Nejlepší


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka tygr k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem tygr k omalování pro předškoláky. Omalovánka tygr je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tygr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tygr - A5            Omalovánka - Tygr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tygr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, online, k tisku, k vybarvení, Tygr, ke stažení, obrázek, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tygr k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s tygrem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, pera, uhly, tempery anebo akrylové barvy. Potřeb na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku tygr lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s tygrem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba voskovky, pera a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, druhy automobilů a pochopitelně i tygra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, písmenka a čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bob a Bobek, Lego příběh, Locika, Astroboy a Zootropolis. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: plachetnice, lokomotiva s vagónky, drak, astronaut či Santa Klaus. Nechť omalovánka s tygrem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů