Výběr obrázků


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka apoštol Pavel 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Apoštol Pavel 4 k obarvování pro malá děcka. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Apoštol Pavel 4 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 4 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, pro děti, k tisku, online, obrázek, k vytištění, zdarma, k vybarvení, Apoštol Pavel 4, obrázky, Bible a křesťanství

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Apoštol Pavel 4 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Apoštol Pavel 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelky, olejové pastely, uhlíky a grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku Apoštol Pavel 4 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Apoštol Pavel 4 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, elektrickou energii a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tempery, pastelky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, písmenka, jídla a pochopitelně i Apoštol Pavel 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, hudební nástroje případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Brawl stars, Gormiti, IronMan a nebo Astroboy. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: astronaut, princezna a princ, hasiči, auto nebo též traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Apoštol Pavel 4.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů