Nejlepší


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ostružina k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná ostružina k obarvování pro slečny. Omalovánka ostružina je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ostružina - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Ostružina - A5            Omalovánka - Ostružina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostružina patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánka, pro děti, Ovoce, omalovánky, k vybarvení, zadarmo, zdarma, obrázky, dětské obrázky, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vytištění, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ostružina k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ostružinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, vodové barvy, tužky, zvýrazňovače nebo též křídy. Pomůcek na malování je pro holčičky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku ostružina lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ostružinou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, vodové barvy nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, lidské profese, druhy automobilů a pochopitelně i ostružinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Hledá se Dory, Lego friends, Harry Potter, Prasátko peppa či Medvídek Pú. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, astronaut, Santa Klaus, princezna a raketa. Užijte si omalovánku ostružiny, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů