Nejstahovanější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krokodýl k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem krokodýl k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka krokodýl je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, online, k tisku, obrázek, pro děti, k vytisknutí, Krokodýl, obrázky, ke stažení, zdarma, Zvířata

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Krokodýl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s krokodýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, umělecké tužky, uhlíky, křídy a pastelky. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek krokodýl lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s krokodýlem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, umělecké tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, květiny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, druhy automobilů a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy My little pony, Batman, Toy Story, Požárník Sam a nebo Méďa Béďa. Je ale nákladné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: kočka, Popeláři, houby, sněhulák nebo také lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka krokodýla bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů