Top šest


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka apoštol Pavel 4 k vytisknutí

Omalovánka označená Apoštol Pavel 4 k vybarvení pro děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Apoštol Pavel 4 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 4 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, online, omalovánka, obrázky, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k tisku, vymalovánky, pro děti, k vybarvení, Apoštol Pavel 4, domalovánky, ke stažení, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Apoštol Pavel 4 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Apoštol Pavel 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, uhly, pastelové tužky a uhlíky. Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Apoštol Pavel 4 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Apoštol Pavel 4 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, dopravní prostředky, písmenka a pochopitelně i Apoštol Pavel 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Shrek, Stašpytlík, Power Rangers, Hello Kitty nebo také Červená Karkulka. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: liška, auta, netopýr, auta či koně. Věříme, že se vám obrázek Apoštol Pavel 4 bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů