Top omalovánky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tygr k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem tygr ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka tygr je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tygr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tygr - A5            Omalovánka - Tygr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tygr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, Tygr, obrázek, k vybarvení, k tisku, obrázky, Zvířata, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tygr k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s tygrem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhly, propisovací tužky, grafitové tužky, olejové pastely případně akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro menší i větší děti vskutku mnoho. Obrázek tygr lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s tygrem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. uhly, propisovací tužky či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin, zvířátka a pochopitelně i tygra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Budulínek, Ninjago, Kačer Donald, Kamarád Timmy a Doba ledová. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, auta, slon, mašinka a nebo draci. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s tygrem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů