Nej omalovánky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kufr zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná kufr k obarvení pro ženy. Omalovánka kufr je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kufr - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kufr - A5            Omalovánka - Kufr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kufr patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, domalovánky, zadarmo, vymalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, zdarma, omalovánky, obrázky, ke stažení, online, omalovánka, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kufr k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kufrem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, tužky, zvýrazňovače, fixy a olejové pastely. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kufr lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s kufrem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, tužky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmenka, zvířata a pochopitelně i kufr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, hudební nástroje a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Peter Pan, princezna Sofie, Zvonilka, Equestria Girls nebo Lego příběh. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, astronaut, traktor, princezna nebo také auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kufr.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů