Top omalovánky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka ostružina k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná ostružina k vybarvování pro děti. Omalovánka ostružina je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ostružina - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ostružina - A5            Omalovánka - Ostružina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostružina patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Ostružina, online, obrázek, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, k vytištění, Ovoce, k tisku, pro děti, obrázky, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ostružina k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s ostružinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhlíky, umělecké tužky, uhly případně pera. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici ohromné množství. Obrázek ostružina lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ostružinou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. propisovací tužky, uhlíky nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, zaměstnání, různá zvířátka a pochopitelně i ostružinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, zaměstnání lidí nebo též různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Avengers, Červená Karkulka, Lego, Hello Kitty a Simpsonovi. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, slon, koně, dinosauři a nebo mašinka. Nechť omalovánka s ostružinou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů