Nej obrázky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krokodýl k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem krokodýl k vybarvení pro ženy. Omalovánka krokodýl je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, elektronické omalovánky, zdarma, omalovánka, Zvířata, k vytisknutí, domalovánky, ke stažení, obrázky, Krokodýl, k tisku, ke stáhnutí, zadarmo, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Krokodýl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s krokodýlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, vodové barvy, fixy, akrylové barvy nebo tužky. Možností je dnes pro prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku krokodýl lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s krokodýlem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pera, vodové barvy nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, různé kytky, druhy automobilů a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, čísla a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Scooby Doo, Kocour Garfield, Budulínek, Tarzan či Princezna Leonora. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, pes, plachetnice, auto a Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s krokodýlem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů