Nej pět


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka apoštol Pavel 4 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se jménem Apoštol Pavel 4 k obarvení pro malé caparty. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Apoštol Pavel 4 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 4 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Apoštol Pavel 4, k vytištění, ke stažení, obrázky, online, obrázek, zdarma, pro děti, Bible a křesťanství, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Apoštol Pavel 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Apoštol Pavel 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, propisovací tužky, uhlíky, grafitové tužky a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Apoštol Pavel 4 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Apoštol Pavel 4 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, propisovací tužky nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, rostliny a pochopitelně i Apoštol Pavel 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy ptáků či druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Tarzan, Blesk McQueen, Bob a Bobek, IronMan a Toy Story. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme k uložení jsou: astronaut, hasiči, loď, sněhulák anebo plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Apoštol Pavel 4.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů