Výběr obrázků


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka mapa k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk pojmenovaná mapa k vybarvování pro nejmenší děti. Obrázek mapy ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka mapy světa pro malé cestovatele. Omalovánka mapa je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mapa - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mapa - A5            Omalovánka - Mapa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mapa patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, Ostatní, k vytisknutí, Mapa, obrázky, online, k vytištění, pro děti, k tisku, zdarma, k vybarvení, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Mapa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mapou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, uhlíky, voskové tužky, temperové barvy a pera. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku mapa lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s mapou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tužky, uhlíky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i mapu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, čísla nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Zootropolis, Brawl stars, Hledá se Nemo a Princezna Leonora. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, netopýr, kočka, sněhulák případně vláček. Nechť omalovánka s mapou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů