Doporučujeme


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka observatoř zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem observatoř k vybarvování pro kluky. Omalovánka observatoř je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Observatoř - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Observatoř - A5            Omalovánka - Observatoř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Observatoř patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vybarvení, obrázek, omalovánka, k vytištění, Observatoř, online, domalovánky, Budovy, k vytisknutí, zadarmo, obrázky, ke stažení, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Observatoř k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s observatoří je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pastelky, propisovací tužky, křídy nebo též umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro ženy k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku observatoř lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s observatoří má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, pastelky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i observatoř :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, pohádkové postavy a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy H2O: Stačí přidat vodu, Lion King, Jonas Brothers, Spiderman a Hot Wheels. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, kočka, princezna či princezna a princ. Nechť vám omalovánka s observatoří přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů