Top omalovánky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mapa k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem mapa k vybarvení pro malá děcka. Obrázek mapy ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka mapy světa pro malé cestovatele. Omalovánka mapa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mapa - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Mapa - A5            Omalovánka - Mapa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mapa patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, Mapa, ke stažení, omalovánka, ke stáhnutí, k vytištění, online, elektronické omalovánky, zdarma, domalovánky, k vybarvení, omalovánky, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Mapa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s mapou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, pastelky, voskovky, fixy a grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro větší děti fakt mnoho Omalovánku mapa lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s mapou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, peníze anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, pastelky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, sporty a pochopitelně i mapu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, druhy ptáků a nebo květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Avengers, Spongebob, Lion King, Princezna Leonora anebo Bratz panenky. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tady máme k uložení jsou: traktor, loď, princezna a princ, mašinka nebo kočka. Věříme, že se vám obrázek mapy bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů