Výběr obrázků


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka vánoční strom zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem vánoční strom k vybarvování pro děti. Omalovánka vánoční strom je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční strom - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční strom - A5            Omalovánka - Vánoční strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční strom patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stáhnutí, vymalovánky, pro děti, domalovánky, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, omalovánka, Vánoční strom, k tisku, zdarma, obrázek, omalovánky, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Vánoční strom k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s vánočním stromem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, zvýrazňovače, vodové barvy případně tempery. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek vánoční strom lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s vánočním stromem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, pastelové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, čísla, pohádkové postavy a pochopitelně i vánoční strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, lidské profese a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ben 10, Hledá se Dory, Včelka Mája, Kouzelná beruška a černý kocour a Pan Včelka. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které tu máme k uložení jsou: vláček, traktor, princezna, sněhulák a slon. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku vánoční strom.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů