Nejlepší


Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka vojenské vozidlo k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem vojenské vozidlo ke kreslení pro školáky. Zajímavá vojenská technika z 2. světové války. Vozidlo nazvané Half track nebo polopásový obrněný transportér. Tato omalovánka k vytisknutí je pro kluky. Omalovánka vojenské vozidlo je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vojenské vozidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vojenské vozidlo - A5            Omalovánka - Vojenské vozidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vojenské vozidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, domalovánky, k vytištění, k tisku, omalovánky, ke stažení, zadarmo, Dopravní prostředky, Vojenské vozidlo, obrázek, dětské obrázky, ke stáhnutí, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Vojenské vozidlo k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s vojenským vozidlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, křídy, propisovací tužky, akrylové barvy či umělecké tužky. Možností je dnes pro maminky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku vojenské vozidlo lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s vojenským vozidlem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. uhly, křídy nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, čísla a pochopitelně i vojenské vozidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, jednotlivá zvířata a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Ice Age, Bambi, Dragon Ball Z, Mickey mouse případně Máša a medvěd. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, princezna, loď, psi a Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou vojenského vozidla.


Prohledat web


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů