Výběr omalovánek


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka mapa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem mapa k omalování pro nejmenší děti. Obrázek mapy ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka mapy světa pro malé cestovatele. Omalovánka mapa je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mapa - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mapa - A5            Omalovánka - Mapa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mapa patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, Ostatní, zdarma, pro děti, ke stažení, Mapa, obrázky, k vybarvení, k tisku, obrázek, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Mapa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s mapou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, vodové barvy, fixky, voskové tužky a nebo pastelky. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku mapa lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s mapou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba křídy, vodové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, jednotlivá zvířata, rostliny a pochopitelně i mapu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, sporty či dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Power Strangers, Na vlásku, Zhu Zhu Pets, Kamarád Timmy a Gumídci. Je však složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stažení jsou: vláček, piráti, princezna a princ, hasiči nebo též loď. Ať vám omalovánka mapa přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů