Nej omalovánky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka kytka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kytka ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka kytka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kytka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytka - A5            Omalovánka - Kytka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, obrázky, k vytištění, Kytka, k vytisknutí, zdarma, k tisku, pro děti, Květiny, obrázek, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kytka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kytkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, temperové barvy, grafitové tužky, křídy a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky vskutku mnoho. Omalovánku kytka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kytkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například olejové pastely, temperové barvy a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, jídla, lidské profese a pochopitelně i kytku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, druhy jídel nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Roblox, Medvídek Pú, Harry Potter, Bořek stavitel nebo také Mašinka Tomáš. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, princezna, princezna, Popeláři a dinosauři. Ať si vaše dítko užije malování kytky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů