Nejstahovanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka ostružina k vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná ostružina ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka ostružina je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ostružina - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ostružina - A5            Omalovánka - Ostružina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostružina patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, obrázek, k vytištění, Ostružina, Ovoce, k tisku, zdarma, obrázky, online, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ostružina k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ostružinou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, akrylové barvy, uhlíky, pastelové tužky případně fixy. Kreslících potřeb je dnes pro starší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku ostružina lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s ostružinou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro starší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, akrylové barvy nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ostružinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zaměstnání lidí nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Doba ledová, Kačer Donald, Pejsek a kočička a nebo Máša a medvěd. Je však nákladné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stažení jsou: slon, raketa, kočka, čert či astronaut. Ať omalovánka ostružina přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů