Nej obrázky


Obrázek slepice k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ostružina k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná ostružina k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka ostružina je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ostružina - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ostružina - A5            Omalovánka - Ostružina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostružina patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, k vybarvení, zdarma, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, online, k tisku, Ovoce, Ostružina, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ostružina k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ostružinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tempery, umělecké tužky, fixy nebo fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici celá škála. Obrázek ostružina lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ostružinou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, počítač nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, tempery a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, květiny, lidské profese a pochopitelně i ostružinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Locika, Lion King, Ninjago, Tlapková patrola nebo také Bořek stavitel. Ty tu ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, kočka, dinosauři, draci či drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ostružiny.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů