Top obrázky


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka počítačová myš k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná počítačová myš k obarvení pro holčičky i chlapečky. Počítačovou myš určitě dobře znáte a pravděpodobně se ji právě dotýkáte. Určitě ji dobře znají i vaše děti. Omalovánka počítačová myš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Počítačová myš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Počítačová myš - A5            Omalovánka - Počítačová myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Počítačová myš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, online, Ostatní, k tisku, k vybarvení, Počítačová myš, ke stažení, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Počítačová myš k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s počítačovou myší je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, temperové barvy, fixky, pastelky případně voskovky. Pomůcek na malování je pro ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku počítačová myš lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s počítačovou myší má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, temperové barvy nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i počítačovou myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, druhy jídel a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, IronMan, Superčarodějnice, Doba ledová a Myška Minie. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, houby, lokomotiva s vagónky, loď anebo auta. Ať si vaše dítko užije malování počítačové myši.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů