Výběr obrázků


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka počítačová myš k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem počítačová myš ke kreslení pro malé i větší děti. Počítačovou myš určitě dobře znáte a pravděpodobně se ji právě dotýkáte. Určitě ji dobře znají i vaše děti. Omalovánka počítačová myš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Počítačová myš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Počítačová myš - A5            Omalovánka - Počítačová myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Počítačová myš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, zdarma, k vytištění, pro děti, k vybarvení, obrázek, Počítačová myš, online, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Počítačová myš k vytištění pro děti

Omalovánka s počítačovou myší je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, fixy, zvýrazňovače nebo též olejové pastely. Možností je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek počítačová myš lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s počítačovou myší má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, akrylové barvy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jídla, lidské profese a pochopitelně i počítačovou myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, kytky a nebo písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Doba ledová, Bořek stavitel, Bezzubka, Princezna a žabák nebo také Pocahontas. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme k uložení jsou: dinosauři, houby, plachetnice, auta případně astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s počítačovou myší.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů