Nej omalovánky


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ostružina k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem ostružina k vybarvování pro děti. Omalovánka ostružina je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ostružina - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ostružina - A5            Omalovánka - Ostružina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostružina patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, online, obrázky, dětské obrázky, Ovoce, domalovánky, zdarma, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Ostružina k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s ostružinou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, temperové barvy, akrylové barvy, tužky nebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici široká škála. Obrázek ostružina lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ostružinou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například tempery, temperové barvy nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i ostružinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, květiny anebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Lego, Bakugan, Bořek stavitel a nebo Hannah Montana. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ženy které tu máme k uložení jsou: draci, miminko, princezna, Santa Klaus a princezna. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka ostružiny bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů