Doporučené


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Obrázek skůtru k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Lukáš 14 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená Lukáš k vybarvení pro kluky i holky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Lukášova evangelia 19:1-11 (podle Apoštola Lukáše) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 14 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 14 - A5            Omalovánka - Lukáš 14 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 14 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, Bible a křesťanství, k vytištění, pro děti, k vybarvení, obrázek, k tisku, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, Lukáš 14

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Lukáš 14 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, fixky, křídy, pera a nebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Lukáš lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Lukášem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. tužky, fixky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířátka, písmena a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, květiny případně písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Zootropolis, Tom a Jerry, Pinocchio, Madagaskar či Požárník Sam. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: drak, mašinka, auto, traktor a loď. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Lukáše bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů