Nejhledanější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vánoční strom zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem vánoční strom k obarvování pro děti. Omalovánka vánoční strom je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční strom - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční strom - A5            Omalovánka - Vánoční strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční strom patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, k vytištění, Vánoční strom, ke stažení, obrázky, k tisku, Vánoce, zdarma, k vybarvení, obrázek, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční strom k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, tužky, pastelky, umělecké tužky anebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku vánoční strom lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s vánočním stromem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, peníze a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, druhy ptáků, květiny a pochopitelně i vánoční strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, dopravní prostředky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Superčarodějnice, Bob a Bobek, U nás na farmě, Máša a medvěd a nebo Roblox. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, loď, astronaut, traktor a piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vánoční strom.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů