Top obrázky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka observatoř k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená observatoř k vybarvování pro malé děti. Omalovánka observatoř je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Observatoř - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Observatoř - A5            Omalovánka - Observatoř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Observatoř patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Observatoř, zdarma, Budovy, k tisku, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, online, k vytisknutí, pro děti, obrázky, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Observatoř k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s observatoří je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, tužky, pastelové tužky, fixy anebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Obrázek observatoř lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s observatoří má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. tempery, tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, písmenka a pochopitelně i observatoř :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek nebo též zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kim Possible, Mickey mouse, Roblox, Lví král a Hledá se Dory. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, Santa Klaus, plachetnice, drak nebo čert. Nechť vám omalovánka s observatoří přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů