Nejoblíbenější


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 14 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Lukáš k omalování pro školáky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Lukášova evangelia 19:1-11 (podle Apoštola Lukáše) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 14 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 14 - A5            Omalovánka - Lukáš 14 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 14 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, online, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, zdarma, k vytištění, k tisku, Bible a křesťanství, Lukáš 14, pro děti

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Lukáš 14 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, křídy, umělecké tužky, voskové tužky a tempery. Potřeb na malování je pro kluky i holky k dispozici celá škála. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze anebo počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pera, křídy či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, písmena, druhy jídel a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, písmenka nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Fortnite, Sněhurka, My little pony, Avengers anebo Harry Potter. Je však velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: auto, pes, psi, lokomotiva případně Popeláři. Ať omalovánka Lukáš přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů