Top obrázky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka krokodýl k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem krokodýl k obarvování pro malé děti. Omalovánka krokodýl je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k vybarvení, obrázek, Krokodýl, online, zdarma, k vytištění, Zvířata, pro děti, k tisku, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Krokodýl k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s krokodýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, pastelové tužky, fixy a fixky. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti fakt mnoho Obrázek krokodýl lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s krokodýlem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, grafitové tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, sporty, zvířátka a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata nebo jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Krteček, Bezzubka, Shrek, Madagaskar nebo také Shimmer a Shine. Je ale velmi náročné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, lokomotiva s vagónky, liška, loď a princezna. Nechť vám omalovánka s krokodýlem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů