Nejhledanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tygr k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená tygr ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka tygr je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tygr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Tygr - A5            Omalovánka - Tygr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tygr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, online, ke stažení, zdarma, k tisku, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, Tygr, pro děti, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tygr k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s tygrem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, voskové tužky, akrylové barvy, pastelky či temperové barvy. Potřeb na malování je pro předškoláky fakt mnoho Omalovánku tygr lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s tygrem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, peněženku nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, voskové tužky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, květiny a pochopitelně i tygra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Roblox, Equestria Girls, Krtek nebo také Anna a Elsa. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, houby, loď, pes nebo též Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou tygra.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů