Nejlepší


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka mapa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem mapa k obarvení pro školáky. Obrázek mapy ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka mapy světa pro malé cestovatele. Omalovánka mapa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mapa - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mapa - A5            Omalovánka - Mapa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mapa patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, Mapa, zdarma, obrázek, k tisku, k vytisknutí, online, k vytištění, ke stažení, pro děti, Ostatní, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Mapa k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s mapou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, tempery, voskové tužky, křídy nebo také olejové pastely. Možností je pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Obrázek mapa lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s mapou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří dětské oči, oči dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, tempery případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, květiny, různé kytky a pochopitelně i mapu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, kytky a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Chuggington, Astroboy, Bugs Bunny nebo panenka Winx. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, Santa Klaus, miminko, auta a piráti. Nechť vám omalovánka s mapou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů