Výběr obrázků


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka observatoř k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem observatoř k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka observatoř je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Observatoř - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Observatoř - A5            Omalovánka - Observatoř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Observatoř patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: vymalovánky, obrázky, Budovy, zdarma, zadarmo, k vytištění, omalovánka, obrázek, ke stáhnutí, k tisku, pro děti, dětské obrázky, domalovánky, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Observatoř k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s observatoří je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, křídy, pera a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro dívky k dispozici široká škála. Obrázek observatoř lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s observatoří má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, pastelky či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i observatoř :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, druhy sportů a nebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Minecraft, Tarzan, Plants vs. Zombies, Mašinka Tomáš a Želvy Ninja. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které zde máme k uložení jsou: draci, drak, hasiči, princezna a princ a princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku observatoř.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů