Nejoblíbenější


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka vánoční strom zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem vánoční strom k obarvení pro holky i kluky. Omalovánka vánoční strom je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční strom - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vánoční strom - A5            Omalovánka - Vánoční strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční strom patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, Vánoční strom, k tisku, Vánoce, k vytištění, ke stažení, zdarma, obrázek, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční strom k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s vánočním stromem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, propisovací tužky, temperové barvy, vodové barvy nebo voskové tužky. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek vánoční strom lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s vánočním stromem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, propisovací tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i vánoční strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, sporty a nebo květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Bob a Bobek, My little pony, Pan Včelka a Princezna a žabák. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, piráti, princezna, sněhulák nebo také pes. Nechť omalovánka s vánočním stromem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů