Top obrázky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 14 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Lukáš ke kreslení pro větší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Lukášova evangelia 19:1-11 (podle Apoštola Lukáše) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 14 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 14 - A5            Omalovánka - Lukáš 14 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 14 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, Bible a křesťanství, zadarmo, elektronické omalovánky, pro děti, Lukáš 14, k vybarvení, omalovánka, k vytištění, obrázek, domalovánky, obrázky, zdarma, k tisku

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Lukáš 14 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, vodové barvy, pera, křídy anebo fixy. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici široká škála. Omalovánku Lukáš lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Lukášem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. propisovací tužky, vodové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů případně květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Bratz panenky, IronMan, Bezzubka a Power Strangers. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, drak, sněhulák, liška nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Lukášem.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů