Top pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek skůtru k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vánoční strom zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem vánoční strom k omalování pro malé caparty. Omalovánka vánoční strom je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční strom - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční strom - A5            Omalovánka - Vánoční strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční strom patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, Vánoce, Vánoční strom, obrázek, pro děti, ke stažení, k vytištění, obrázky, k vybarvení, online, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Vánoční strom k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s vánočním stromem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, uhly, křídy, uhlíky a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku vánoční strom lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s vánočním stromem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, počítač nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba fixky, uhly případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i vánoční strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, jídla a nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Avengers, Superčarodějnice, Locika, Hot Wheels nebo také Pixel art. Je ale nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, piráti, astronaut, slon anebo auta. Nechť omalovánka s vánočním stromem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů