Top obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Matouš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná Matouš 1 ke kreslení pro naše zlatíčka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy evangelia podle Matouše 14:22-33 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Matouš 1 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 1 - A5            Omalovánka - Matouš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, obrázky, Matouš 1, pro děti, Bible a křesťanství, k vytištění, k tisku, k vybarvení, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 1 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Matouš 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, grafitové tužky, tempery, uhly či pera. Možností je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Omalovánku Matouš 1 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Matouš 1 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, grafitové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje a pochopitelně i Matouš 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, různá zvířata nebo také čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Příběh hraček, Madagaskar, Ledové království, Ferda mravenec a Popelka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: slon, lokomotiva, plachetnice, houby případně miminko. Ať si vaše dítko užije malování Matouš 1.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů