Top šest


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kytka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem kytka k vybarvení pro větší děti. Omalovánka kytka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kytka - A5            Omalovánka - Kytka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, elektronické omalovánky, omalovánka, k vytisknutí, domalovánky, zadarmo, obrázky, pro děti, omalovánky, ke stažení, k vytištění, k tisku, obrázek, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kytka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kytkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, propisovací tužky, uhly, grafitové tužky a křídy. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kytka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kytkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. tempery, propisovací tužky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i kytku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, písmena anebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Piráti z Karibiku, Rexík, Spongebob, Lego příběh nebo též Pan Včelka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, houby, draci, auto a liška. Ať si vaše dítko užije malování kytky.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů