Nejvyhledávanější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka knížka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem knížka k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka knížka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Knížka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Knížka - A5            Omalovánka - Knížka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Knížka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, dětské obrázky, obrázek, Knížka, k vytisknutí, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, domalovánky, pro děti, zadarmo, vymalovánky, omalovánka, obrázky, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Knížka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s knížkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, fixky, fixy, olejové pastely a nebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku knížka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s knížkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tempery, fixky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i knížku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různá zvířata nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Myška Minie, Kamarád Timmy, Equestria Girls, Krteček a Příšerky s.r.o.. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, sněhulák, kočka, slon anebo koně. Užijte si omalovánku knížky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů