Doporučené


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka počítačová myš k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná počítačová myš k vybarvování pro malé i větší děti. Počítačovou myš určitě dobře znáte a pravděpodobně se ji právě dotýkáte. Určitě ji dobře znají i vaše děti. Omalovánka počítačová myš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Počítačová myš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Počítačová myš - A5            Omalovánka - Počítačová myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Počítačová myš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, zdarma, online, obrázek, k vytištění, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, Počítačová myš, Ostatní, obrázky, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Počítačová myš k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s počítačovou myší je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, fixy, propisovací tužky, zvýrazňovače případně fixky. Možností je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku počítačová myš lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s počítačovou myší má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, oči dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, fixy nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, kytky a pochopitelně i počítačovou myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, květiny nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Scooby Doo, Krtek, Fifi z Květíkova, Lego příběh anebo Pan Včelka. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, netopýr, Popeláři, kočka či miminko. Nechť omalovánka s počítačovou myší přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů