Nejhledanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ostružina k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem ostružina k obarvení pro nejmenší. Omalovánka ostružina je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ostružina - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ostružina - A5            Omalovánka - Ostružina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostružina patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stáhnutí, omalovánka, domalovánky, pro děti, Ovoce, elektronické omalovánky, omalovánky, ke stažení, zadarmo, vymalovánky, dětské obrázky, k vybarvení, Ostružina, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ostružina k vytištění pro děti

Omalovánka s ostružinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, vodové barvy, grafitové tužky, umělecké tužky a voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici ohromující množství. Obrázek ostružina lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ostružinou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, dětské oči nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. temperové barvy, vodové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, lidské profese, písmena a pochopitelně i ostružinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, různé sporty nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Simpsonovi, Zootropolis, IronMan, Brawl stars nebo také Mašinka Tomáš. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které zde máme k uložení jsou: mašinka, psi, princezna, piráti či čert. Věříme, že se vám obrázek ostružiny bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů