Nejlepší


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ostružina k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená ostružina k omalování pro tatínky. Omalovánka ostružina je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ostružina - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ostružina - A5            Omalovánka - Ostružina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostružina patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stáhnutí, vymalovánky, online, omalovánky, zadarmo, pro děti, domalovánky, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázek, Ostružina, Ovoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ostružina k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s ostružinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, propisovací tužky, pastelky, umělecké tužky a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro ženy fakt mnoho Omalovánku ostružina lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s ostružinou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, dětské oči nebo čas. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, propisovací tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků, čísla a pochopitelně i ostružinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, jídla anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Star Wars, Naruto, Včelka Mája, Princezna a žabák nebo Elena z Avaloru. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Popeláři, koně, sněhulák, čert a loď. Ať omalovánka ostružina přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů