Nej omalovánky


Obrázek slepice k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vojenské vozidlo zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná vojenské vozidlo k vybarvení pro chlapce. Zajímavá vojenská technika z 2. světové války. Vozidlo nazvané Half track nebo polopásový obrněný transportér. Tato omalovánka k vytisknutí je pro kluky. Omalovánka vojenské vozidlo je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vojenské vozidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Vojenské vozidlo - A5            Omalovánka - Vojenské vozidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vojenské vozidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Vojenské vozidlo, Dopravní prostředky, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, obrázek, k tisku, online, zdarma, ke stažení, k vytištění, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Vojenské vozidlo k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s vojenským vozidlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, akrylové barvy, pastelové tužky, voskovky nebo také uhlíky. Možností je pro chlapečky k dispozici ohromné množství. Obrázek vojenské vozidlo lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s vojenským vozidlem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii či peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pera, akrylové barvy nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i vojenské vozidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, písmena případně druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Ledové království, Hledá se Dory, Bořek stavitel, Hannah Montana či Pinocchio. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stažení jsou: netopýr, lokomotiva, hasiči, draci anebo plachetnice. Ať si vaše dítko užije malování vojenského vozidla.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů