Top obrázky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Matouš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Matouš 1 k omalování pro malé caparty. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy evangelia podle Matouše 14:22-33 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Matouš 1 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Matouš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 1 - A5            Omalovánka - Matouš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, Matouš 1, k tisku, Bible a křesťanství, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, pro děti, online, obrázek, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Matouš 1 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Matouš 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, uhly, tužky, tempery a vodové barvy. Možností je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku Matouš 1 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Matouš 1 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, elektřinu a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. pastelky, uhly a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i Matouš 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy sportů nebo také zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hot Wheels, Krtek, Jak vycvičit draka, Ledové království a nebo Pixel art. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, auta, astronaut, miminko nebo slon. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Matouš 1.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů