Výběr omalovánek


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Lukáš 14 k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Lukáš k obarvení pro prcky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Lukášova evangelia 19:1-11 (podle Apoštola Lukáše) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 14 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 14 - A5            Omalovánka - Lukáš 14 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 14 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Lukáš 14, ke stažení, Bible a křesťanství, pro děti, obrázek, obrázky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, omalovánky, omalovánka, vymalovánky, zdarma, zadarmo, k tisku

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Lukáš 14 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, propisovací tužky, akrylové barvy, zvýrazňovače či vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro dívky k dispozici široká škála. Omalovánku Lukáš lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Lukášem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. pera, propisovací tužky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, různé sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, hudební nástroje a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Indiana Jones, Myška Minie, Lego a Avatar. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme k uložení jsou: psi, mašinka, draci, hasiči anebo drak. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Lukášem líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů