Nejoblíbenější


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kytka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem kytka k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka kytka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kytka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytka - A5            Omalovánka - Kytka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, k tisku, online, k vybarvení, Květiny, pro děti, k vytisknutí, obrázky, Kytka, obrázek, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kytka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kytkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, voskovky, temperové barvy, fixy nebo tužky. Možností je pro kluky i holky vskutku mnoho. Omalovánku kytka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kytkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, voskovky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání lidí, druhy jídel a pochopitelně i kytku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, čísla a pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Bugs Bunny, Šmoulové, Bob a Bobek anebo Frozen. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, raketa, traktor, drak či princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek kytky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů