Nej omalovánky


Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka počítačová myš k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem počítačová myš k obarvení pro malé ratolesti. Počítačovou myš určitě dobře znáte a pravděpodobně se ji právě dotýkáte. Určitě ji dobře znají i vaše děti. Omalovánka počítačová myš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Počítačová myš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Počítačová myš - A5            Omalovánka - Počítačová myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Počítačová myš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zadarmo, k vybarvení, ke stáhnutí, omalovánka, ke stažení, online, obrázky, k tisku, k vytisknutí, Počítačová myš, obrázek, pro děti, zdarma, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Počítačová myš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s počítačovou myší je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, umělecké tužky, fixky, křídy a uhly. Výtvarných potřeb je pro seniory k dispozici vskutku hodně. Omalovánku počítačová myš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s počítačovou myší má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, oči dětí případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, umělecké tužky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i počítačovou myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Minecraft, Superčarodějnice, Bolt – pes pro každý případ, Bezzubka případně Simpsonovi. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, astronaut, čert, sněhulák nebo auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou počítačová myš.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů