Nejlepší


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka krokodýl k vytisknutí

Omalovánka označená krokodýl k vybarvování pro malé děti. Omalovánka krokodýl je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Krokodýl, ke stažení, obrázky, obrázek, k tisku, Zvířata, zdarma, k vytištění, online, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Krokodýl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s krokodýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, tužky, pera, uhlíky a nebo temperové barvy. Možností je pro kluky i holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku krokodýl lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s krokodýlem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, tužky nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, druhy jídel a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Indiana Jones, Tlapková patrola, Blesk McQueen, Včelka Mája a Equestria Girls. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, plachetnice, drak, psi případně dinosauři. Věříme, že se vám obrázek krokodýla bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů