Výběr omalovánek


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ostružina k vytisknutí

Omalovánka s názvem ostružina k vybarvování pro malé děti. Omalovánka ostružina je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ostružina - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Ostružina - A5            Omalovánka - Ostružina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostružina patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Ostružina, online, Ovoce, zdarma, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázek, obrázky, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ostružina k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s ostružinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, grafitové tužky, fixy, uhly a nebo uhlíky. Možností je pro holčičky i chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku ostružina lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ostružinou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. tempery, grafitové tužky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, zaměstnání a pochopitelně i ostružinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, druhy sportů nebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Tarzan, Království lesních strážců, Mašinka Tomáš, Bratz panenky případně Hannah Montana. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, Santa Klaus, auto, kočka nebo též auta. Užijte si omalovánku ostružiny, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů