Doporučené


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka vojenské vozidlo zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná vojenské vozidlo k vybarvování pro předškoláky. Zajímavá vojenská technika z 2. světové války. Vozidlo nazvané Half track nebo polopásový obrněný transportér. Tato omalovánka k vytisknutí je pro kluky. Omalovánka vojenské vozidlo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vojenské vozidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vojenské vozidlo - A5            Omalovánka - Vojenské vozidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vojenské vozidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Vojenské vozidlo, pro děti, zdarma, obrázek, k vybarvení, ke stažení, Dopravní prostředky, online, k tisku, obrázky, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Vojenské vozidlo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s vojenským vozidlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhlíky, fixky, pastelky či voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku vojenské vozidlo lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s vojenským vozidlem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, uhlíky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i vojenské vozidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, zvířátka nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Zootropolis, Peter Pan, Duhová nevěsta, Myška Minie anebo Tom a Jerry. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: mašinka, kočka, astronaut, slon a pes. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou vojenské vozidlo.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů