Top omalovánky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka tygr k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná tygr k omalování pro chlapce. Omalovánka tygr je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tygr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tygr - A5            Omalovánka - Tygr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tygr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, obrázky, k vybarvení, vymalovánky, k vytisknutí, domalovánky, Zvířata, omalovánka, dětské obrázky, omalovánky, obrázek, zdarma, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tygr k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s tygrem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelové tužky, pera, křídy a olejové pastely. Možností je pro ženy k dispozici široká škála. Omalovánku tygr lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s tygrem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tempery, pastelové tužky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i tygra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, různé sporty a nebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Locika, Chuggington, Batman, Kačer Donald nebo Power Rangers. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stažení jsou: piráti, miminko, auta, liška a plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tygr.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů