Top omalovánky


Omalovánka s vánočním stromem

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka počítačová myš k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem počítačová myš k omalování pro malé děti. Počítačovou myš určitě dobře znáte a pravděpodobně se ji právě dotýkáte. Určitě ji dobře znají i vaše děti. Omalovánka počítačová myš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Počítačová myš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Počítačová myš - A5            Omalovánka - Počítačová myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Počítačová myš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: vymalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, zadarmo, obrázek, Ostatní, k tisku, Počítačová myš, zdarma, elektronické omalovánky, obrázky, omalovánky, k vytištění, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Počítačová myš k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s počítačovou myší je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, křídy, propisovací tužky, temperové barvy nebo také voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici ohromné množství. Obrázek počítačová myš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s počítačovou myší má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, počítač nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixy, křídy a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, různá zvířata, písmena a pochopitelně i počítačovou myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, rostliny anebo květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Spongebob, Život brouka, Budulínek, Madagaskar nebo též Ledové království. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které tu máme ke stažení jsou: auto, Santa Klaus, auta, loď a liška. Ať si vaše dítě užije obrázek počítačové myši.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů