Nejstahovanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vánoční strom zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem vánoční strom k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka vánoční strom je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční strom - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční strom - A5            Omalovánka - Vánoční strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční strom patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Vánoce, pro děti, obrázky, k vytištění, k tisku, zdarma, obrázek, k vybarvení, Vánoční strom, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční strom k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s vánočním stromem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, vodové barvy, křídy, voskovky nebo temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku vánoční strom lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vánočním stromem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, vodové barvy a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i vánoční strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, rostliny případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Angry birds, Lví král, panenka Winx, Hot Wheels nebo také Blesk McQueen. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, Santa Klaus, čert, princezna či auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou vánoční strom.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů