Nej omalovánky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka vojenské vozidlo k vytisknutí

Omalovánka označená vojenské vozidlo ke kreslení pro školáky. Zajímavá vojenská technika z 2. světové války. Vozidlo nazvané Half track nebo polopásový obrněný transportér. Tato omalovánka k vytisknutí je pro kluky. Omalovánka vojenské vozidlo je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vojenské vozidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vojenské vozidlo - A5            Omalovánka - Vojenské vozidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vojenské vozidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, ke stáhnutí, pro děti, zadarmo, domalovánky, Vojenské vozidlo, omalovánka, Dopravní prostředky, omalovánky, elektronické omalovánky, online, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Vojenské vozidlo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s vojenským vozidlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako křídy, akrylové barvy, pera, vodové barvy nebo též voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Obrázek vojenské vozidlo lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s vojenským vozidlem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, zrak dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba křídy, akrylové barvy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů, zvířata a pochopitelně i vojenské vozidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, druhy ptáků nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Avatar, Fifi z Květíkova, H2O: Stačí přidat vodu, Pinocchio případně Bakugan. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holky které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, auta, hasiči, dinosauři nebo také čert. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku vojenské vozidlo.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů