Nejstahovanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tygr k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná tygr k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka tygr je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tygr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Tygr - A5            Omalovánka - Tygr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tygr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, domalovánky, pro děti, vymalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, obrázek, Tygr, obrázky, omalovánka, ke stáhnutí, ke stažení, omalovánky, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tygr k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s tygrem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, křídy, zvýrazňovače, propisovací tužky anebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro prcky k dispozici celá škála. Obrázek tygr lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s tygrem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro prcky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, křídy nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, druhy automobilů a pochopitelně i tygra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, různé sporty a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Ben 10, 101 dalmatinů, Petr Pan a Bugs Bunny. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ženy které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, mašinka, koně, loď nebo také auta. Ať si vaše dítko užije malování tygra.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů