Nejhledanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka apoštol Pavel 4 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem Apoštol Pavel 4 k vybarvení pro holčičky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Apoštol Pavel 4 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Apoštol Pavel 4 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, ke stáhnutí, k vytištění, domalovánky, Apoštol Pavel 4, omalovánky, zdarma, obrázky, pro děti, Bible a křesťanství, online, obrázek, zadarmo, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Apoštol Pavel 4 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Apoštol Pavel 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, voskovky, voskové tužky, zvýrazňovače anebo fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky opravdu mnoho. Omalovánku Apoštol Pavel 4 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Apoštol Pavel 4 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, voskovky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jídla, kytky a pochopitelně i Apoštol Pavel 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky nebo též písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Tlapková patrola, Ledové království, Kouzelná beruška a černý kocour, Tom a Jerry a Ratatouille. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tady máme k uložení jsou: princezna, raketa, draci, auta nebo Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Apoštol Pavel 4.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů