Výběr omalovánek


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vojenské vozidlo k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná vojenské vozidlo k obarvení pro holky. Zajímavá vojenská technika z 2. světové války. Vozidlo nazvané Half track nebo polopásový obrněný transportér. Tato omalovánka k vytisknutí je pro kluky. Omalovánka vojenské vozidlo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vojenské vozidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vojenské vozidlo - A5            Omalovánka - Vojenské vozidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vojenské vozidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, omalovánky, ke stažení, obrázky, elektronické omalovánky, Vojenské vozidlo, k vytisknutí, online, ke stáhnutí, k vytištění, Dopravní prostředky, omalovánka, zdarma, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Vojenské vozidlo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s vojenským vozidlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskové tužky, vodové barvy, fixky případně zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro holčičky k dispozici dlouhá řada. Obrázek vojenské vozidlo lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s vojenským vozidlem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, voskové tužky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, lidské profese, kytky a pochopitelně i vojenské vozidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, různá zvířátka a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Teletubbies, Frozen, Shimmer a Shine, princezna Sofie a Toy Story. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stažení jsou: princezna, slon, kočka, houby nebo též Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou vojenského vozidla.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů