Top pět


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ostružina k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná ostružina k vybarvování pro větší děti. Omalovánka ostružina je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ostružina - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ostružina - A5            Omalovánka - Ostružina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostružina patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, dětské obrázky, zadarmo, obrázky, omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánka, k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, zdarma, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ostružina k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ostružinou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, umělecké tužky, vodové barvy, pera nebo fixky. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti fakt mnoho Omalovánku ostružina lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s ostružinou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelové tužky, umělecké tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i ostružinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, sporty nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Toy Story, Avengers, Pinocchio, Mašinka Tomáš nebo též Hot Wheels. Je ale těžké je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auta, astronaut, houby či princezna. Ať vám omalovánka ostružina přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů