Výběr omalovánek


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tygr k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná tygr k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka tygr je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tygr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tygr - A5            Omalovánka - Tygr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tygr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Tygr, k tisku, zdarma, obrázek, k vytištění, k vybarvení, obrázky, Zvířata, ke stažení, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tygr k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s tygrem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, voskové tužky, olejové pastely, akrylové barvy anebo vodové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku tygr lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s tygrem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, voskové tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, písmena, rostliny a pochopitelně i tygra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, květiny či lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Lion King, Avengers, IronMan a nebo Furby. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: koně, princezna, draci, miminko nebo též vláček. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem tygr.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů