Nej obrázky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka krokodýl k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem krokodýl k vybarvení pro dívky. Omalovánka krokodýl je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vytisknutí, online, k vybarvení, vymalovánky, k tisku, ke stažení, zdarma, Krokodýl, k vytištění, pro děti, Zvířata

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Krokodýl k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s krokodýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, fixky, fixy, tempery nebo také grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku krokodýl lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s krokodýlem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, oči dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, fixky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání, čísla a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, zvířata anebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Pixel art, Hledá se Nemo, Paw patrol, Plants vs. Zombies nebo Angelína balerína. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: koně, sněhulák, miminko, auto a slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou krokodýl.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů