Nej omalovánky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka krokodýl k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem krokodýl k obarvování pro malá děcka. Omalovánka krokodýl je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, online, zdarma, obrázky, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, k tisku, Zvířata, Krokodýl, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Krokodýl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s krokodýlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, křídy, uhly, akrylové barvy anebo vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky k dispozici ohromné množství. Obrázek krokodýl lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s krokodýlem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba pera, křídy nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, kytky a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Teletubbies, Alf, Krteček, Scooby Doo či Mimoni. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, slon, houby, lokomotiva s vagónky a pes. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka krokodýla bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů