Nejoblíbenější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tygr k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná tygr ke kreslení pro malé děti. Omalovánka tygr je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tygr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Tygr - A5            Omalovánka - Tygr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tygr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, k tisku, obrázek, Zvířata, pro děti, k vybarvení, Tygr, obrázky, k vytištění, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tygr k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s tygrem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, pera, tempery případně uhlíky. Pomůcek na malování je pro holčičky fakt mnoho Obrázek tygr lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s tygrem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, fixky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, lidské profese a pochopitelně i tygra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, hudební nástroje a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Spiderman, Peter Pan, Toy Story, Teletubbies nebo též princezna Sofie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, auto, slon, netopýr a sněhulák. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s tygrem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů