Nejoblíbenější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krokodýl zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem krokodýl k obarvování pro chlapce. Omalovánka krokodýl je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, obrázky, domalovánky, elektronické omalovánky, omalovánky, k vybarvení, zdarma, k vytištění, obrázek, ke stáhnutí, online, dětské obrázky, Krokodýl, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Krokodýl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s krokodýlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, akrylové barvy, vodové barvy, uhlíky nebo fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku krokodýl lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s krokodýlem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tužky, akrylové barvy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmenka, sporty a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, písmena či druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Superčarodějnice, Křemílek a Vochomůrka, Budulínek anebo Bakugan. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, lokomotiva, princezna a princ, Santa Klaus nebo též čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s krokodýlem líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů