Nejvyhledávanější


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka observatoř k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem observatoř k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka observatoř je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Observatoř - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Observatoř - A5            Omalovánka - Observatoř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Observatoř patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Budovy, k vybarvení, obrázek, pro děti, obrázky, k vytištění, k tisku, online, zdarma, Observatoř, ke stažení, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Observatoř k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s observatoří je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, křídy, temperové barvy, zvýrazňovače a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku observatoř lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s observatoří má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. fixky, křídy či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, písmena a pochopitelně i observatoř :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Barbie, Bezzubka, Asterix a Obelix a Ferda mravenec. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: dinosauři, astronaut, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky nebo též čert. Ať si vaše dítě užije obrázek observatoře.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů