Nej obrázky


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka krokodýl k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem krokodýl k vybarvování pro děti. Omalovánka krokodýl je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, obrázek, obrázky, zdarma, pro děti, k vytištění, Zvířata, k tisku, Krokodýl, online, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Krokodýl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s krokodýlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskové tužky, tempery, fixy nebo vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku krokodýl lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s krokodýlem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhlíky, voskové tužky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, postavy z pohádek, jednotlivá zvířata a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, různá zvířata případně lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Hledá se Nemo, Spiderman, Lví král a nebo Astroboy. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: kočka, hasiči, auto, slon nebo též houby. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s krokodýlem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů