Top pět


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 14 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená Lukáš ke kreslení pro naše zlatíčka. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Lukášova evangelia 19:1-11 (podle Apoštola Lukáše) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 14 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 14 - A5            Omalovánka - Lukáš 14 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 14 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Lukáš 14, online, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, k tisku, Bible a křesťanství, k vytištění, pro děti, zdarma, obrázky, k vybarvení

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Lukáš 14 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, olejové pastely, tužky a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Lukáš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, čas a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, vodové barvy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, dopravní prostředky, zvířata a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, zaměstnání nebo též písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Mimoni, Želvy Ninja, Anna a Elsa, Zvonilka a nebo Kuře Calimero. Je však náročné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, koně, astronaut, sněhulák a lokomotiva. Užijte si omalovánku Lukáše, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů