Nej omalovánky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 14 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Lukáš k obarvování pro školáky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Lukášova evangelia 19:1-11 (podle Apoštola Lukáše) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 14 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 14 - A5            Omalovánka - Lukáš 14 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 14 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, zdarma, Bible a křesťanství, pro děti, online, k vytištění, Lukáš 14, obrázek, k tisku, k vybarvení, ke stažení

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Lukáš 14 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, olejové pastely, pastelové tužky či vodové barvy. Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici celá škála. Obrázek Lukáš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například umělecké tužky, grafitové tužky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání lidí, dopravní prostředky a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, druhy sportů a různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Astroboy, Kamarád Timmy, Aladin, pes Pluto a Scooby Doo. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, astronaut, lokomotiva s vagónky, slon anebo auta. Ať si vaše dítko užije malování Lukáše.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů