Top obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek štěněte

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka mapa k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná mapa k vybarvení pro nejmenší děti. Obrázek mapy ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka mapy světa pro malé cestovatele. Omalovánka mapa je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Mapa - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mapa - A5            Omalovánka - Mapa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mapa patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zadarmo, vymalovánky, obrázky, Mapa, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, omalovánka, domalovánky, Ostatní, k tisku, dětské obrázky, pro děti, k vybarvení, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Mapa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mapou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixky, pera, voskové tužky nebo též propisovací tužky. Možností je pro děti k dispozici celá škála. Obrázek mapa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s mapou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, fixky případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, písmenka, zvířata a pochopitelně i mapu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířata nebo lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pošťák Pat, Myška Minie, Kráska a zvíře, Super Mario a Kamarád Timmy. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, drak, auta, koně anebo miminko. Užijte si omalovánku mapy, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů