Top obrázky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Lukáš 14 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem Lukáš k obarvení pro slečny. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Lukášova evangelia 19:1-11 (podle Apoštola Lukáše) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 14 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 14 - A5            Omalovánka - Lukáš 14 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 14 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, Lukáš 14, vymalovánky, domalovánky, k vytištění, obrázky, zadarmo, dětské obrázky, omalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, zdarma, omalovánka, ke stáhnutí

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Lukáš 14 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, voskové tužky, křídy, fixky nebo také umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek Lukáš lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Lukášem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, voskové tužky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, zaměstnání a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Superman, Pošťák Pat, Scooby Doo, Bolt – pes pro každý případ nebo též Superčarodějnice. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, pes, houby, lokomotiva s vagónky a koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Lukášem líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů