Nej omalovánky


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 14 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená Lukáš k obarvování pro kluky a holky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Lukášova evangelia 19:1-11 (podle Apoštola Lukáše) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 14 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Lukáš 14 - A5            Omalovánka - Lukáš 14 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 14 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vytisknutí, obrázek, Bible a křesťanství, zdarma, k vybarvení, Lukáš 14, k vytištění, k tisku, online, pro děti

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Lukáš 14 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, fixky, voskové tužky, voskovky anebo uhly. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, zrak dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, fixky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, čísla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, různé sporty nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Superman, Kuře Calimero, Tom a Jerry, Pixel art případně Rio. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, astronaut, plachetnice, princezna nebo též princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Lukáš.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů