Výběr obrázků


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka chilopsis k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší se jménem chilopsis k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka chilopsis je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chilopsis - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chilopsis - A5            Omalovánka - Chilopsis - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chilopsis patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, obrázek, pro děti, k vytištění, Květiny, obrázky, k vybarvení, Chilopsis, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chilopsis k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s chilopsisem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, temperové barvy, olejové pastely, křídy anebo uhly. Možností je dnes pro holku i kluka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku chilopsis lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s chilopsisem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, čas nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelky, temperové barvy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířátka, různé kytky a pochopitelně i chilopsise :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, postavy z pohádek a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Teletubbies, Lego příběh, Batman, Pan Včelka nebo též Doba ledová. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, miminko, koně, raketa nebo psi. Užijte si omalovánku chilopsise, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů