Nejoblíbenější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka krokodýl k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem krokodýl ke kreslení pro dospělé. Omalovánka krokodýl je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, obrázky, domalovánky, ke stažení, omalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k tisku, k vybarvení, omalovánka, Krokodýl, online, vymalovánky, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Krokodýl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s krokodýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelky, umělecké tužky, tužky a grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici celá škála. Obrázek krokodýl lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s krokodýlem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku anebo čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. voskové tužky, pastelky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, květiny a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Lego friends, Princezna Leonora, Piráti z Karibiku, Holly Hobbie anebo Ben 10. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, loď, miminko, pes a princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování krokodýla.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů