Nejoblíbenější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka krokodýl k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená krokodýl k omalování pro malé caparty. Omalovánka krokodýl je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázky, zdarma, ke stažení, Zvířata, k vybarvení, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, Krokodýl, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Krokodýl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s krokodýlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako křídy, fixky, akrylové barvy, vodové barvy či temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku krokodýl lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s krokodýlem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří dětské oči, počítač anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, fixky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, různé sporty, zaměstnání a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, lidské profese a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Harry Potter, Popelka, Šmoulové, Ledové království anebo Spongebob. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, slon, piráti, astronaut nebo loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem krokodýl.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů