Nejlepší


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vánoční strom zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem vánoční strom k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka vánoční strom je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční strom - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční strom - A5            Omalovánka - Vánoční strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční strom patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, k tisku, Vánoční strom, Vánoce, obrázky, pro děti, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytisknutí, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční strom k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s vánočním stromem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, pastelové tužky, vodové barvy, uhlíky či pera. Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku vánoční strom lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s vánočním stromem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například křídy, pastelové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, různé kytky, postavy z pohádek a pochopitelně i vánoční strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, druhy sportů a druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Kuře Calimero, Ledové království, Křemílek a Vochomůrka, pes Pluto nebo též Šmoulové. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: liška, draci, mašinka, hasiči nebo také vláček. Nechť vám omalovánka s vánočním stromem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů