Nejlepší


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 14 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Lukáš ke kreslení pro nejmenší. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Lukášova evangelia 19:1-11 (podle Apoštola Lukáše) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 14 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 14 - A5            Omalovánka - Lukáš 14 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 14 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k vybarvení, vymalovánky, omalovánky, k tisku, k vytištění, domalovánky, online, pro děti, elektronické omalovánky, obrázky, ke stažení, zdarma, k vytisknutí

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Lukáš 14 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tužky, uhlíky, voskové tužky, pastelky a umělecké tužky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Obrázek Lukáš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, uhlíky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, rostliny, druhy automobilů a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, květiny či zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Pošťák Pat, Méďa Béďa, Na vlásku, Princezna Leonora případně Prasátko peppa. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: Popeláři, lokomotiva, loď, Santa Klaus nebo též princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Lukáš.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů