Nejlepší


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka počítačová myš k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem počítačová myš k obarvování pro ženy. Počítačovou myš určitě dobře znáte a pravděpodobně se ji právě dotýkáte. Určitě ji dobře znají i vaše děti. Omalovánka počítačová myš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Počítačová myš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Počítačová myš - A5            Omalovánka - Počítačová myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Počítačová myš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, dětské obrázky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, Ostatní, obrázek, omalovánka, vymalovánky, k vytištění, domalovánky, online, ke stažení, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Počítačová myš k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s počítačovou myší je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, uhly, zvýrazňovače, pastelové tužky případně voskovky. Malovacích potřeb je pro prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku počítačová myš lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s počítačovou myší má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro prcky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tužky, uhly a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, kytky a pochopitelně i počítačovou myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy automobilů nebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy My little pony, Kuře Calimero, Příběh hraček, Království lesních strážců a Furby. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které zde máme k uložení jsou: raketa, čert, Popeláři, lokomotiva s vagónky nebo také sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou počítačové myši.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů