Výběr omalovánek


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka observatoř k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná observatoř k obarvování pro dívky. Omalovánka observatoř je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Observatoř - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Observatoř - A5            Omalovánka - Observatoř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Observatoř patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: domalovánky, zdarma, obrázky, elektronické omalovánky, pro děti, ke stažení, vymalovánky, obrázek, omalovánka, k tisku, Budovy, online, omalovánky, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Observatoř k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s observatoří je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, uhlíky, voskové tužky, fixky nebo též propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku observatoř lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s observatoří má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, uhlíky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, květiny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i observatoř :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, kytky a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Šmoulové, Pan Včelka, pes Pluto, Příšerky s.r.o. nebo Power Strangers. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, plachetnice, astronaut, loď případně kočka. Užijte si omalovánku observatoře, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů