Top omalovánky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka počítačová myš k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná počítačová myš k vybarvení pro malé caparty. Počítačovou myš určitě dobře znáte a pravděpodobně se ji právě dotýkáte. Určitě ji dobře znají i vaše děti. Omalovánka počítačová myš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Počítačová myš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Počítačová myš - A5            Omalovánka - Počítačová myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Počítačová myš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, pro děti, k vytisknutí, zdarma, obrázek, obrázky, Počítačová myš, k tisku, k vybarvení, Ostatní, k vytištění, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Počítačová myš k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s počítačovou myší je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, uhly, tužky a nebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek počítačová myš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s počítačovou myší má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například temperové barvy, fixy nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy a pochopitelně i počítačovou myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy ptáků či dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ledové království, Popelka, Simpsonovi a Madagaskar. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, auta, pes, dinosauři nebo též lokomotiva. Věříme, že se vám obrázek počítačové myši bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů