Nejstahovanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Lukáš 14 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená Lukáš ke kreslení pro chlapečky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Lukášova evangelia 19:1-11 (podle Apoštola Lukáše) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 14 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 14 - A5            Omalovánka - Lukáš 14 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 14 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stáhnutí, Bible a křesťanství, k vytištění, pro děti, online, omalovánky, obrázek, zdarma, Lukáš 14, k vybarvení, vymalovánky, zadarmo, domalovánky, elektronické omalovánky

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek k vybarvení Lukáš 14 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, pastelky, propisovací tužky, křídy a umělecké tužky. Možností je pro dospělé vskutku mnoho. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Lukášem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, čas nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. olejové pastely, pastelky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, květiny, pohádkové postavy a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jídla případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy U nás na farmě, Kniha džunglí, Bambi, IronMan nebo Bugs Bunny. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tady máme ke stažení jsou: houby, princezna, hasiči, plachetnice či lokomotiva s vagónky. Nechť vám omalovánka s Lukášem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů