalovánka - Matouš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, Matouš 1, pro děti, k tisku, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, obrázek, Bible a křesťanství, k vybarvení, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Matouš 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, fixky, pera, olejové pastely nebo také voskové tužky. Pomůcek na malování je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Omalovánku Matouš 1 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Matouš 1 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, fixky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy jídel, květiny a pochopitelně i Matouš 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy ptáků nebo zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Harry Potter, Popelka, IronMan, Shrek případně Krtek. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, astronaut, princezna a princ, koně anebo houby. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Matouš 1.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů