Nejoblíbenější


Omalovánka tenistky

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tygr k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná tygr k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka tygr je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tygr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tygr - A5            Omalovánka - Tygr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tygr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, zadarmo, k vytisknutí, omalovánky, obrázky, online, k vytištění, k vybarvení, elektronické omalovánky, ke stažení, omalovánka, pro děti, ke stáhnutí, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tygr k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s tygrem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tempery, pastelové tužky, umělecké tužky či vodové barvy. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku tygr lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s tygrem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například akrylové barvy, tempery nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání lidí, rostliny a pochopitelně i tygra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, čísla a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Pocahontas, Prasátko peppa, Život brouka a Kuře Calimero. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, mašinka, pes, dinosauři a nebo raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem tygr.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů