Doporučené


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krokodýl k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem krokodýl k obarvování pro děti. Omalovánka krokodýl je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, elektronické omalovánky, obrázek, ke stáhnutí, online, k vytištění, omalovánky, domalovánky, dětské obrázky, omalovánka, k vytisknutí, obrázky, pro děti, Krokodýl

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Krokodýl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s krokodýlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, tempery, zvýrazňovače, temperové barvy a voskové tužky. Možností je dnes pro ženy k dispozici celá škála. Omalovánku krokodýl lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s krokodýlem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektřinu, zrak dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pera, tempery anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, rostliny, druhy jídel a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Power Strangers, Malá mořská víla, Budulínek, Hulk a nebo Medvědí bratři. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, kočka, lokomotiva s vagónky, pes případně netopýr. Věříme, že se vám obrázek krokodýla bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů