Top obrázky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vánoční strom zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná vánoční strom k omalování pro kluky a holky. Omalovánka vánoční strom je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vánoční strom - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Vánoční strom - A5            Omalovánka - Vánoční strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční strom patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, obrázek, k vytištění, k tisku, zdarma, ke stažení, Vánoce, obrázky, online, k vytisknutí, Vánoční strom

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční strom k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, voskovky, grafitové tužky, zvýrazňovače nebo též voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka fakt mnoho Obrázek vánoční strom lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s vánočním stromem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například tužky, voskovky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i vánoční strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, různé sporty nebo také lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Mimoni, Kačer Donald, Červená Karkulka, Peter Pan či Panenka Barbie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, astronaut, plachetnice, Santa Klaus nebo netopýr. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka vánočního stromu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů