Nejlepší


Obrázek psa k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Matouš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Matouš 1 k vybarvování pro nejmenší děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy evangelia podle Matouše 14:22-33 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Matouš 1 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 1 - A5            Omalovánka - Matouš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vytištění, Matouš 1, pro děti, k tisku, ke stažení, zdarma, Bible a křesťanství, k vybarvení, obrázky, obrázek, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Matouš 1 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Matouš 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, pastelové tužky, fixky, pastelky či zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro slečny k dispozici pestrá škála. Omalovánku Matouš 1 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Matouš 1 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro slečny jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, pastelové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, různé sporty a pochopitelně i Matouš 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, písmenka a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Avatar, U nás na farmě, Prasátko peppa případně Roblox. Ty tu však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, auto, princezna a princ, netopýr nebo Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Matouš 1.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů