Nejhledanější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kytka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kytka k obarvování pro malé caparty. Omalovánka kytka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kytka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kytka - A5            Omalovánka - Kytka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, zdarma, pro děti, ke stažení, Kytka, Květiny, k vybarvení, k tisku, k vytištění, obrázky, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kytka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s kytkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, grafitové tužky, uhly, pastelové tužky a uhlíky. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kytka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kytkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, peníze anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. voskové tužky, grafitové tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, kytky a pochopitelně i kytku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, jednotlivá zvířata nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Harry Potter, Simpsonovi, pes Pluto anebo Mimoni. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: kočka, auta, princezna, pes a nebo piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kytkou.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů