Nej pět


Obrázek jukeboxu

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka observatoř k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem observatoř ke kreslení pro nejmenší. Omalovánka observatoř je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Observatoř - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Observatoř - A5            Omalovánka - Observatoř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Observatoř patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Budovy, k vytisknutí, online, pro děti, obrázek, obrázky, k tisku, k vytištění, k vybarvení, Observatoř, ke stažení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Observatoř k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s observatoří je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, umělecké tužky, fixky, křídy a voskovky. Pomůcek na malování je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku observatoř lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s observatoří má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, umělecké tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, různé sporty, písmena a pochopitelně i observatoř :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků případně písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Rumcajs, Lego příběh, Superman, Aladin a Křemílek a Vochomůrka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: draci, sněhulák, kočka, astronaut nebo také dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou observatoř.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů