Nejstahovanější


Obrázek štěněte

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka počítačová myš k vytisknutí

Dětská omalovánka označená počítačová myš k omalování pro holku i kluka. Počítačovou myš určitě dobře znáte a pravděpodobně se ji právě dotýkáte. Určitě ji dobře znají i vaše děti. Omalovánka počítačová myš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Počítačová myš - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Počítačová myš - A5            Omalovánka - Počítačová myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Počítačová myš patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, Počítačová myš, online, k vytištění, obrázky, zdarma, Ostatní, k vybarvení, ke stažení, k tisku, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Počítačová myš k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s počítačovou myší je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, voskovky, pastelky, vodové barvy případně zvýrazňovače. Možností je pro malé i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku počítačová myš lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s počítačovou myší má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například temperové barvy, voskovky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, čísla, rostliny a pochopitelně i počítačovou myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, hudební nástroje nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Furby, Kuře Calimero, Tlapková patrola, Equestria Girls a nebo Méďa Béďa. Je však problematické je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, koně, čert, vláček a lokomotiva. Ať omalovánka počítačová myš přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů