Výběr obrázků


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka mapa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem mapa ke kreslení pro malé děti. Obrázek mapy ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka mapy světa pro malé cestovatele. Omalovánka mapa je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Mapa - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mapa - A5            Omalovánka - Mapa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mapa patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, pro děti, Ostatní, ke stažení, obrázky, k tisku, k vytisknutí, online, zdarma, Mapa, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Mapa k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s mapou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, temperové barvy, pastelové tužky, tempery nebo fixky. Možností je pro ženy fakt mnoho Obrázek mapa lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s mapou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, temperové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i mapu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, druhy jídel případně lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy pes Pluto, Pejsek a kočička, Teletubbies, Superčarodějnice a nebo My little pony. Je však velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, auta, raketa, miminko a astronaut. Ať vám omalovánka mapa přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů