Top pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ostružina k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem ostružina k vybarvování pro malé děti. Omalovánka ostružina je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ostružina - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ostružina - A5            Omalovánka - Ostružina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostružina patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, obrázek, Ovoce, obrázky, k vybarvení, zdarma, k tisku, pro děti, Ostružina, online, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ostružina k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s ostružinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, křídy, uhly, pera nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek ostružina lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ostružinou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pastelky, křídy případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, písmenka, písmena a pochopitelně i ostružinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různá zvířátka nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Včelka Mája, Monster high, panenka Winx, Bugs Bunny a Equestria Girls. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, lokomotiva s vagónky, drak, koně a princezna a princ. Ať si vaše dítě užije omalovánku ostružiny.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů