Nejlepší


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka krokodýl k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná krokodýl k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka krokodýl je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, zdarma, k vybarvení, obrázek, obrázky, Zvířata, pro děti, ke stažení, k vytištění, Krokodýl, k vytisknutí, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Krokodýl k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s krokodýlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, vodové barvy, fixy, křídy nebo také olejové pastely. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Obrázek krokodýl lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s krokodýlem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba uhly, vodové barvy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, zaměstnání lidí a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Princezna a žabák, Medvídek Pú, Ninjago nebo Tom a Jerry. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, liška, Popeláři, auta a kočka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem krokodýl.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů