Nej obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka krokodýl k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem krokodýl k vybarvení pro holky. Omalovánka krokodýl je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, ke stažení, Krokodýl, online, obrázky, k vytištění, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, k tisku, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Krokodýl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s krokodýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskové tužky, olejové pastely, akrylové barvy či propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku krokodýl lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s krokodýlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například pastelové tužky, voskové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, jídla a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, zaměstnání případně písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Ledové království, Pejsek a kočička, Pixel art, Avatar anebo Pinocchio. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: astronaut, pes, koně, houby nebo také dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou krokodýl.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů