Nej obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tygr k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pojmenovaná tygr k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka tygr je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tygr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tygr - A5            Omalovánka - Tygr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tygr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, pro děti, Tygr, ke stažení, obrázky, k vybarvení, online, zdarma, obrázek, k vytisknutí, Zvířata, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tygr k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s tygrem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, voskové tužky, vodové barvy, umělecké tužky a propisovací tužky. Možností je dnes pro naše ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku tygr lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s tygrem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například akrylové barvy, voskové tužky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i tygra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, květiny anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Hledá se Dory, Lion King, Princezna a žabák, Včelka Mája či Zvonilka. Je však hodně nákladné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, čert, miminko, hasiči a mašinka. Věříme, že se vám obrázek tygra bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů