Nejvyhledávanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ostružina k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem ostružina k omalování pro ratolesti. Omalovánka ostružina je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ostružina - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ostružina - A5            Omalovánka - Ostružina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostružina patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, Ovoce, zdarma, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, online, k tisku, pro děti, k vybarvení, Ostružina, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ostružina k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s ostružinou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskovky, voskové tužky, zvýrazňovače a grafitové tužky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek ostružina lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ostružinou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, voskovky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i ostružinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, zaměstnání nebo také zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Power Strangers, Příšerky s.r.o., U nás na farmě nebo též Locika. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: čert, lokomotiva s vagónky, drak, raketa a auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ostružina.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů