Top omalovánky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka tygr k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná tygr k omalování pro dospělé. Omalovánka tygr je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tygr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tygr - A5            Omalovánka - Tygr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tygr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, online, obrázek, k vytištění, ke stažení, obrázky, Tygr, Zvířata, pro děti, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tygr k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s tygrem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, uhlíky, pastelové tužky a fixy. Pomůcek na malování je pro tatínky vskutku mnoho. Omalovánku tygr lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s tygrem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči nebo počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, umělecké tužky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, hudební nástroje, sporty a pochopitelně i tygra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, písmena a různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Ninjago, Bugs Bunny, Flintstoneovi, Grinch nebo Power Strangers. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: pes, piráti, loď, dinosauři nebo též mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou tygr.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů