Nejhledanější


Omalovánka tenistky

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vojenské vozidlo zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem vojenské vozidlo k omalování pro malé caparty. Zajímavá vojenská technika z 2. světové války. Vozidlo nazvané Half track nebo polopásový obrněný transportér. Tato omalovánka k vytisknutí je pro kluky. Omalovánka vojenské vozidlo je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vojenské vozidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vojenské vozidlo - A5            Omalovánka - Vojenské vozidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vojenské vozidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, k tisku, pro děti, k vybarvení, obrázek, online, obrázky, k vytisknutí, Dopravní prostředky, k vytištění, Vojenské vozidlo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Vojenské vozidlo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s vojenským vozidlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, propisovací tužky, fixky, křídy a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku vojenské vozidlo lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vojenským vozidlem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, oči dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, propisovací tužky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, hudební nástroje, květiny a pochopitelně i vojenské vozidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Kačer Donald, My little pony, U nás na farmě, Krteček případně Krtek. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stažení jsou: piráti, psi, liška, lokomotiva s vagónky a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování vojenského vozidla.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů