Výběr obrázků


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kytka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem kytka k vybarvení pro děti. Omalovánka kytka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kytka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kytka - A5            Omalovánka - Kytka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, Květiny, k tisku, online, obrázek, k vybarvení, Kytka, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kytka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s kytkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskovky, pastelové tužky, umělecké tužky případně pera. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kytka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kytkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, voskovky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, zvířátka a pochopitelně i kytku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, písmenka a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy panenka Winx, Hot Wheels, Rio, Kocour Garfield nebo též Avengers. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, hasiči, vláček, lokomotiva s vagónky a nebo princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kytka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů