Nej pět


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka chilopsis k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná chilopsis ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka chilopsis je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chilopsis - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chilopsis - A5            Omalovánka - Chilopsis - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chilopsis patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, k tisku, k vybarvení, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, Květiny, Chilopsis, online, pro děti, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chilopsis k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s chilopsisem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, olejové pastely, temperové barvy, fixy nebo pastelové tužky. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku chilopsis lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s chilopsisem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, dětské oči a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, olejové pastely nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, jídla, písmenka a pochopitelně i chilopsise :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, různá zvířátka anebo sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Asterix a Obelix, My little pony, Tarzan a nebo pes Pluto. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: hasiči, Santa Klaus, plachetnice, psi případně mašinka. Nechť vám omalovánka s chilopsisem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů